Skoči na vsebino

Črna kronika (SLO ceste ali SLO državljani) 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023


exclan

Priporočene objave

pred 3 urami, Erikcslo pravi:

Sem mislil, da je bila nesreča na koncu Strunjanske ravnice proti Izoli, tam je veliko olja na cesti!

Kako to misliš "veliko olja na cesti" A se nič ne posipava, če se kje kaj razlije?

Jutri bomo v tistih koncih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Olje se vidi čisto na robu dolga črta in pol zavije na stransko cesto, zato sem mislil, da se je tam zgodilo. Na vrhu (Strunjan - Lucija), pa nisem nič opazil, bil pa sem v vrsti z avtomobilom 20min.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, Erikcslo said:

Sem mislil, da je bila nesreča na koncu Strunjanske ravnice proti Izoli, tam je veliko olja na cesti!

ja tam tudi, cca 20min kasneje sem bil ravno v koloni ampak tam ni bilo motorista, sem pa potem zavil na stransko cesto tako da nisem videl kaj se je točno zgodilo.

Tako da najprej so popolnoma zaprli cesto proti Luciji in potem je še Strunjan-Izola potekala izmenično .

 

Na 24 kur, piše da je v luciji bilo vdeleženo 3kolo, morda MP3 ? 

Popravljeno . Popravil smasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo se je na glavni cesti II. reda na območju občine Kočevje zgodila prometna nesreča s smrtnim izidom, v kateri je umrl 47-letni voznik motornega kolesa, so sporočili z Generalne policijske uprave.

motor gsx600

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

53 minutes ago, Tedybear said:

V nedeljo se je na glavni cesti II. reda na območju občine Kočevje zgodila prometna nesreča s smrtnim izidom, v kateri je umrl 47-letni voznik motornega kolesa, so sporočili z Generalne policijske uprave.

motor gsx600

Objava policije:

22. 8. 2021 ob 19.15 se je glavni cesti II. reda na območju občine Kočevja zgodila prometna nesreča s smrtnim izidom. 47-letni moški je vozil motorno kolo znamke Suzuki GSXR 600, ljubljanskih registrskih oznak po glavni cesti od MP Petrina proti Kočevju. Po zaključenem prehitevanju dveh osebnih avtomobilov je zapeljal nazaj na desno smerno vozišče in nato v levi nepregledni ovinek po klancu navzdol. Pri tem je izgubil oblast nad vozilom ter zapeljal desno izven vozišča, kjer je trčil v manjše drevo. Motorist se je tako hudo telesno poškodoval, da je umrl na kraju prometne nesreče.

https://www.policija.si/medijsko-sredisce/dogodki-v-zadnjih-24-urah/110237-prometna-nesreca-s-smrtnim-izidom-221

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!