Skoči na vsebino

popravilo hladilnika (kiler)


johan

Priporočene objave

A kdo ve kje popravljajo hladilnike - kiler (za vodo) .A je kje tak majster.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud pri nas v Trbovljah je en mojster ki se ukvarja s popravilom hladilnikov, poklič na 03 563 04 83 :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Našo enga majstra v Dupleku pri Mb.Jutri nesem pokazat kiler.

viking , hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ni prehudo lahko popraviš sam s tekočim aluminijem.Preizkusil sam s sušenjem v pečici

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Tud pri nas v Trbovljah je en mojster ki se ukvarja s popravilom hladilnikov, poklič na 03 563 04 83 :wink:

Poslal kiler pred enim mesecom pa ga še mojster ni uspel naredit.Ma pa res gužvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

obujam temo

če kdo ve za kakega mojstra, ki popravlja hladilnike..ravna rebra oz jih je sposoben tudi nadomestiti in na novo vplesti hladilno mrežo

to bi bil zlat info vreden vsake črke, polglasa in ločila

kot pomoč naj navedem, da verjetno iščem mojstra, ki hladilnike tudi izdeluje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubljana

ne vem več imena/tel/ipd, zato zgolj navodila:

med Dolgim mostom in Pavilionom(Brezovica) je nadvoz avtoceste. pod nadvozom je avtopralnica(zraven Trgovine Volvo/Mazda). zapelješ proti avtopralnici, greš mimo avtopralnice(obvoziš po desni), zaviješ desno v ulico in nekje 3-4 hiša na levi. men je zrihtu hladilnik na Nissanu. Dobr je naredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm motor k Panigazu u kranj peljal k mi je kilr poču pa je 5000sit računu varjenje.

kam ga je dal varit nevem!

poklič Panigaza on bo zihr vedu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Kdo bi mi lahko popravil ali naredil novi hladilnik vode, tako ,da mi zamenja "satovje" , ohišje radiatorja pa ostane isto.

LP

Popravljeno . Popravil rihard123
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo bi mi lahko popravil ali naredil novi hladilnik vode, tako ,da mi zamenja "satovje" , ohišje radiatorja pa ostane isto.

LP

Hm? :hmm:

Če bi mi rekel pred dvajsetimi leti, to nebi bil problem. Danes je to žal nerentabilna investicija. Mislim, da boš težko našel mojstra, ki ti bo to naredil. Ni pa rečeno. Mislim pa, da je bolje zadevo poiskati na kakšnem odpadu. Če ga ne boš našel, se obrni name (PM) pa ti vzpostavim vezo. Upam, da uspeš!

Dobro bi bilo vedeti, za kakšen tip motorja gre?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na ceno novega hladilnika je to zelo rentabilna poteza. Trenutno se ne spomnim naslova, jih pa obnavljajo na nekem Marcedez servisu nekje v okolici Kamnika. Spomladi je kolegu menjal satovje na Passatu za cirka 30.000. Če najdem tel. št. ti javim na PM. .)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Šmarci pri Kamniku dela en starejši mojster take zadeve, menja satvoje, popravlja hladilnike in podobno...

Vprašanje je samo kakšen hladilnik imaš ti.

Oglasi se pri njem pa boš vse zvedu...

kje in kako do tja ...poklič ...041/886-397 mojstru je ime Tone

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm? :hmm:

Če bi mi rekel pred dvajsetimi leti, to nebi bil problem. Danes je to žal nerentabilna investicija. Mislim, da boš težko našel mojstra, ki ti bo to naredil. Ni pa rečeno. Mislim pa, da je bolje zadevo poiskati na kakšnem odpadu. Če ga ne boš našel, se obrni name (PM) pa ti vzpostavim vezo. Upam, da uspeš!

Dobro bi bilo vedeti, za kakšen tip motorja gre?

LP

Yamaha FZX-750 "96.Hladilnik ne pušča je pa kar dobro zvit

Popravljeno . Popravil rihard123
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha FZX-750 "96.Hladilnik ne pušča je pa kar dobro zvit

Pokliči: 031-637-557 Mito. Reci, da ti je dal številko njegov sosed.

Pozna odpade in morda ti lahko po tej liniji kaj pomaga in prinese.

Sicer imaš pa že iz zgornjih sporočil vabljive informacije.

Dobro zrihtaj!

Čao

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

torej ne ebayu sem kupil tale hladilnik nisem pa ga še placal kaj mislite ali se splača ali ne cena 150 eurov zgleda lep

post-7302-1134224547_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil bna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej ne ebayu sem kupil tale hladilnik nisem pa ga še placal kaj mislite ali se splača ali ne cena 150 eurov zgleda lep

Priklopi ga na 1.5 atmosfere zraka in potunkaj v vodo. Če boš imel še kakšno podvprašanje, me pa porufaj na PM!¨

Hoj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priklopi ga na 1.5 atmosfere zraka in potunkaj v vodo. Če boš imel še kakšno podvprašanje, me pa porufaj na PM!¨

Hoj

problem je v tem da ga moram plačati potem mi ga bo pa model poslal je pa original hondin rabljen ,

v avstriji pa dobim za 270eurov novi killer samo je pa ponaredek .kaj se bolj splača

cena ni takšen problem samo 130 tisoč tolarjev za novi original pa nemislim dati

Popravljeno . Popravil bna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem je v tem da ga moram plačati potem mi ga bo pa model poslal je pa original hondin rabljen ,

v avstriji pa dobim za 270eurov novi killer samo je pa ponaredek .kaj se bolj splača

cena ni takšen problem samo 130 tisoč tolarjev za novi original pa nemislim dati

Moje izkušnje z neoriginalnimi deli (za avtomobile) so dobre.

Enkrat sem npr., na Norveškem (pod silo razmer) za Hondo Accord nabavil ponaredek hladilnika. Laufa še danes, pa je že osem let od tega. Se pravi, da bi moral biti tudi zate O.K. :hmm: Kaj meniš?

To je samo moje razmišljanje (ki pa ni porok garancije)!

Dobro se odloči pinsrečno roko pri nabavi!

Pozdrav!

P.S.

Če je rabljen, zahtevaj zagotovilo, da ne pušča in ni kakorkoli poškododvan! To je vse, kat ti lahko svetujem.

Ko ga dobiš, ga pa sprobaj, kot sem omenil.

PM!

Čao

Popravljeno . Popravil fičo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!