Skoči na vsebino

CF moto


DAMI34

Priporočene objave

pred eno uro, DAMI34 pravi:

si pri zadnjem amortizerju poleg prednapetosti zategnil za 2 al tri klike tudi povrat? Ker drugače se še vedno gumca.

Sem ja. 4 klike. Za 2 ne pomaga. Nov mortizer...al pa nov motor.

pred eno uro, vandrovec pravi:

...jajca od kitajca...sami ponaredki 🙂

Ja kva to zdej poveš. Prej bi reku, predn sm ga kupu...

  • Hvala 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, Kugelschreiber said:

ne skrbi. Več ccm=več $$. Po to so prišli. 

@Pajk, a si  v petk okrog 17:20 zavijal prot Žirem?  

Nisem bil jaz. Kolega😉

  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, Pajk said:

Nisem bil jaz. Kolega😉

Pa kolk vas je na teh črrrrrrrnih kitajcih🤣? Na vikiju, en mesc nazaj, pa sta bla s kolegom z rjavim verzisem, ne? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Kugelschreiber said:

Pa kolk vas je na teh črrrrrrrnih kitajcih🤣? Na vikiju, en mesc nazaj, pa sta bla s kolegom z rjavim verzisem, ne? 

🤣🤣🤣spet nisem bil jaz. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

 

  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, DAMI34 said:

 

Ja no...

1. Zame (1,70m) ni glih low seat (835mm). S prstki sem na tleh. 
2. Pogojno odvisno od izkušenj. Za 230 kg je kar presenetljivo okreten. 
3. Smooth power delivery😆😆😆. Ne vem katerega je ta vozil, samo noben 800mt, kar jih jaz poznam nima tega. Pizdun je živčno ždrebe. 799ccm dvovaljnik v navezi z RBW zahteva obrate. V OFFROAD mode, nad 6.000 rpm, prav sexy zatuli. S stock izpuhom. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je že na voljo 450mt ? Teta pri RPM je rekla da bodo sredi aprilia. Zdaj je že maj in so celo umaknili oglase iz avto.net.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Pajk pravi:

Ja no...

1. Zame (1,70m) ni glih low seat (835mm). S prstki sem na tleh. 
2. Pogojno odvisno od izkušenj. Za 230 kg je kar presenetljivo okreten. 
3. Smooth power delivery😆😆😆. Ne vem katerega je ta vozil, samo noben 800mt, kar jih jaz poznam nima tega. Pizdun je živčno ždrebe. 799ccm dvovaljnik v navezi z RBW zahteva obrate. V OFFROAD mode, nad 6.000 rpm, prav sexy zatuli. S stock izpuhom. 

nisem preveril, če ma tip prav, pa tudi premal sem ga vozil, tako da res ne vem, edino agregat se mi sploh ni zdel živčen.

sama višina sedeža je v tem rangu motorjev sprejemljivo nizka ( 83,5 cm je za adv motor odlično), to je dejstvo, pa še dovolj ozek sedež je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17. 5. 2024 ob 7:51, Kawl pravi:

Kaj je že na voljo 450mt ? Teta pri RPM je rekla da bodo sredi aprilia. Zdaj je že maj in so celo umaknili oglase iz avto.net.

?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toliko teh kitajcev je že bruhnilo na trg, da ne veš več, kaj srečaš na cesti...kaj pa šele bo, kdor kupuje nov motor bo doživel živčni zlom 😯

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, vandrovec said:

Toliko teh kitajcev je že bruhnilo na trg, da ne veš več, kaj srečaš na cesti..

Drzi. Svašta se prpelje mimo. 
 

1 hour ago, vandrovec said:

kdor kupuje nov motor bo doživel živčni zlom 😯

Zakaj? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Kugelschreiber pravi:

Zakaj? 

Kako izbrati enega izmed tisoč podobnih kitajcev? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, vandrovec said:

Kako izbrati enega izmed tisoč podobnih kitajcev? :?

Isto kot zdaj. Tistega ki ti je najbolj vsec in si ga lahko privoscis. A te poln hladilnik jogurtov vrze s tira? Katerega uzet? Dvomim. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Kugelschreiber pravi:

Isto kot zdaj. Tistega ki ti je najbolj vsec in si ga lahko privoscis. A te poln hladilnik jogurtov vrze s tira? Katerega uzet? Dvomim. 

zelenega... mu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21. 5. 2024 ob 15:08, vandrovec pravi:

Toliko teh kitajcev je že bruhnilo na trg, da ne veš več, kaj srečaš na cesti...kaj pa šele bo, kdor kupuje nov motor bo doživel živčni zlom 😯

nejso lhke :P (že pri izbiri BMW si u qurtzu, f850 kitajc ajooooj :P )

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
pred 3 urami, DAMI34 pravi:

nejso lhke :P (že pri izbiri BMW si u qurtzu, f850 kitajc ajooooj :P )

Pod 1000 ccm jaz ne grem...to je dovolj za kar rabim in ne rabim kitajskih inovacij pri teži itd. Ko bom menjal bo enak ... ali Moto Guzzi, Triumph 🙂 Da bi komu razlagal, da vozim CF ali Kove in zakaj, nima smisla delat eksperimente 🙂

Dva Švicarja na BMWjih (penzionista) gresta lepo za 6 tednov po Evropi, do Grčije, Romunije, brez planov...včeraj sta zaradi dežja podaljšala postanek v naših krajih...jima zavidam, to bo to, ko bom v penziji...upam, da bom kdaj in bo še svobodno gibanje 😀

Popravljeno . Popravil vandrovec
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21. 5. 2024 ob 18:26, Snečer pravi:

zelenega... mu

.

... pa najlažji more bit :eek:

... najbolj konkurenčn je ponavad 1,3 :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, vandrovec said:

Pod 1000 ccm jaz ne grem...to je dovolj za kar rabim in ne rabim kitajskih inovacij pri teži itd. Ko bom menjal bo enak ... ali Moto Guzzi, Triumph 🙂 Da bi komu razlagal, da vozim CF ali Kove in zakaj, nima smisla delat eksperimente 🙂

Dva Švicarja na BMWjih (penzionista) gresta lepo za 6 tednov po Evropi, do Grčije, Romunije, brez planov...včeraj sta zaradi dežja podaljšala postanek v naših krajih...jima zavidam, to bo to, ko bom v penziji...upam, da bom kdaj in bo še svobodno gibanje 😀

Ti zelo prvoscim svicarsko penzijo. Pa ne jurja, dva jurja velk engine nabavi! K razlagat o jurja je bezveze. 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, vandrovec pravi:

 Da bi komu razlagal,

Zakaj bi moral komurkoli kaj razlagat? Zaradi lastnega napuha?

Zame, je bolj pomembno kam se pripeljem kot s čim...

Sicer pa, vsak po svoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

33 minutes ago, MiNa said:

Zakaj bi moral komurkoli kaj razlagat?

Kontekst je par objav višje. 

35 minutes ago, MiNa said:

Zame, je bolj pomembno kam se pripeljem kot s čim...

Sej veš, izjeme, pravila...čudak pač. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, MiNa pravi:

Zame, je bolj pomembno kam se pripeljem kot s čim...

Sicer pa, vsak po svoje.

Ja, nismo vsi enaki...če bi sam tako razmišljal potem bi večinoma izbral avto. Rabim udobje in vse kar spada zraven...da bi se na stara leta mučil s kakšno tresočo kobjlico, mi ni v veselje.

 

pred 9 urami, Kugelschreiber pravi:

Ti zelo prvoscim svicarsko penzijo. 

Tudi okrog 70 let že imata ta dva, eden je 53 letnik, da ne omenjam motorjev...tudi v tem ju bom težko posnemal 🙂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, vandrovec pravi:

Ja, nismo vsi enaki...če bi sam tako razmišljal potem bi večinoma izbral avto. Rabim udobje in vse kar spada zraven...da bi se na stara leta mučil s kakšno tresočo kobjlico, mi ni v veselje.

 

Tudi okrog 70 let že imata ta dva, eden je 53 letnik, da ne omenjam motorjev...tudi v tem ju bom težko posnemal 🙂

veš kje je štos:

v naslovu teme. CF je prisoten pri nas, prodajajo nekatere modele, imamo lastnike tudi tule na MSju, v prihodu je še 450MT in MTX. 

Ti si pa zapel o Kitajcih in ubogi ljudje, ki se ne morejo odločit, pa sem ti podal repliko v posnetku, ki lepo odraža globalizacijo in kje vse se delajo prestižne znamke. Drgač je vsesplošen čvek o kitajcih v drugi temi.

Mislim, da tisti, ki ve kaj išče, se bo zlahka odločil. Vse osltalo je samo jokanje in stokanje.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, vandrovec pravi:

Pod 1000 ccm jaz ne grem...to je dovolj za kar rabim in ne rabim kitajskih inovacij pri teži itd. Ko bom menjal bo enak ... ali Moto Guzzi, Triumph 🙂 Da bi komu razlagal, da vozim CF ali Kove in zakaj, nima smisla delat eksperimente 🙂

Dva Švicarja na BMWjih (penzionista) gresta lepo za 6 tednov po Evropi, do Grčije, Romunije, brez planov...včeraj sta zaradi dežja podaljšala postanek v naših krajih...jima zavidam, to bo to, ko bom v penziji...upam, da bom kdaj in bo še svobodno gibanje 😀

tebi ga gostilna kupuje :)

ostali se sami odločimo, ni težko

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!