Skoči na vsebino

Slovenski pokali


david125

Priporočene objave

Živjo. Rad bi zvedel malo več o slovenskem državnem prvenstvu v motociklizmu. O tem področju se zelo malo piše in govori nasploh po vseh medijih, tako da sploh nimam pojma, katere pokale imamo. :cry: Vem samo za supermoto, minimoto in skuter prvenstva. Ali mogoče obstaja kak pokal s cestaki? Kateri razredi so zastopani? Kako začeti sodelovati v njih? Kaj je za to potrebno? itd. Skratka čim več.!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sam vem da je treba imet denar, denar pa se enkrat denar.Po mojem en tip k trenira supermoto(prej je pa 125cc motociklizem) prodaja 2 motorja, sam za vrtoglavo ceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pokalov s cestaki je kar precej. Če jih naštejem kar na pamet, pa ne me za besedo držat od 125,250 (sp,gp), 600 supersport, superstock... Imaš pa zraven državnega prvenstva še pokal Alpe-adria(mednarodno prvenstvo), če pa je denarnica res hudo debela pa še kakšen Jura cup... Več informacij o državnem prvenstvu ti podo dali na AMZS na Dunajski v Ljubljani. Če rabiš tel. se mi javi na pm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!