Skoči na vsebino

popravilo hladilnika (kiler)


johan

Priporočene objave

problem je v tem da ga moram plačati potem mi ga bo pa model poslal je pa original hondin rabljen ,

v avstriji pa dobim za 270eurov novi killer samo je pa ponaredek .kaj se bolj splača

cena ni takšen problem samo 130 tisoč tolarjev za novi original pa nemislim dati

to boš sam najbolj vedu, kaj se ti splača. tveganje na ebayju obstaja, da te nafukajo ali da ni tip-top potem ... novega pa dobiš z garancijo ,a ne? je pa nov dražji ...

odločitev je tvoja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kiler zgleda nepoškodovan in zato ne vidim razloga, da bi puščal.

Glede predplačila za naknadno pošiljanje pa pač to ni ravno ebay način poslovanja...on pošlje in ti plačaš po povzetju, seveda pa ti mora dat garancijo, da ne pušča in ta dokument te v primeru zavajanja krije.

Obstaja pa tut kredibilnost posameznika, ki je večkrat prodajal stvari preko ebaya in mu jo določijo drugi kupci, zato se ne brani malo pobrskat po profilu posameznika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

prej

potem

kontaktna oseba, ki preda naprej v popravilo 04/533-15-16

dober ti je popraviu koliko si pa plačau za popravilo

zdaj pa še mene nekaj zanima

Če je kje kak majstore da bi malo poravnav hladilnik in popraviu satovje(v posavju-krško,sevnica,..)

gre pa za Kawasaki KLR 650

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BNA....Men se pa zdi da je, tam od zgoraj desno, malo poškodovan :hmm:

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

iščem nekoga, ki popravlja te hladilnike (videla sem nekaj "primerov" zgoraj, vendar ne vem, kaj je aktualno). v bistvu rabimo za zašvasat samo en nosilec, kateri je odletel stran (še imamo tudi ta del).

bi pa prosila za kakšno telefonsko ali naslov ali pa za kakšen nasvet, kako to lahko sami naredimo doma (pritrdimo ta nosilec nazaj).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iščem nekoga, ki popravlja te hladilnike (videla sem nekaj "primerov" zgoraj, vendar ne vem, kaj je aktualno). v bistvu rabimo za zašvasat samo en nosilec, kateri je odletel stran (še imamo tudi ta del).

bi pa prosila za kakšno telefonsko ali naslov ali pa za kakšen nasvet, kako to lahko sami naredimo doma (pritrdimo ta nosilec nazaj).

Napiši vsaj kak materijal je: mesing,baker,aluminij,plastika, pa še kaka slikca,da se ti bo dalo sploh kaj svetovat!! :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!