Skoči na vsebino

Kawa Ninja ZX 6R bolan?


greenninja

Priporočene objave

:( Imam težavo.. moja ninja kot kaže ni preživela zime. kot ponavadi, sem jo tudi danes skušala pripravit do obratovanja. brez težav je vžgala, prišla do dva pa pol obratov, nato pa so le-ti padli in konec. dvakrat je potem še malo življenja sicer pokazala ampak le za par sekund.. kondenz, svečke,...? aja, pa pri stikalu za odprtje benzina je le ta začel rahlo kapljat. naj povem še, da mi je prejšnji teden zmanjkalo benzina in da je bil ta čas rezervoar čisto prazen.. :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje je v bencinu fora, ne potegne ga isto je blo zdle pr moji ninji. Nc vergli jo da potegne sam pazi da ne bos akumolatorja spraznila, ce ne jo pa s kolegi mal zarinte pa bo uzgala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi začel bencin pri pipici kapljat zato, ker ga je pred tem zmanjkalo? Manj verjetno. Preveri kako je dovod bencina nataknjen na pipico, ter če je mogoče cevka že porozna.

Zakaj ne vžge? Lahko je 100 vzrokov. Bi me pa zanimalo, zakaj sredi zime zaganjaš motor? Vozit se menda še ne misliš, druga kot škodiš pa mu z zaganjanjem čez zimo tudi ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja včeraj je bilo lepo vreme pa sem se mela namen malo pelat. benzin pri pipici pa je začel kapljat po tistem, ko sem dolila gorivo. tudi porinit smo ga skušali, ampak noče in noče vžgat.. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja včeraj je bilo lepo vreme pa sem se mela namen malo pelat. benzin pri pipici pa je začel kapljat po tistem, ko sem dolila gorivo. tudi porinit smo ga skušali, ampak noče in noče vžgat.. :?

nevem bom probal enih par od 100 možnih vzrokov:

1. porozni šlavf za bencin

2. zamašen šlavf za bencin

3. zamašena (staknejena, stisnjena,..) cev za podtlak (daj pipico iz pozicije "ON" na "PRIM" in probaj)

4. zamašen fergazer ali zamašena pipica, če je iz tanka potegnilo usedline

5. ?x99

probaj prvo razstavit pipo in preglej dovode bencina. sprazni in sčisti tank. če ni to, pol pa :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

101. star bencin (izgubil oktane, če se posoda - rezervar ne zapira dobro)

102. preglej svečke

103. preglej če so kabli dobro nameščeni na svečkah

104. preveri če se ni staknil kak kabel od varnostnega stikala (na krmilu on - off in na pomožnem stojalu)

105. preveri kable (da ne prebijajo)

106 .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem trdno preprican, da je za motor dobro,ce se ga pozimi vsakih 14 dni enkrat zalaufa za nekaj minut!!! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem trdno preprican, da je za motor dobro,ce se ga pozimi vsakih 14 dni enkrat zalaufa za nekaj minut!!! :)

no moj mehanik se ne strinja s tabo, ampak vsak pač po svoje. saj je tvoj motor :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem trdno preprican, da je za motor dobro,ce se ga pozimi vsakih 14 dni enkrat zalaufa za nekaj minut!!! :)

Premalo! Na tak način si sam stene valjev dodatno spereš.

Motor se niti toliko ne ogreje da bi razno kondenčno vlago z svojo toploto izparil.

Vedno je priporočljivo na delovno temp. pridet in potem ugasnit.

Saj tud za akumulator ni dobro. Niti toliko ti ne bo napolnil, kot je za vžig porabil in če boš dolgo časa verglal potem je sploh šit.

Priporočajo raje kakšno furco z zmerno obremenitvijo 20-40 km.

8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ostanite pri naslovu teme.vse drugo smo ze pregreli,prezvecili in prepljuvali.

Sam de me vidiš, že pizdiš. :evil:

S čim sem si to zaslužu? :cry:

Briš, pa je, al pa tko pust.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ostanite pri naslovu teme.vse drugo smo ze pregreli,prezvecili in prepljuvali.

Sam de me vidiš, že pizdiš. :evil:

S čim sem si to zaslužu? :cry:

Briš, pa je, al pa tko pust.

mhm....jaz tebe tudi. :fist: :mrgreen:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:( Imam težavo.. moja ninja

koliko ccm? vsaj toliko lahko napises v naslov......... ne pa "bolana ninja" :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

benzin nikakor ni zluftan, saj sem ga včeraj nalila..

ehhh... razočarana. a ve kdo za kako R6? :?

Ja če boš pa mela yamaho potem pa si lahko zraven narediš še rezervoar za olje :mrgreen:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!