Skoči na vsebino

Dva na motorju-to pa ne!!!


pero

Priporočene objave

To bi bila neumnost. Najboljsa zavora je prestrasena sopotnica :twisted:

lp DTW

Ja loh pa je tut nevarno k mal potegneš te pa v hrbet špika pa s koleni buta kar pa na avtocetsi pri 160 sljoh ni prijetno!!! :P :P :P :D

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj so odpravili eno nesmiselno reč in že hočejo sprejet drugo :evil:

Kaj pa vem iz svojih izkušenj vem, da se način vožnje drastično spremeni če se ti zadaj usede še en potnik. Hm če pomislim, da se je nehče vozil par let sam in če se mu naenkrat usede neikušen potnik za rit potem končne posledice ne bodo ravno lepe :shock:

PO tvojem je torej bolje, da se na moror spravita neizkušen voznik in neizkušen sopotnik?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje osebno mnenje je da itak vsak pameten posameznik sam odloča ali bo se bo vozil sam ali bo imel še kakega gor- seveda na podlagi svojih izkušenj. Tisti ki tako ne razmišljajo, bojo pa itak kakega okoli vozili ne glede na zakon!!!!

Potem najbolje da še v avtu naredijo tak zakon da, ko ima oseba majn kot 2 leti izpit da lahko vozi samo sebe in ne potnikov :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem najbolje da še v avtu naredijo tak zakon da, ko ima oseba majn kot 2 leti izpit da lahko vozi samo sebe in ne potnikov :lol: :lol: :lol: :lol:

Bedna izjava. Prav zares. Ali pa po novem sopotnik v avtomobilu vpliva na način vožnje le tega?

Bi pa res morali, tako kot pri motorjih, prvi dve leti po opravljenem izpitu, določiti največjo dovoljeno moč avtomobila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P HOJLA KAKŠNA BEDARIJA :shock:

no en poziv. dajte vse te "kao sem slišal da bo....." tu napisat pa bom jaz potem preveril direktno tam kjer nov zakon pripravljajo. zaenkrat še nič ne povejo konkretnega kaj, ampak mi bojo že znali odgovoriti na konkretna vprašanja. torej da zberemo, "Slišal sem da:"

1. naj bi imeli velike tablice kot avstrici

2. začetniki nebi smeli voziti sopotnika 2 leti

3. .........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem najbolje da še v avtu naredijo tak zakon da, ko ima oseba majn kot 2 leti izpit da lahko vozi samo sebe in ne potnikov :lol: :lol: :lol: :lol:

Bedna izjava. Prav zares. Ali pa po novem sopotnik v avtomobilu vpliva na način vožnje le tega?

Bi pa res morali, tako kot pri motorjih, prvi dve leti po opravljenem izpitu, določiti največjo dovoljeno moč avtomobila.

Res vozne lastnosti se res ne spremenijo, vendar pa je pogovor sopotnika včasih bolj moteč, se ti ne zdi, še posebej ko se razmišlja o kaki temi, pri kateri moraš biti res skoncentriran in pol se dogaja da folk v rdečo pele, pol izsiljuje..........

Pa da ne govorimo razne žurke po avtomobilu in pitje alko pijač- da o dokazovanju pred drugimi v avtu niti ne govorim !!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se odločil, da preden nimam vsaj 10.000 km za seboj, ne bom vozil drugih nikjer. Pa še takrat bi rad - na začetku, imel usposobljene in izvežbane sopotnice, da mi malo pomagajo...

Kaj pa vem - kar takoj, po prvih kilometrih koga naložiti, se mi zdi neodgovorno do vseh, ki sedijo na motorju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda da bo treba kak protest skup spravit.... :? 8) :wink:

dr.looney :twisted:

Protest proti čemu že?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PO moje se lahko na MOROR vedno spravita dva brez izpita in izkušenj 8) :lol:

1. moror ?!? :lol: :lol:

2. dokler se samo spravita gor še ni nič narobe :wink:

3. na začetku lepo počasi, da se sopotnik in voznik privadita drug drugega in seveda tudi zaupanje v voznika mora obstajati 8) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se odločil, da preden nimam vsaj 10.000 km za seboj, ne bom vozil drugih nikjer...

Ja pol pa ponavad kupjo motor taki k bi se rad samo mal "pokazal" pa prvo k hoce gor pobral pol pa gasssssa, da vidi kaj zmorm jst maco :shock: :?

Po moje je zakon bol za take primere k res ogrozajo vse poleg sebe :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vem - kar takoj, po prvih kilometrih koga naložiti, se mi zdi neodgovorno do vseh, ki sedijo na motorju...

Se strinjam ...

Ampak svoje znanje naj oceni vsak sam, ne pa da mu kdo predpise to. Dve leti?? Kaj pa ce naredis 30k km na leto, saj taki so med nami ... in po drugi strani, kdo ki mu je bolj malo do vsega skupaj naredi nekaj 100km, ko zacuti, da se mora pokazat ... Casovno obdobje tu nobenega znanja ne zagotovi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tile zakonodajalci nimajo zveze z realnostjo ... Ko je veljala omejitev do 350 ccm ( al kolk že ??) bi se jaz lahko mirne duše vozila naokrog s 1500 kubičnim motorjem, ker sem imela že prej izpit, izkušenj pa praktično nobenih (tu in tam kakšna furca z eno 250 ali pa 535 kubično "jajco" :wink: ). Zdaj sem na istem... izpit imam že uh ... let, nisem pa še nikol v življenju vozila nikogar zadaj. Ampak po zakonu to lahko počnem 8)

Skratka, kaj hočem povedat: vse je preveč birokratsko, nihče pa ne preverja dejanskega znanja in sposobnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jst kumi čakam da gremo tudi letos kaj pred parlament...tisti občutek od lani al kdaj že mi je tako pri srcu... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Protest proti čemu že?

sem že pozabla.... :roll: :wink: pa sej ni važno sam da se protestira... :P :P :D :D

dr.looney :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem že pozabla.... :roll: :wink: pa sej ni važno sam da se protestira... :P :P :D :D

dr.looney :twisted:

In kdo bo potem delu :roll: :?: :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jst kumi čakam da gremo tudi letos kaj pred parlament...tisti občutek od lani al kdaj že mi je tako pri srcu... :D

Po dva na vsakem motorju valda!!! :D

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za mene ni lepšega kot, da sva oba na motorju in, da Dado čutim na mojem hrbtu. Pol pa gasaaaa in lepota se začne.

Kaj gas, gas je le umesna stopnja, pol k zabremzaš pol se šele zčne taprava zabava!! :roll: :roll: :idea: :!: :?: :P :shock: :o :lol: 8) :D

Ciao,by Pero

PS:matr se dobr naslon če fest prbremzaš!!! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za mene ni lepšega kot, da sva oba na motorju in, da Dado čutim na mojem hrbtu. Pol pa gasaaaa in lepota se začne.

Kaj gas, gas je le umesna stopnja, pol k zabremzaš pol se šele zčne taprava zabava!! :roll: :roll: :idea: :!: :?: :P :shock: :o :lol: 8) :D

Ciao,by Pero

PS:matr se dobr naslon če fest prbremzaš!!! :wink:

No pa smo pr debati o zracnih blazinah po domace ajrbagih :D

Sve u svrhu varnosti :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš primerno sopotnico se loh pohvališ da ma tvoj motor čeprav starejše izdelave vgrajena kar dva airbaga!!! :P

VALDA HRBTENICA JE NA PRVEM MESTU!! :oops: :oops: :D

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!