Skoči na vsebino

INDIJA 2001/2002


Climber

Priporočene objave

Dejstvo je, da je Belučistan nevarno področje, da se pa priti varno čez. Se da priti tudi varno čez Afganistan, pa Irak, pa Dafur. Ni pa to vožnja čez Slovensko podeželje, a ne.

Sem se vozil tudi po Kurdistanu in ob Iraški meji, ko je bilo to odsvetovano področje pa nisem čutil nobene ogroženosti, pravzaprav sem tam srečal še najprijaznejše ljudi. A polno vojske na cesti, ni tam zato ker nima drugam za it. Tako da kakšna pazljivost in nekaj sreče še vseeno ni odveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je, da je Belučistan nevarno področje, da se pa priti varno čez. Se da priti tudi varno čez Afganistan, pa Irak, pa Dafur. Ni pa to vožnja čez Slovensko podeželje, a ne.

Je res, da je smatran kot nevarno področje. Da pa se čez brez posebnih "trikov". Malo več nagnjenja k tveganju in kanček sreče, pa je.

Belučistan in Darfur je pa po moje pretirana primerjava. Zahedan - Quetta se redno vozijo ta beli, po Darfurju pač ne. Drugače pa... severni Afghanistan danes pa ni problem.. neugoden je Kandahar, zibelka talibanov. Tako da to je tudi ena varianta. Kazakhstan, severni Afghanistan, severni Pakistan. Mal več kilometrov, though...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je res, da je smatran kot nevarno področje. Da pa se čez brez posebnih "trikov". Malo več nagnjenja k tveganju in kanček sreče, pa je.

Belučistan in Darfur je pa po moje pretirana primerjava. Zahedan - Quetta se redno vozijo ta beli, po Darfurju pač ne. Drugače pa... severni Afghanistan danes pa ni problem.. neugoden je Kandahar, zibelka talibanov. Tako da to je tudi ena varianta. Kazakhstan, severni Afghanistan, severni Pakistan. Mal več kilometrov, though...

No kot sem rekel, sam sem imel plan it letos aprila dol, a... :

Bi šel, če bi našel kakega solidnega in hitrega "šiping" agenta v Goi ali Bombayu. Procedura spravljanja motor za šiping ali na letalo pri najhitrejšemu traja 7 dni. Toliko časa pa nimam.

Se pravi spraviti se hitro in ne predrago nazaj. V eno smer ( Slovenija - Indija ) bi bilo dovolj dopusta, v obe pač ne. Tako je odločitev pač padla za Iran ( če bo vse posreči ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!