Skoči na vsebino

Solo Riders - 2. tradicionalno svetovno srečanje :)


hotschko

Priporočene objave

Za tiste, ki ne veste kaj to Solo Riders biti , si poglejte :arrow: :arrow: motorheat.net/mdsr

... za člane sedanje in bodoče pa ... na dan z idejami, predlogi, mnjenji za drugo Solo Riders svetovno srečanje ... kje, kdaj, zakaj, kako ... :arrow: :arrow: 8)

... vsak zase vsi za enega ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kjerkoli, kakorkoli, kadarkoli 2. TSSSR bo, predlagam naslednji način financiranja dogodka. V skladu z neobvezno točko statuta MDSR "Če smo skupaj na istem zboru ali žuru, se zabavamo skupaj toliko rund, kolikor se nas zbere. Vsak časti eno rundo" ... predlagam, da se vsi stroški prireditve ino organizacije TSSSR na koncu delijo s številom udeležencev, pri čemer vsak udeleženec plača enak delež ... 8) :arrow: :)

... vsak zase --- vsi za enega ...

P.S. Se javim za evidentičarja stroškov ... :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi naš kletar, da te ne bomo prekrstili v zakladnika.

Ne vemo niti še kje, niti kdaj, niti koliko, zaenkrat diši le še srnin golaž tam nekje v bližnji prihodnosti, a naš vrli Hotschko že o cekinih. :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi naš kletar, da te ne bomo prekrstili v zakladnika.

Ne vemo niti še kje, niti kdaj, niti koliko, zaenkrat diši le še srnin golaž tam nekje v bližnji prihodnosti, a naš vrli Hotschko že o cekinih. :roll:

... ah ne ne ne ... jaz bom samo evidenco vodil ... nič denarja še ne pobiram ... :wink: :) :oops: 8) ... je pa treba tudi o tem razpravljat, kenede ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, ko smo glih pri denarju: a ni bolj enostaven obraten pristop - poberemo od vsakega udeleženca nekaj penezov in nabavimo hrano in pijačo (ki jo bo peljal Hanzi z avtom, hehehe)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak pristop je smiseln. Je pa to najlažji del organizacije, pobrati denar in nakupiti papico in pupico.

Bolj zamotano je pričarati pravi kraj in pravi termin, zabeljena z odličnim vremenom.:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, ko smo glih pri denarju: a ni bolj enostaven obraten pristop - poberemo od vsakega udeleženca nekaj penezov in nabavimo hrano in pijačo (ki jo bo peljal Hanzi z avtom, hehehe)...

Suzuki,

se strinjam, vendar pobiranje denarja nikakor ni enostavna reč ... izkušnje pač ... :) ... ugotoviti, koliko denarja bi bilo treba pobrati itd... itn ... joj sem pesimist ...

Nekateri pač založimo(jo) za jedačo in pijačo, ko pride vsa raja, se stroške delijo med vse ... sicer pa je še čas, bomo že pogruntal :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa boste samo soloriderji ali boste tudi člane ostalih MD-jev povabili? Kako je pa z nečlani? :wink: :P 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je pa z nečlani? :wink:  :P  8)

Enostavno.

"Ne" prečrtate, pošljete mail KevderManu in postanete člani.

Še je čas :!: :!: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo še KevderMana navadli, kako se nove člane pridobiva!

Pa da se ne bi slučajno skup peljali! Vsak zase, obvezno! :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se da tam gor šotor postavt poleg mopeda, pa enpar ur oddrnjohat? Se ne bi nabit ko kanta po grabnih brusu!

Placa kokr češ. Sam mal boš u breg prslonn, da boš zjutri laži ustou.

Je pa gmajna okol in kol, da bo lohk tud kakšna srnca padla. :P :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jasa je velika cca 2ha na kateri je fuzbal plac asfaltirano igrišče za kako košarko ena lesena koča in dve leti stara bajta! Za komplet najem (bajte, elektrika, roštilj, kuhinja, sanitarije in podobne zadeve) pride mislim da čez veekend 30ksit/dan!

Predlagam da si uštimamo eno muzko! Imam enega kolega ki se mal D.J. špila pa ga lahko vprašam za koliko bi nam noč polepšal s kakimi boksi in simboličnim lightshow! Ste za najem DJ.?

Zmente se v OLP za ogled lokacije da ne boste razočarani na koncu!

Če bo horjo pustu, bo kak robycop tut mal zapokal lahko saj so prve hiše več kot 1km stran v dolini! :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp

Majstri, dejte se ze zment, da dopust nastimam. Prijavo sem pa tud ze poslal. Ostalo je pa tko ali tako stvar domislije...

LP Dane

Datum je na žalost odvisen predvsem od mene (tako so ostali določili) tako da zaenkrat je v igri konec maja začetek junija!

Upam da bomo takrat res že lahko naredili eno orenk fešto!

Hotschko daj vprašaj "našega" D.J. če je pripravljen špilat jaz bom pa probal lokalnega kontaktirat za kolk nam bi skrajšal večer!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotschko daj vprašaj "našega" D.J. če je pripravljen špilat jaz bom pa probal lokalnega kontaktirat za kolk nam bi skrajšal večer!

Za DJ-ja bom vprašal ... vprašaj tudi unega lokalca in kako je z ozvočenjem ... če dobimo ozvočenje brez DJ-ja lahko SymRu prinese notebook s 15Gb muzike ... OOOOO ... zdaj sem se spomnil ... ozvočenje 2x1000W (dva boxa plus končna stopnja) za 12k SIT na dan 8) 8)

... Hanzi, a ti lahko že kaj bolj določenega rečeš v zvezi z datumom ... da že malo bolj konkretno zastavimo celo reč in si rezerviramo vikend in še začetek tedna za "zdravljanje" ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako bo potekalo moje zdravljenje konec maja nimam pojma in ga nima nobeden! Glede same udeležbe po moje z moje strani ne i smelo biti problem za cel vekend(sobota+ nedelja) samo kak osebni kontakt boste pa morali sami navezat ker težko verjamem da bom prej doma pa da bom seveda še kolikor toliko mobilen z berglami! Danes pokličem za DJ pa mesarja pa za kočo! Ko zvem podrobnosti pa napišem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede datuma predlagam 31.5 oziroma 7.6. Moram še preverit če ni takrat kak velik motozbor na katerega bi veliko SR rado šlo.

Po koledarju moto dogodkov je 31.5.MKPanthers Celje,AMD Gorica MK, MK Bmw, 6.7.MK Sairah Žiri!

Kontaktiral sem D.J. Naceta in mi je povedal sledeče! Za večer in celo noč bi kasiral cca 20 ksit s tem da vse on prnese:zvočnike, ojačevalce, mikrofon mislem da lahko tud mixer, mogoče celo simboličen lightshow in seveda raznovrstne glasbe. Kot prioriteta sem mu dal rock ampak vem da ima on praktično vse saj sem že bil na kar nekaj njegovih zabavah.

Za pijačo predlagam da kontaktiramo preko vez z Unionom da pijačo zakupimo (kar popijemo plačamo ostalo vrnemo) in da jo sami prodajamo po seveda "normalnih" cenah.

Alterman tebe bi prosil da greš do mesarja Bajta v Zajelše in se probaš zment če bi on poskrbel za naše lačne želodce(meso kruh in vse kar zraven spada)

Fino bi še blo jit pogledat kako je s streho gor v primeru slabega dežja! Poleg lesene barake vem da je bila pokrita ploščad kjer se nas bi kakih 30 komot skrilo pod streho. Zanima me predvsem če je v novem domu kje kakšen večji prostor kjer bi lahko imeli fešto v primeru slabega vremena. Bom tud kontaktiral Sabino na OMV pa da vidim če ona kaj več ve o tem.

Upam da bo tole žurka kot je še ni bilo! 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... če dobimo ozvočenje brez DJ-ja lahko SymRu prinese notebook s 15Gb muzike ... OOOOO ... zdaj sem se spomnil ... ozvočenje 2x1000W (dva boxa plus končna stopnja) za 12k SIT na dan 8) 8)

Kar se mene tiče - ni frke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj komur ni skoda plastike na cestaku(kamenčki) tud s cesaki pride gor! Sicer pa nekaj filozofiram o cesti po kateri se že dve leti nisem vozil in ki je v teh dveh letih doživela precejšenj napredek! Enkrat se zmente na 3M pa pejte pogledat! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne veste kje je to si oglejte tam pr slo zemljevidu v kr neki vtipkajte Občino dol pri ljubljani pol pa ene 2km SV poglejte pa ga boste najdel pod različnimi imeni! (Kurant-Korant-Kurent) :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj pišite vse v temo 2.TSSSR-kr neki potem bom pa od tam pomembne stvari sem kopiral :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi & hočko, kaj je zdaj to -- dve temi za vaše nakladanje pa res nista potrebni... A kr'neki lahko zbrišem? :D :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hotschko

Car

Član od: četrtek, 07.06.2001 14:43

Objav: 2764

Kraj: Ljubljana - SLO

Solo Riderji pozor !!!

V naslednjih dneh bom izvedel email anketo v zvezi z udeležbo na TSSSR, da bomo sploh vedeli o kakšnem številu udeležencev govorimo, ko bomo nabavljali pijačo, hrano ...

... je treba upošptevati, da precej SR-jev ne bere tega foruma ali sploh niso člani MotoSveta ...

@Hanzi,

mislim, da ni potrebe po dveh TSSSR temah ... tole kar zbriši, ker za nakladat je tudi v tisti dovolj prostora ... ti poskrbi samo, da bodo vse stare nakladancije izbrisane ... recimo po enem tednu ...

_________________

hotschko

{Born To Lose Live To Win}

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjo horjulis vulgaris

Vseved

Član od: ponedeljek, 18.03.2002 12:06

Objav: 1466

Kraj: Bezenica

Ej, Hotscko, a se nismo zmenil, da bo 2. tradicionalno medgalaktično srečanje MDSR takrat, ko bo Hanzi lahko z nami. OK, Hanzi ga že fešta okoli, torej je pogoj izpolnjen. Potem smo pa rekli, da bi bil to piknik. Tukaj ga pa pred koncem maja nimamo kaj biksat, ker se boš ti sicer ponoči prehladil. Saj veš , pol pa v mokri travi ležat. No go!

Ok, če vam je do konca maja predaleč, potem prej, ampak za piknik konca maja, bi jaz probal srnjakov golaž zrihtat. Častim, kolikor ga lahko naredimo iz ene krepanine. Prej ga pa njet moguč dobit. Še nisem raubšic.

SRP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!