Skoči na vsebino

Ural-Wolf .. DA ili NE ???


Guest Zolti

Priporočene objave

Zdravo dechki trebam vashu pomoc..

Htio bih da kupim Ural Wolf 750cm3

Ovde u Hrvatskoj ih nema ali mogu ga uvesti za 5500 EURA(celosna cena)

Treba mi vashe mishljenje ..kupiti ili ne ???.....

Kakva su vasha iskustva.. vredi li za tu cenu za choper ????

Na internetu nalazim podeljena mishljenja ...neki ga hvale a drugi ga mrze...

Pomozite mi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne poznam nikogar, ki ga ima. Poglej na prvo stran Motosveta in pritisni gumb Motocikli. Tam je tudi opis za Wolfa in spodaj 6 komentarjev.

Eden je še posebej zanimiv. Mu je Wolf po treh dneh popolnoma odpovedal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred nabavo se pozanimaj, kako je z dobavo rezervnih delov... V končni fazi je lahko dražji od regularno kupljenega motocikla na Hrvaškem.

Če pa ga boš vseeno kupil, pa svoje vtise in izkušnje prosim objavi tudi na teh straneh!

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jel tko ima Ural Wolf??

Trebam ozbiljni savet ..!!!

..

URALA ne poznam ,imam pa izkušnje z Dnjeperom.Če ti opošem Dnjepera z eno besedo, veliko sranje.Glede na to da je bil nov in je zmeraj crkoval je velik shit.rezervni deli so bili hudo teško nabavljivi.Vozne lastnosti nikakve,kvaliteta nikakva,motor nikakvi.Mislim pa da neke razlike v kvaliteti med Dnjeperom in Uralom ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če zadeva res skoz crkuje in rezervne dele težko dobiš pol tole res ne more bit posrečena kombinacija!!! :wink:

Sretno!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ker pooje ta zadeva pr nas sploh ne obstaja al pa le v kakem unikatnem primerku!!!Valda vozil ga nismo sam smo mu pa naštel glavne slabosti-zakaj bi torej silil??? :wink:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo dechki trebam vashu pomoc..

Htio bih da kupim Ural Wolf 750cm3

Ovde u Hrvatskoj ih nema ali mogu ga uvesti za 5500 EURA(celosna cena)

Treba mi vashe mishljenje ..kupiti ili ne ???.....

Kakva su vasha iskustva.. vredi li za tu cenu za choper ????

Na internetu nalazim podeljena mishljenja ...neki ga hvale a drugi ga mrze...

Pomozite mi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops:

z nakupom Ural Wolf-a boš pritegnil ravno toliko pozornosti, kot z einfiel-om, ali kakšnim harley-em, tako da je iz tega vidika nakup opravičen........glede na znamko in poreklo proizvajalca pa ne pričakuj, da boš delal ogromne kilometre brez kakšnih popravil (lahko da se motim in da delam krivico proizvajalcu)........če nisi kakšen zagrizen pristaš motorizma,ti motor služi kot prevozno sredstvo do službe in nazaj, pa med vikendi se odpraviš na kakšno krajšo furo po domovini, potem bi rekel ja za nakup........drugače pa raje kakšno drugo preverjeno znamko.........kar se tiče cene.....redkokateri zagrizen motorist bi kupil einfilda,harleja,itd.....pa vendar, če ti je drugačnost pri srcu.......

osebno bi zelo rad imel doma v garaži kakšnega einfielda, solex-a,nsu-ja, vendar sem nekako tenek z časom (beri denarjem za vse to)......definitivno je pa to nekoč v planu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Lep pozdrav

A je kdo opazil da se v Sloveniji prodajajo motorji URAL. Osebno moram rečt, da so mi tile Wolfi všeč in mi samo manjka še neko realno mnenje uporabnikov - ne vem, če v Slo ta motor sploh kdo ima???

Kakor je videt gre za eno trotlziher BMW - mašino, ima zavore Brembo ... ma ne vem, ne zgleda švoh.

A je to za kupit ali ni?

Sicer je tu v formu že bila ena kratka debata, ki pa je brezpredmetna, saj gre samo za pluvanje brez osnove - noben tega še ni vozil.

Dodajam še povezavo:

http://users.volja.net/haiti/ural/index.htm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slabih 30kW pri cca 250 kg teže in en bogi disk spredaj. Zastarelo vzmetenje in prazgodovinski okvir.

Za resno motoriranje resno odsvetujem! Za zajebancijo in občasne furce na easy, po možnosti še s prikolico pa zna biti zanimivo. S tem, da to ni BMW motor, je le kopija starega po 2WW zaplenjenega BMW agregata izdelana v Rusiji.

Sicer pa, ko voli, nek izvoli!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje je to večni motor, kot je bil moskvič večni avto. Ko si enkrat kupil, se ga nisi rešil za boga milega. Nihče ga pol ni hotel kupit. Edino, da si ga na odpad zapeljal.

Če že kdo misli to nabavit, bi bilo pametno najprej preverit kje je najbližji servis, kako je z dobavo rezervnih delov, mogoče še kak ruski moto forum malo pogledat, če je pri roki kakšen kolega, ki zna rusko, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje to ni ravno smiselen nakup. Razen če ti je res tako pri srcu, da boš od tega imel tako zadovoljstvo, da boš pripravljen potrpet morebitne probleme in težave, predvsem pri nabavi rezervnih delov .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!