Skoči na vsebino

SF

Priporočene objave

pred 28 minutami, Borutt pravi:

Menda se mamuti radi izgubijo :jezik:. Brez vodstva še prelaza ne najdejo :lol1:.

Čredni nagon nam je ostal od miličarskih tečajev varne vožnje...:fyou:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, Dr_Jakob pravi:

Mamutki raj dobivamo kazni za prehitro vožnjo :twak:

Mi na novih jajcih imamo števec hitrosti :jezik:. Samo je potrebno vedeti, kdaj mora koliko kazati :lol1:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Mi na novih jajcih imamo števec hitrosti :jezik:. Samo je potrebno vedeti, kdaj mora koliko kazati :lol1:.

Eni pa rajš plačamo mal kazni k pa da bi cel dan gledali izključno na števc. Smo vidli, kako si se vozil, osredotočen na številko 60.

p.s. Na avtocesti sme kazat tudi več kot 90, veš... :fyou:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Borutt pravi:

Mislim, da je takšnih, ki se vozijo z motorji v snegu zaradi zabave, veliko in jih nihče ne poveličuje. Zato ne bom podlegel množični histeriji in častil nekoga, ki se vsak meter zvrne v sneg, da dokaže superiornost svojega motorja in kasneje zaspi z določeno koncentracijo v krvi. Ampak, vsakemu svoje. Pa naj bo to s starimi ali pa z novimi jajci. 

Že treniram ..glej sikco k se ne premika..

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

tema je že bila dobro zastavljena, preberi prvo objavo. Kdo ma daljšega? BMK, jaz se vozim zase, ko bo pa nekdo hotel povedati, da ma daljšega sam zato k mi je fouš ker se vozim, mu bom pa povedal svoje.

Sedaj ne vem, a je število objav merilo, kdo ma daljšega, al samo merilo kdo je na bolniški, pa si tak krajša čas?

 

Tega da mam dalsga ne bom izjavil ..mas pa krajsga.:ras:

pred 55 minutami, DAMI34 pravi:

Kmet, ti ga kr fuki, js držim s tabo :P

Kaj pa polet a?

Ko je 38C v Mostarju, kje ste mamutki, ko se mi meša od vročine? Js mam najdljšega :ras:

In slikat vsakih 100 metrov ni šala. Rokavice dol, čelado dol, iskanje pozicije, ponavljanje kadrov. Pol se 100m peljem, pa opet jovo na novo. Razmišljam dab kaka stara jajca nabavu, saj je škoda mopeda :(

 

V mostarju je bilo 40...

pred 31 minutami, Snecer pravi:

bi me lahko zadaj peljal, lol

pa da mu ga smestiš a..

20161206_203459.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Dr_Jakob pravi:

Eni pa rajš plačamo mal kazni k pa da bi cel dan gledali izključno na števc. Smo vidli, kako si se vozil, osredotočen na številko 60.

p.s. Na avtocesti sme kazat tudi več kot 90, veš... :fyou:

Ker me malenkost izzivaš, bom pojasnil kakšno stvar. 

Ti si se priključil nam in ne mi tebi. Prav tako nismo mi celo pot, kolikor smo bili skupaj, mahali in se razburjali, ampak si se ti. Tudi nismo v naselju prehitevali skupino motoristov, ampak si jo ti. Kar se tiče omejitve hitrosti, je očitno, da ti je vseeno za omejitve in varnost skupine. Skratka, ti si bil problem. 

To bi bilo na kratko. Da nisi našel prelaza, pa tako že vsi vedo. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, DAMI34 pravi:

jah, za ene je izziv sedenje na kavču, z baso v roki, pa kucanje na komp....nejso lahke, nejso :P

Nonono, zdej se pa malo umiri :jezik:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Borutt pravi:

Ker me malenkost izzivaš, bom pojasnil kakšno stvar. 

Ti si se priključil nam in ne mi tebi. Prav tako nismo mi celo pot, kolikor smo bili skupaj, mahali in se razburjali, ampak si se ti. Tudi nismo v naselju prehitevali skupino motoristov, ampak si jo ti. Kar se tiče omejitve hitrosti, je očitno, da ti je vseeno za omejitve in varnost skupine. Skratka, ti si bil problem. 

To bi bilo na kratko. Da nisi našel prelaza, pa tako že vsi vedo. 

Lahko kaj več poveš o dogodku?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Borutt pravi:

Ker me malenkost izzivaš, bom pojasnil kakšno stvar. 

Ti si se priključil nam in ne mi tebi. Prav tako nismo mi celo pot, kolikor smo bili skupaj, mahali in se razburjali, ampak si se ti. Tudi nismo v naselju prehitevali skupino motoristov, ampak si jo ti. Kar se tiče omejitve hitrosti, je očitno, da ti je vseeno za omejitve in varnost skupine. Skratka, ti si bil problem. 

To bi bilo na kratko. Da nisi našel prelaza, pa tako že vsi vedo. 

Ker me direktno izzivaš, pa bom še jaz tebi pojasnil kako stvar:

CENZURA

P.s. Ko bi videl, s kakimi žalostnimi pogledi so člani tvoje skupinice gledali svobodnjaka, ki odhaja.... :D:D:D vredno vsega denarja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, dr.looney pravi:

Bom še jest eno "pametno" napisala, ker me pač včasih zasrbi okrog gobca. Celih 14 strani enga prepucavanja kdo ima daljšega. :P . Nekdo je že napisal, a bom še jaz. Ni važno kakšen motor voziš, ampak kako ga voziš in zakaj ga voziš. Vsak ima svoje prioritete v življenju in svoje želje. Mi gre pa na kozlanje, ko se začne neko prepucavanje in predalčakanje. Za " koji k***" je pa nekdo več vreden ali manj vreden glede na to kaj ima in kaj nima. Ma dejte že enkrat odrasti. Če mora nekdo imeti eno stvar samo zato, da kompenzira svoj lastne frustracije, naj jo ima, po drugi strani če si ne moreš kupiti tisto kar bi rad imel tudi ni potrebno potem pljuvati po vsem. Vsakemu svoje. Jaz bi tudi imela tri različne motorinote v garaži pa tri avteke . A jih ne morem imeti in zaradi tega se ne bo svet podrl. Dajte začnite uživati v tistem kar imate in nehajte gledati sosedu v pisker. Vsak je svoje sreče kovač in ko enkrat ugotovite, da za srečo res ne rabite veliko je vse lažje, pa če vozite ultra modern motor al pa "stare jajce". 

:P  sem mogla mal težit.... :P

 

Jaz mam najdaljšega!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, bambi61 pravi:

Jaz mam najdaljšega!!

Moj oči je pa bolj moćn k tvoj oči!

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Dr_Jakob pravi:

Okej, bil sem na Korziki na 39 stopinjah, na Dolomitih na 15 stopinjah, na jadranki na 30 stopinjah, na Grossglocknerju septembra...mam tud pozdravčke in poljubčke za dokaz faking 55€, parkrat v Avstriji brez kazni, večinoma pa po Sloveniji...

lahko tebi, k te drugi "slikajo" :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

lahko tebi, k te drugi "slikajo" :P

 

Čak čak čak, to so profesionalni fotografi, to je akcijska fotografija, to se plača... benti, veš kako lepo kompozicijo so nardil, pa zraven vsi podatki o času, kraju, hitrosti (vedno sm hotu vedet, kako zgledam, ko nisem pri miru).... TO SE PLAČA, bemti.

p.s. Pol pa še slike ne dobiš... :(

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Borutt pravi:

Ker me malenkost izzivaš, bom pojasnil kakšno stvar. 

Ti si se priključil nam in ne mi tebi. Prav tako nismo mi celo pot, kolikor smo bili skupaj, mahali in se razburjali, ampak si se ti. Tudi nismo v naselju prehitevali skupino motoristov, ampak si jo ti. Kar se tiče omejitve hitrosti, je očitno, da ti je vseeno za omejitve in varnost skupine. Skratka, ti si bil problem. 

To bi bilo na kratko. Da nisi našel prelaza, pa tako že vsi vedo. 

js sm vedu, da je objestnež :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Borutt pravi:

Skratka, ti si bil problem. 

Ma, jst sm vedno problem. Če nč drugega, me maš lahko za slab zgled. Pa izgovor.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

js sm vedu, da je objestnež :P

 

Norc je taprav ,zdej pa sploh k ma Pegaso,ga ni  terena ,da ne pride , ni deca da ga pelje scat do 140kmh ..:P....taprav za Boruttovo obdelavo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

Norc je taprav ,zdej pa sploh k ma Pegaso,ga ni  terena ,da ne pride , ni deca da ga pelje scat do 140kmh ..:P....taprav za Boruttovo obdelavo :lol1:

Čak mau, čak mau!!! Hočm, da mi postavte spomenik! Pa mojo sliko iz avstrije gor!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Dr_Jakob pravi:

Čak mau, čak mau!!! Hočm, da mi postavte spomenik! Pa mojo sliko iz avstrije gor!!

Dobiš, še danes začnem zbirat plastične zamaške .....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Dr_Jakob pravi:

Hočm, da mi postavte spomenik! Pa mojo sliko iz avstrije gor!!

Pa ti veš, da se lahko spomenik postavlja samo mrtvim :blush:

pa dobr no, če že želiš spomenik .... Bomo uredil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Dobiš, še danes začnem zbirat plastične zamaške .....

Čak, a to misliš najprej dobrodelno plačat sliko al kupit spomenik??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snecer pravi:

Lahko kaj več poveš o dogodku?

Lahko napišem s kakšnimi starimi in novimi jajci smo se peljali. Za vse ostalo je ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!