Skoči na vsebino

Ideja: Sejem rabljenih motorjev in motoristične opreme


Cacy

Priporočene objave

Sejem naj bi,baje,bil 29.sušca,pred TCS -jem na Leskovškovi cesti...z začetkom ob 9 uri....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa kup ene šuhe. Morajo met nekaj zaščite, obvezno črne barve, se da tud peš jet z njimi, številka 44-46, in da še znosno smrdijo.

Mislmi resno, če kdo ma kaj podobnega naj mi pošlje PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ideja je prima !

Računajte tudi name...

Idejan je res zanimiva tako da pridemo pogledat ampak Kekec nate pa ne računamo :!: :!: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da bi bili takšni sejmi pri nas več kot dobrodošli, saj pri nas takšnih zadev še nisem zasledil, razen enkrat na Vranskem.

Takratna prireditev pa je bila tudi poglavje zase. Reklamirana je sicer bila čez 3/4 strani v Salomonu :D , ko smo pa prispeli tja je bilo pa živo razočaranje :o) . Bilo je nekaj stojnic na katerih so prodajali stare zarjavele bate, povsem preluknjane rezervoarje, totalno raztrgane jakne ... OBUP!! V resnici nismo mogli verjeti svojim očem. Tudi ostalemu folku je bilo vidno razočaranje na obrazu :) Če je slučajno kdo od vas bil tam ve o čem govorim.

LP Jaša, Honky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res dobra ideja!

Sam sicer nimam še nič za prodat, bom pa moral v prihodnosti še nabavit nekaj stvari(če ne zame pa za punco, da se bo lahko kaj z manio vozila). Bi pa bilo verjetno dobro, da bi bil prvi sejem še pred začetkom poletja, ko skoraj vsi že nakupijo kar rabijo za novo sezono?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje ideja ni slaba sam se pa ziher ne bo obnesla npr.jst mam par stvari za prodat sam res ne mislim v nedeljo al pa soboto tam stat pa prodajat.Hallo.Sej za take reči obstajajo oglasniki sploh pa zdej k je internet ni panike.Edin če bi staro mamo tja postavla pa bi ona posle sklepala :idea: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sanda tud to je res kar si ti napisala!

Sam za občutek grem jaz raje na sejem prevohat avtomobile kjer jih imam xxxx na kupu kot pa nekomu 100 km daleč pol se pa take stvari dogajajo kot se je unemu s KLE a s kateri motorjem že!

Sicer pa še vedno tule lahko odpremo temo v katero bomo napisali stvari katere nameravamo kupiti al pa prodati! Pa boš imela internet predogled, konec mesca pa vse na enem kupu ne pa nekaj v postojni drugo v mariboru in tretje v novem mestu!

Mogoče bi bilo res za razmislit o temi v katero bi napisali ponudbo in povpraševanje! saj vem da obstajajo mali oglasi sam tukaj bi bila roba samo tista ki bo tud kasneje na sejmu, seveda če se ne bo do takrat preko vez nekam izginila :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ideja je prima !

Računajte tudi name...

Idejan je res zanimiva tako da pridemo pogledat ampak Kekec nate pa ne računamo :!: :!: :lol:

kako,

da ne ?

ampak

-moje drugo ime je Digitron...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sanda tud to je res kar si ti napisala!

......Sicer pa še vedno tule lahko odpremo temo v katero bomo napisali stvari katere nameravamo kupiti al pa prodati! Pa boš imela internet predogled, konec mesca pa vse na enem kupu .....

:

Sej mamo oglasnik na Motosvetu.

Fajn bi blo če bi se kaj takega organiziralo, le da mislim da bi bilo ljudi premalo in več kupcev kot robe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ne vem, naš MK kot organizator mora še neke stvari peverit. Če ne bo ovir bomo poskušal enkrat poskusno stvar organizirat pa bomo vidl kakšen bo odziv. Lahko pa bi se domenil, da se npr. v aprilu vsako soboto dobimo na določenem prostoru, pa da vidmo kdo ima kaj za prodat.

Če ne bo odziva je jasno, da se v to ne bomo več spuščal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem sigurno za tako stvar, je pa res, da če bo sejem organiziran, ne računat, da bo takoj tam sto ljudi. Za take stvari je vedno potreben čas, da se ljudje navadijo, tako na lokacijo kakor tudi za obiskovanje takega sejma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cacy, Noise: Eno vprašanje: A se že kaj ve a sejem bo al ne bo?? :? :oops: :roll: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar govoril s kolegom, ki mi je rekel, da se obeta velik sejem rabljene moto opreme v prvem tednu aprila v Grazu, kaj vec trenutno ne vem, ko bom vedel, sporocim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar govoril s kolegom, ki mi je rekel, da se obeta velik sejem rabljene moto opreme v prvem tednu aprila v Grazu, kaj vec trenutno ne vem, ko bom vedel, sporocim.

Ice bo tud najbrž kaj vedu o tem sejmu če bo :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn bi blo če bi se kaj takega organiziralo, le da mislim da bi bilo ljudi premalo in več kupcev kot robe.

Tud to je dober, vsaj takoj prodaš :roll:

Samo tako za primer. Bolšjak menda še vedno laufa vsak vikend, tko da bi tud kakšna taka motoristična stvar na vsake tolko časa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Italiji je takih sejmov veliko, ne vem zakaj ne bi bili še v LJ? Zanima me, če lahko sploh prodajamo tam, ker se bo sigurno našel kak pameten, ki bo hotel imeti vmes prste in kaj pokasirat, vsaj vstopnino?

A imajo kakšne moto sejme rabljene opreme tudi v okolici Trsta in Gorice ali se je treba za kaj takega dlje zapeljat?

Pa si mogoče že kdaj šel pogledat kaj takega...se najde kaj koristnega za kupit...ali je bolj šara za skuteriste :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sejem naj bi,baje,bil 29.sušca,pred TCS -jem na Leskovškovi cesti...z začetkom ob 9 uri....

Kaj je to zelo neuradna informacija ali je celo dezinformacija :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sejem naj bi,baje,bil 29.sušca,pred TCS -jem na Leskovškovi cesti...z začetkom ob 9 uri....

Kaj je to zelo neuradna informacija ali je celo dezinformacija :?

neuradna dezinformacija....oziroma zadnji podat,ki ga imam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enkratna ideja jst motor kupujem je rekel Thundercat......in nato jst :`JST TUD`. Kaj je tukaj nerazumljivega :shock: :shock: :shock: Jozo,Jozo ,Jozo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priznam, da sem tale topic malce bolj površno gledal in bi vam, kot tisti, ki je sprožil idejo, moral odgovorit že pred časom. Žal naš klub sejma ne more organizirati, zaradi internih predpisov naše službe, ki nam take vrste udejstvovanja prepovedujejo.

Sem pa Noise Dati predlagal, da ga enkrat poizkusno organizira motosvet, da vidimo kakšen je odziv, jaz mu pa pomagam pri stikih z "organi" in z urejanjem papirjev.

Zato še vedno upam, da je ideja "živa".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!