Skoči na vsebino

Poligon spretnostne vožnje


hy650

Priporočene objave

Zanima me , če ima kdo kak načrt poligona spretnostne vožnje-razdalja med ovirami, radiji zavijanja...Malo me je prijelo, da bi potreniral pred sezono :)...

Popravljeno . Popravil hy650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, hy650 pravi:

Zanima me , če ima kdo kak načrt poligona spretnostne vožnje-razdalja med ovirami, radiji zavijanja...Malo me je prijelo, da bi potreniral pred sezono :)...

veliko ti zna povedat in pomagat tudi @Borutt.

Nekaj tem v zvezi s tem:

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače imajo vsako pomlad na Raceland v Krškem...brezplačno za otvoritev sezone....nekaj policistov in inštruktorjev varne vožnje...je kr zanimiv izlet...malo predavanja,malo vožnje med kegli...malo po pisti,vmes si privoščiš dobro kosilo in vsaj meni vedno odličen dan!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, hy650 pravi:

Hvala Dami in Sesir. Fajn bi bilo, če bi bil dogodek na Racelandu objavljen na MS.

Bom objavu...drugače pa,če imaš facebook se pri njih veliko dogaja in vse objavljajo po facebook...lani recimo trije dnevi za motoriste z inštruktorji..dnevi,ki jih za 20eu lahko preživiš cel dan na pisti,večerje,all you can eat dnevi,piza in deset krogov vsaki dan v akciji,drift serije,koncerti,....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, sesir pravi:

Bom objavu...drugače pa,če imaš facebook se pri njih veliko dogaja in vse objavljajo po facebook...lani recimo trije dnevi za motoriste z inštruktorji..dnevi,ki jih za 20eu lahko preživiš cel dan na pisti,večerje,all you can eat dnevi,piza in deset krogov vsaki dan v akciji,drift serije,koncerti,....

Odlično :OK:. Bom začel spremlajti njihove objave in dogodke. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!