Skoči na vsebino

Predelava - KIT za cestni motor


perimund

Priporočene objave

Pri kolegu sem videl, da je imel na 900rr (97) nekaksen "kit komplet", ki je zajemal: sportne tačke + noslice (obrnjen menjalnik), blazilnik na krmilu, zadnji konec motorja (rep) vzdignjen za cca 2-4 cm - pri amortizerju ima drugacen "trikotnik" tako da vse skupaj pride vzdignjeno.

Vecino stvari najdes v spletnih ali lokalnih trgovinah - zanima me ce je kdo kje videl, da se da nabavit tisiti "trikotnik" oz. pri drugih motorjih nek vmesni člen med amortizerjem in zadnjo vilico.

Prosil bi za link, ali vsaj idejo kako bi se temu delu lahko reklo (ime), da bi lazje iskal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdorkoli karkoli?!!???

Vsaj pribilzno - tudi če je narobe ...... :shock: :shock: :roll: :?: :?: :!:

Al je res ta forum sam tako mal za zajebancijo??

:?: :sleeping:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno kaj bi rad naredu iz svoga motorja. A bi mogoče streetfighterja? Za to imam link, če te zanima povej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj dosežeš s tem dvigom? Bral sem, da dober izgled (ok), pa da se motor bolje vozi (malo skeptičen)...... in kaj še?

lp

Če motor zadaj dvigneš, s tem zmanjšaš predtek sprednjih vilic, kar ima za posledico boljšo okretnost motorja, poslabša se pa smerna stabilnost.

Perimund, zakaj si pa tistih dveh ročic ne narediš sam, ali pa jih daš naredit kakšnemu kovinarju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roman - razmisljam o tem

RoadKil - sem se spomnil da je bil pri kolegu problem pri polnem šusu v ostre ovinke - je zadnje kolo prevec plesalo L in D.

P.S: S tem posegom bi spremenil celotno ciklistoko motorja - glede na to da ze sedaj rad poplesuje zadnji konec - sem si ze skoraj premislil. Verjetno bom dal enemu naredit, potem pa bom sel probat kako se bo peljalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če praviš, da ima kolega na takem motorju to narejeno, probi peljat njegov motor, pa boš vidu če ti bo všeč. Brezveze dnar stran mečeš. Itak ga boš rabu za nakup original avspuha pri registraciji. :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EVO!

Nasel zelo prikladno stran, ce bi rad kdo narocal kake "dodatke" za mopedino, gor je tud "moja zadeva"!

Tail riser - alias Jack UP

Metisse Tail Riser's will optimise your bike as follows:

+ better handling

+ better feedback from rear suspension

+ more grip on the rear wheel

+ more weight on the front wheel

+ less kickback

+ and much better look with raised tail

+ tested and recommended by international motorcycle journalists

+ race proven

Tukaj je naslov od te nemske firme ki je tudi proizvaljalec:

http://www.metisse.de

Imajo tudi internetno prodajo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MAM SE ENO VPRASANJE:

Mogoce pozna kdo koga oz. ali kateri od vas izdeluje oklepe iz poliestra ali karbona???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IScem IScem - hvala nasvet k sem ze obupal z iskanjem - zdej pa spet iscem oscem. :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!