Skoči na vsebino

Ideja: Sejem rabljenih motorjev in motoristične opreme


Cacy

Priporočene objave

Kaj mislite o organizaciji sejma rabljenih motorjev in motoristične opreme pred začetkom letošnje motoristične sezone?

Lokacija: okolica Ljubljane (vaši predlogi)

Termin: sredina marca

Vaša mnenja? :multi:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takoj sem za! :D Imam kar nekaj malo rabljene opreme za prodat! :(

Sam prav velik pa na žalost pr organizaciji ne morem pomagat! tud ne vem kako bom eventuelno kaj prodal! Rad bi vsaj nekaj 100evrov za pol sezone rabljeno opremo dubu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem definitivno za.....pa pomoje ce bi se res organiziralo bi bilo kar nekaj obiskovalcev ker jih kar dosti poznam da iscejo rabljene dele , opremo, itd...

Sem za ...ce boste kej rabl za pomagat kr recte.....

LP, Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cacy, na chatu sva se pogovarjala, in pravim, da zadeva bo.

Predlagam P+R parkirišče na Dolgem mostu, čez kakšne tri ali štiri tedne, nedelja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred leti so nekaj podobnega organizirali pri motelu grosuplje pa je bolj bedno izpadlo - predvsem je manjkalo prodajalcev - v koncni fazi je nek stacunar napol zastonj potalal kupe neuporabnik kao usnjenih rokavic, ki so zdrzale priblizno eno voznjo.

folku se namrec ne da vlacit robe s seboj (sploh ker vecina ljudi pride z motorji), se manj pa se jim da cel dan stati na soncu, da potem prodajo eno celado (ce jo sploh prodajo).

po moje bi imelo to smisel, ko bi zadostno stevilo ljudi napisalo, da pridejo tja kaj prodajat, ne pa samo zijala pasti!

pa ne to vzet za nespodbudno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred leti so nekaj podobnega organizirali pri motelu grosuplj...

????? Kdaj, kje, ?????? kolk let nazaj...

Jst vem za Bmw Avt..al pa nc druzga za prodajat rableno robo :shock: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej zato smo pa odprl topic, da bi vidl, kakšen je kaj odziv. Če bi bil odziv slab, bi blo res vprašanje al sploh organizirat kaj takega..

Noise Data se čist strinjam glede prostora in termina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj nimajo nekaj podobnega čez poletje na Vranskem?

O tem sem nekaj bral na internetu, v živo pa tam še nisem bil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj nimajo nekaj podobnega čez poletje na Vranskem?

O tem sem nekaj bral na internetu, v živo pa tam še nisem bil.

Mislim da je bilo lani tudi na motosvetu nekaj na to temo napisanega pa tu na motoboomu mislim da je bil nekje omenjen! mislim da je bil premal oglaševan zato tud nihče ni vedel za njega razen tisti lokalci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima in bi se gotovo kaj našlo za prodat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj nimajo nekaj podobnega čez poletje na Vranskem?

O tem sem nekaj bral na internetu, v živo pa tam še nisem bil.

Lansko leto bil tam ene dvakrat.

Kej druzga, kot da je bila vse skupaj ena velika žalost, ne morem reči (kupstarešare). Mogoče bi se našlo kaj za zbiratelje oz. ljubitelje - lastnike oldtimerjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

26., 27. in 28. aprila imajo v Gornji Radgoni Slovenski Moto show. In v napovedi dogodkov je tudi sejem rabljene in nove opreme.

Ampak verjetno je G.Radgona predaleč? Pa še sredi prvomajskih praznikov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil lani parkrat na vranskem, saj prostora za prodajo je dovolj ampak ponudbe pa ni bilo nobene razen zadev za oldije, bolj se mi je zdelo kot boljši sejem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja ena varianta glede te rabljene opreme je pa ta, v Kranju(kokrica) imam komisijsko trgovino, cez poletje in cez zimo s športno opremo pa ce bi bil kdo zainteresiran pa da ma kaksno dobro(predvsem ohranjeno) stvar za prodat se da tud zment pa prinest v trgovino. Več vas prinese več bo izbire in večja je možnost da se kaj proda, tako da po želji ponudu sem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oglasil se je tudi Radko iz TC Moto Shop. Pravi, da je v sobotah in nedeljah pred njegovo trgovino na Leskovškovi v Ljubljani celotno parkirišče prazno in da bi tudi tam zadevo lahko izpeljali.

Ne vem, je za premislt.......... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oglasil se je tudi Radko iz TC Moto Shop. Pravi, da je v sobotah in nedeljah pred njegovo trgovino na Leskovškovi v Ljubljani celotno parkirišče prazno in da bi tudi tam zadevo lahko izpeljali.

Ne vem, je za premislt.......... :lol:

Ja sam da ne bi pol sam un nove robe prodajal mi pa dolge nosove vlekel! :twisted: :wink: Se kar strinjam bom probal prodat čelado katero sem pred enim letom pri njih kupil!

Tebi robberrt pa! Tud Tinta se s tem ukvarja sam koliko pa te robo pa proda je pa drug problem!

Če bi bili ti sejmi enkrat na mesec ( recimo prva nedelja v mesecu bi po moje kar moral zalaufat!) Seveda če bo pred TC mora Radtko obvezno reklamirat motosvet in sejem da bo tud un kakega kupca- prodajalca prpelu s kakšnim plakatom!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oglasil se je tudi Radko iz TC Moto Shop. Pravi, da je v sobotah in nedeljah pred njegovo trgovino na Leskovškovi v Ljubljani celotno parkirišče prazno in da bi tudi tam zadevo lahko izpeljali.

Ne vem, je za premislt.......... :lol:

Ja sam da ne bi pol sam un nove robe prodajal mi pa dolge nosove vlekel! :twisted: :wink: Se kar strinjam bom probal prodat čelado katero sem pred enim letom pri njih kupil!

Tebi robberrt pa! Tud Tinta se s tem ukvarja sam koliko pa te robo pa proda je pa drug problem!

Če bi bili ti sejmi enkrat na mesec ( recimo prva nedelja v mesecu bi po moje kar moral zalaufat!) Seveda če bo pred TC mora Radtko obvezno reklamirat motosvet in sejem da bo tud un kakega kupca- prodajalca prpelu s kakšnim plakatom!

Popolnoma se strinjam!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jz sm itak za tako stvar. Sam reklame je treba dost naredit, da bo kej prodajalcev prislo. Jz bom ziher eden izmed njih. Pa mogoce kupec tud...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Italiji je takih sejmov veliko, ne vem zakaj ne bi bili še v LJ? Zanima me, če lahko sploh prodajamo tam, ker se bo sigurno našel kak pameten, ki bo hotel imeti vmes prste in kaj pokasirat, vsaj vstopnino?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!