Skoči na vsebino

Solo Riders - 2. tradicionalno svetovno srečanje :)


hotschko

Priporočene objave

Hanzi & hočko, kaj je zdaj to -- dve temi za vaše nakladanje pa res nista potrebni... A kr'neki lahko zbrišem? :D :?

V dogovoru s kletarjem bo to narejeno v kratkem :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater sem JEZEN:evil: :evil: :evil:

V nedeljo sem dobil kontaktno številko osebe in še nekaj drugih podatkov. Sem bil ful vesel, zvečer pokličem pol pa :shock: :shock: :x :evil:

Vsi Veekendi v maju in juniju so že zasedeni razen 1 junija je še nedelja prosta! :evil: Mater, da je tak naval tam gor si pa nisem predstavljal! Kaj zdaj sam še tam gor praznujejo RD pa Podobne obletnice al kaj! :evil:

Skratka spomladanski piknik na Korantu je odpadel se grem pa grebst za kake pozno poletne-zgodnje jesenske termine če ste za to :?

Vem, da sem vam vsem pokvaril celo pomlad amkap takega navala pa res nisem pričakoval. :evil:

Bom vprašal za konec avgusta oziroma septembra, kdaj je še kaj prosto! :evil:

Je pa tud ena dobra stvar tega. Moje zdravje bo tak neprimerno boljše kot pa maja! :oops:

Altermann hvala za ves trud , ki si ga vložil v organizacijo spomladanskega srečanja! Upam da bo kaj prav prišlo za jesenskega!

Še enkrat! JEZEN SEM!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro, Hanzi, spodletel poskus. Nič hudega.

Menda ne bomo sedaj scagali in prelagali piknik na zimski čas. Bodo še motosvetovske babe imele prej svojega.

Imamo na voljo še kakšna druga pikniška mesta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi, niče hudega, bomo že priši na tega Koranta. Ampak to še ni razlog, da spomladansko srečanje povsem odpade, a ne? Sej lokacij je še dovolj, tudi preglaganih je bilo nekaj. Navsezadnje lahko gremo tud k men v Čatež, sam mal na tesno bo v prikolici. :lol: :wink: No, tole zadnje je bolj za šalo, ampak dejstvo je, da nam v tej deželici res ne more zmanjkat prostora za eno SSSR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja škoda res ... ampak lokacijo bomo že našli drugo, Hanzi ti pa lahko Koranta rezerviraš za pozno poletje, bomo imeli kar 3.TSSSR ali pa forumsko. Problema z udeležbo v nobenem primeru ne bo.

Torej Solo Riderji ... predloge za novo lokacijo 2.TSSSR na plano ... pošljem mail vsem članom ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za razumevanje! Bom kar rezerviral v septembru kak vekeend! Soboto in nedeljo skupaj če se še da da bo ja zaleglo! Saj same udeležbe se res ni bati! Če ne drugega bo pa en FS več :wink:

Upam da bo v tretje šlo rado :? :wink:

Lucky: A to bodo pol že moje prve rehabilitacijske toplice :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!