Skoči na vsebino

CF moto


DAMI34

Priporočene objave

Kdaj se preselimo v drugo temo, da ne bomo po CF smetili, ker vidim, da se bo kar nadaljevalo...

...sem jih imel veliko tistih pod in sprobal, tako da, kdo komu kupuje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, vandrovec pravi:

Kdaj se preselimo v drugo temo, da ne bomo po CF smetili, ker vidim, da se bo kar nadaljevalo...

...sem jih imel veliko tistih pod in sprobal, tako da, kdo komu kupuje...

dejmo pisat o cf tule, pa bo. Druga tema bolj filozofske narave pa že obstaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jest sm kr zadovoljn s CF moto. Iz Škofje loke do Kranja pridem. Če je pa teba naprej, se pa mal počakam, da se ohladi. Sicer v navodilih piše, da je treba v bencin dodajat riž, sam sm opazu , da potem rad cuka. Ne vem pa še kva pomenjo une številke na ekranu, sam sm opazu , če vozim zgledno se začnejo dvigat, če pa objestno, pa padat...

Aja, če se po dežju voziš, se plastike rade mal stopijo, pa dobijo drugačno barvo... drgač pa Top motor.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Evo. Naredu trip po balkanu. 2.2k km. Lohk recem, da je motor top. Prva liga. Nobenih problemov. Gre kot hudir. Udobje vrhunsko. Vzmetenje TOP! Nč ret ne boli. Tud na dirkališču ne bo razpadu. Extremno pozitivno presenecen!! Edina pripomba, k jo mam na ta motor je ABS na zadnjem kolesu, ko pri dinamicni voznji najprej cist malenkostno zdrsne, pol pa zagrabi. Za normalno voznjo cist ok. Ta motor ostane vec sezon. Ce ma kdo dvome... K

Je motor samo za kupit. Za ta denar kot ga ponujajo je ogrooomno motorja. Daljse porocilo o vtisu sledi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na, tut kitajci niso več kar so bili :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor/aplikacija CF moto mo ke beležila celoten trip na zemljevidu. Ampak vsakic ko motor ugasneš, zacne trip od novega, pae zanima če ve kak lastnik, kako to vse skupaj spraviti v celoto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je pr nas kakšen 450 mt da se ga da videt/probat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, u-r-o-s pravi:

A je pr nas kakšen 450 mt da se ga da videt/probat?

To sem že jaz spraševal. Pomoje bi jih moral met že v trgovini. Vsaj tako je rekla teta tam. Da bodo Junija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem dobil odgovor, da jih še ni v Sloveniji. Dobava pa naj bi bila 1 teden ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale vsporedni test sm cakal. Saj ne verjamem prav dosti, mnenja pa vseeno povejo. In Triumph ni bil hed end šoulders above the rest?! 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj so japonca izbrali? ...najbolj ziheraško, niso tvegali kitajskega mačka v žaklju in niso hoteli biti preveliki konservativci 🙂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!