Skoči na vsebino

MotoGP 2018


ArcaneWater

Priporočene objave

prišel bo enkrat lojze al pa franc in ga bo ruknu z prestola(MM)Do takrat pa poklon,čeprav sem za 46............

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Zok pravi:

"zmanjkalo" za sekundo in pol v dolzini cele dirke... :whistle:

Vcasih se res vprasam ce kdo razen thumperja in se nekaj malega posameznikov trezno razmislja kar se Rossija tice. Lorenzo je vpisal 3 zaporedne nule, pa ga nihce ne podi v penzijo... ...ceprav bi, ce bo slo tako naprej, lahko pocasi sel pred komisijo za invalidsko... :P

Aveš kaj je problem... Da če bi bil namest Rossija Lorenzo tkole 4., bi vsi govorili, da ga je zmanjkalo in se nobenemu to nebi zdelo čudno :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače smo pa čisto izpustili moto3, kjer je Bastianini uničil prvenstvo Bezzecchiju. Cigo Martin pa se je brez sramu veselil tega padca, dvomim, da je bil tako vesel, ko je prišel skozi cilj kot 4. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, KennyJR pravi:

Aveš kaj je problem... Da če bi bil namest Rossija Lorenzo tkole 4., bi vsi govorili, da ga je zmanjkalo in se nobenemu to nebi zdelo čudno :hmm:

razlika je samo v tem , da lori ko ga zmanjka ob tem , ko vodi dirko je redko višje kot 7-mi.. meni se ne da gledat zaostankov iz prejšnjih dirk te sezone...... 1.5s na četrtem mestu ni prav veliko..

saj v bistvu se mi da ..

1.dirka rossi zaostanek 0.797s , lorenzo 10 krogov

2.dirka lorenzo 42.274s , rossi 52.085s

3.dirka rossi 9.587s , lori 31.355s

4.dirka rossi 8.743s , lori 8 krogov

5. dirka rossi 5.350s , lori 10.355s

6.dirka rossi 6.629s , lori 0.000s

7.dirka rossi 6.098s , lori 0.000s

8.dirka rossi 2.963s , lori 4,462s

9.dirka rossi 2,196s , lori 5.780s

10.dirka rossi 2,902s , lori 0,178s

11.dirka rossi 14,026s , lori 0,000s

12.dirka oba brez zaostankov

13.dirka rossi 19,086s , lori 46,614s

14.dirka rossi 15,199s , lori 23 krogov

15.dirka rossi 1.564s , lori 26 krogov

rossi skupaj : 148,107 s zaostanka v 14 dirkah

lorenzo : 150,802 s ..... pa še 67 krogov povrhu..

zanimivo - rossi je odpeljal do konca 14 dirk pa si je nabral 2.695s manj zaostanka za prvim kot lorenzo v 10-ih dirkah , ki jih je končal.. 

v povprečju je rossi pridelal 10.579s zaostanka na končano dirko.. lorenzo pa 15.080s na dirko .. 50% več povprečnega zaostanka na končano  dirko ?? mafakjuvise..

http://www.motogp.com/en/Results+Statistics

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem hotel iti sestet zaostanke, pa vidim nizje, da si jih ze ti... :P

Popravljeno . Popravil Zok
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sami izgovori in tolažbe za bivšega.  bil je veličina. je živa legenda ampak....

..... že devet let pričakuje desetko, da je ni , pa še vedno krivi druge.

 

  

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ni glih tko.. to da ni desetke krivimo mi vse druge... on jim sam hebe vse po vrst že 9 let.. 

prvak iz leta 2006 hayden - rossi 2 -  je v sledečih letih zabeležil take vrhunske uspehe:

2007- 8 , rossi 3

2008-6, rossi- 1

2009- 13, rossi-1

2010-7, rossi 3

2011- tretjo sezono na ducatiju 8 , rossi prvo  ducati - 7

2012- hayden ducati 9 , rossiducati  6

2013 - hayden  ducati 9 , rossi yamah-4

2014-hayden honda - 16 , rossi yamaha- 2

2015- hayden honda - 20 , rossi yamaha-2

2016 . hayden honda - 26 , rossi yamaha - 2

2017 - hayden penzija , rossi - 5

pa dejte no..tričetrt mulcev v moto gp bi blo svetovnih carjev , če bi dosegal take rezultate kot vr.. med 20-25 let in 35 ali celo 39 let satrosti je na vsako obdobje vsaj sekunda razlike..  če je zaostal 1.5s to pomeni , da je v ekvivalentu let zmagovalca opral za 0.5s.. 

pa saj vam bo jasno postalo , ko boste prišli v moja leta kaj sem hotel povedati.. do takrat pa vam bo dedi grenil lajf..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa na zadnji dirki, se tistih 1.5s nebi bilo, ce ne bi v ciljnem ovinku probal en padalski manever v prehitevanju in zato, da nebi fuknu Vinkota po tleh (blo blizzuuu) ,odmotal na siroko. Probu je ! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bo super tole brati čez dve leti, ko bo Marquez vse statistične podatke zjebal in bil povsod najboljši.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Spasky pravi:

Kaj bo super tole brati čez dve leti, ko bo Marquez vse statistične podatke zjebal in bil povsod najboljši.

 

Super,ce bi bilo mozno in resnicno....izjemni dirkaci vedno dobrodosli ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, thumper pravi:

razlika je samo v tem , da lori ko ga zmanjka ob tem , ko vodi dirko je redko višje kot 7-mi.. meni se ne da gledat zaostankov iz prejšnjih dirk te sezone...... 1.5s na četrtem mestu ni prav veliko..

saj v bistvu se mi da ..

1.dirka rossi zaostanek 0.797s , lorenzo 10 krogov

2.dirka lorenzo 42.274s , rossi 52.085s

3.dirka rossi 9.587s , lori 31.355s

4.dirka rossi 8.743s , lori 8 krogov

5. dirka rossi 5.350s , lori 10.355s

6.dirka rossi 6.629s , lori 0.000s

7.dirka rossi 6.098s , lori 0.000s

8.dirka rossi 2.963s , lori 4,462s

9.dirka rossi 2,196s , lori 5.780s

10.dirka rossi 2,902s , lori 0,178s

11.dirka rossi 14,026s , lori 0,000s

12.dirka oba brez zaostankov

13.dirka rossi 19,086s , lori 46,614s

14.dirka rossi 15,199s , lori 23 krogov

15.dirka rossi 1.564s , lori 26 krogov

rossi skupaj : 148,107 s zaostanka v 14 dirkah

lorenzo : 150,802 s ..... pa še 67 krogov povrhu..

zanimivo - rossi je odpeljal do konca 14 dirk pa si je nabral 2.695s manj zaostanka za prvim kot lorenzo v 10-ih dirkah , ki jih je končal.. 

v povprečju je rossi pridelal 10.579s zaostanka na končano dirko.. lorenzo pa 15.080s na dirko .. 50% več povprečnega zaostanka na končano  dirko ?? mafakjuvise..

http://www.motogp.com/en/Results+Statistics

 

 

 

pred 11 urami, Zok pravi:

Sem hotel iti sestet zaostanke, pa vidim nizje, da si jih ze ti... :P

In kako je šeštel... Še tiste, ko je Lorenzo padel in pobral motor... Haha... Bravo... 

pred 10 urami, thumper pravi:

ma ni glih tko.. to da ni desetke krivimo mi vse druge... on jim sam hebe vse po vrst že 9 let.. 

prvak iz leta 2006 hayden - rossi 2 -  je v sledečih letih zabeležil take vrhunske uspehe:

2007- 8 , rossi 3

2008-6, rossi- 1

2009- 13, rossi-1

2010-7, rossi 3

2011- tretjo sezono na ducatiju 8 , rossi prvo  ducati - 7

2012- hayden ducati 9 , rossiducati  6

2013 - hayden  ducati 9 , rossi yamah-4

2014-hayden honda - 16 , rossi yamaha- 2

2015- hayden honda - 20 , rossi yamaha-2

2016 . hayden honda - 26 , rossi yamaha - 2

2017 - hayden penzija , rossi - 5

pa dejte no..tričetrt mulcev v moto gp bi blo svetovnih carjev , če bi dosegal take rezultate kot vr.. med 20-25 let in 35 ali celo 39 let satrosti je na vsako obdobje vsaj sekunda razlike..  če je zaostal 1.5s to pomeni , da je v ekvivalentu let zmagovalca opral za 0.5s.. 

pa saj vam bo jasno postalo , ko boste prišli v moja leta kaj sem hotel povedati.. do takrat pa vam bo dedi grenil lajf..

In primerja ameriškega šminkerčka, ki je bil tam za snow in je zraven mal dirkal, z nekom, ki je v dirkanje vložil celega sebe v največji možni meri... Primerjava na mestu! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, axaQ4 pravi:

Pa na zadnji dirki, se tistih 1.5s nebi bilo, ce ne bi v ciljnem ovinku probal en padalski manever v prehitevanju in zato, da nebi fuknu Vinkota po tleh (blo blizzuuu) ,odmotal na siroko. Probu je ! :naughty:

Če se nebi prva dva na hard prehitevala bi bilo 3...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, KennyJR said:

In kako je šeštel... Še tiste, ko je Lorenzo padel in pobral motor... Haha... Bravo... 

Deda je to sezono na vsaki dirki prisel skozi cilj, ceprav je vpisal eno nulo. J.Lo pa ni, vpisal je pa 5 nul.

Je pa Rossi 5x bil na podiumu, Lorenzo pa 4x, od tega 2 zmagi, ki jih Rossi ni dosegel.

Kaksna je razlika, presodi sam. Mene spominja na Crutchlowa v dolocenem obdobju - al se je peljal ko sneta sekira, al je bil pa na tleh.

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, KennyJR pravi:

In primerja ameriškega šminkerčka, ki je bil tam za snow in je zraven mal dirkal, z nekom, ki je v dirkanje vložil celega sebe v največji možni meri... Primerjava na mestu! 

V družini HAYDEN  ni nihce sminkercek...se kr vsi dobro peljejo...

Al mislis,da Hayden ne bi podrl tvojga zdaj ze bivsega rekorda Grobnika.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, Spasky pravi:

Kaj bo super tole brati čez dve leti, ko bo Marquez vse statistične podatke zjebal in bil povsod najboljši.

 

Ko, če. Kaže mu dobro, dvomim pa da bo to kogarkoli motilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Zok pravi:

Deda je to sezono na vsaki dirki prisel skozi cilj, ceprav je vpisal eno nulo. J.Lo pa ni, vpisal je pa 5 nul.

Kaksna je razlika, presodi sam.

Ko je deda vozil Ducatija je nonstop gubil talent in metal ven še druge. J.Lo pa zmaguje :winkiss:

pred 2 minutami, jskrablin pravi:

Ko, če. Kaže mu dobro, dvomim pa da bo to kogarkoli motilo.

Seveda da ne... Do takrat bodo vsi Rossi "fani" že MM fani... Hahaha

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že sedaj gledam kdaj na 24h kak članek... In komentar go Rossi dobi 50 minusov, komentar go MM dobi 100 plusov... Neverjetno, glede na to, da so bili včasih gor sami goreči Rossi fani... Res, da gre za najbolj osnovno obliko motogp navdušencev... Ampak sej taki so glavnina.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole me vse bolj spominja na to, kar sem prejšnjo sredo bil v enem lokalu in smo gledal ligo prvakov in trije so bili najbolj glasni kako se mora igrat, pa kako naj podajo .. pa kok je kdo smotan itd itd ... vsi trije debeli in zavaljeni, ki od športa in razgibavanja znajo le žvećit in pogoutnt napou prežvečeno hrano ... in ja ... dva od teh treh, sta se skor padla, ker sta se ob štengo spotaknla, ker sta bla tok spretna...

s tole debato tukaj ima nekaj malega skupnega, kajne ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, KennyJR pravi:

Že sedaj gledam kdaj na 24h kak članek... In komentar go Rossi dobi 50 minusov, komentar go MM dobi 100 plusov... Neverjetno, glede na to, da so bili včasih gor sami goreči Rossi fani... Res, da gre za najbolj osnovno obliko motogp navdušencev... Ampak sej taki so glavnina.... 

Rossijeva zvezda pač počasi bledi, kljub temu da še zna dobro peljati, vendar te selitve ovamo tamo se ti pač nekoč obrnejo v škodo.

Trenutno že težko kakšno posamično zmago skupaj spravi (bo že več kot leto nazaj, a ne), tako visoko pa je tudi zaradi kar nekaj odstopov konkurenčnih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

Rossijeva zvezda pač počasi bledi, kljub temu da še zna dobro peljati, vendar te selitve ovamo tamo se ti pač nekoč obrnejo v škodo.

Trenutno že težko kakšno posamično zmago skupaj spravi (bo že več kot leto nazaj, a ne), tako visoko pa je tudi zaradi kar nekaj odstopov konkurenčnih.

Itak sva pa stara že...sebe si ne morem predstavljat,da bi pri svojih letih peljal kot sem 10let nazaj...

Sem pa vesel,da se vozi...nekak fajn je...

To,da je visoko mu verjetno daje motivacijo,poleg denarja,da ne pride v penzion...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde, 99 je drug svet - ce ni nula je podium. :)

Ampak madona - 5 podiumov, 0 odstopov, na tleh je bil je enkrat, izkljucno zaradi Marqueza. Je to slabo?

 

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!