Skoči na vsebino

Tehnični pregled...


Zulf

Priporočene objave

Na prejšnjih straneh nisem zasledil dokončnega odgovora...

Katerim letnikom letos ni treba opravit tehničnega pregleda? 2008,2007,2006,2005, 2003, 2001 ?

Letniki 2004, 2002 ter 2000- pa ga morajo opravit?

Štima tako ali sem narobe razumel?

moj pa 2003 pa sem ga letos delal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vic je v tem, da tudi, če ti piše da ga letos moraš opravlja, moraš TI spomnit teto na šalterju, da po novem zakonu to ni potrebno.

Če je prvi servis recimo bil na 3 leta, je po novem na 4 (al kolk že), torej za letnik letnika 2004 letos je potreben tehnični.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot sem že povedala malo višje... jaz imam motor letnik 2000 in letos nisem imela tehničnega pregleda in ga imam naslednje leto!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot sem že povedala malo višje... jaz imam motor letnik 2000 in letos nisem imela tehničnega pregleda in ga imam naslednje leto!

ja pol morš met datum prve registracije 2001

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se ne bote spet skregal.

Te letnice, ki jih navajate so za motorje, ki so kupljeni v SLO. Za uvoznike se lahko pa križa. Kupiš motor letnik 03 leta 06 in moraš avtomatsko na tehničnega zaradi uvoza (pri nas kupljen bi bil pa še eno leto prost tehničnega).... potem pa vsake dve leti....

zato enim ne "KLAPAJO" te letnice...

:naughty: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@OFF: Mene pa zanima če ma kdo dobre izkušnje s servisom Čarman v Kranju?

Rad bi motor prej ke pelu predn gre na tehničnga. pač uradno po kak štempl pa mal pregled vsega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj tehnični

Na tej strani vpišete št. prometnega dovoljenja in reg. motorja. S tem dobite vse podatke, od tehničnega, zavarovanja, itd..

jp tukaj tudi ponavadi preverimo št. lastnikov, ko kupujemo novi oz. rabljeni motocikl, da te kupec ne nategne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@OFF: Mene pa zanima če ma kdo dobre izkušnje s servisom Čarman v Kranju?

Rad bi motor prej ke pelu predn gre na tehničnga. pač uradno po kak štempl pa mal pregled vsega.

Čarman je na Sori-blizu medvod. SAM sicer še nisem meu motorja pri njemu pravjo pa da je zlo vredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mi lahko kdo pomaga in mi pove kje lahko js naredim tehnicnega in kolk kosta tehnicni.Sem pa iz Raven na Koroskem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko kdo pomaga in mi pove kje lahko js naredim tehnicnega in kolk kosta tehnicni.Sem pa iz Raven na Koroskem

si slišal za google.com???? to ti pokaže če vpišeš ravne in tehnični pregled:

http://www.avto-celje.si/tehnicni-pregledi...a/pe-ravne.html

izračun cene in registracije:

www.amzs.si

he he letos sem naredil tehničnega v 3 min z zlizanimi gumami, brez homologacijskega kartončka in brez prve pomoči. tak se to dela :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si slišal za google.com???? to ti pokaže če vpišeš ravne in tehnični pregled:

http://www.avto-celje.si/tehnicni-pregledi...a/pe-ravne.html

izračun cene in registracije:

www.amzs.si

he he letos sem naredil tehničnega v 3 min z zlizanimi gumami, brez homologacijskega kartončka in brez prve pomoči. tak se to dela :evilgrin:

itak... ko sem jaz bil tam, so atkote ble samo velke oke in vprašanja; "kolko te tota mašina gre?"

na koncu pa mi je gospodična na blagajni povedala, da v bistvu sploh ne rabim tehničnega... tako da sem spet nekaj prišparal... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he letos sem naredil tehničnega v 3 min z zlizanimi gumami, brez homologacijskega kartončka in brez prve pomoči. tak se to dela :evilgrin:

Tudi pri meni bilo podobno, ajde gume so bile itak nove, ampak tudi če ne bi bile, ker niso ničesar na motorju preverjali ali pregledali :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve, če na tehničnem preverjajo ali je blokada ven vzeta na skuterju. Hčerka ima tehničnega, in me zanima če gre skoz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja na tehničnih dajejo skuterje na valjčke, s katerimi merijo maksimalno hitrost. Mislim, da ta ne sme biti več kot 45 km/h (50 še verjetno gre), drugač ne bo šlo čez tehničnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja na tehničnih dajejo skuterje na valjčke, s katerimi merijo maksimalno hitrost. Mislim, da ta ne sme biti več kot 45 km/h (50 še verjetno gre), drugač ne bo šlo čez tehničnega.

no, zdaj pa imam. Kupili smo smo skuterja, ko je bilo že to ven pobrano...zdaj pa to. Pri nakupu, mi je dal pobec zraven neki plastični obroček. Menda je to neka blokada na jermenu. Lahko to sam doma vstavim ali je potrebeno kakšno posebni orodje ali "znanje" za to????

Skuter je SYM evro$%%(/%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse se da uredit, tudi če je bilo vse ven pobrano. Sam sicer ne vem točno kako. Mislim, da ti bodo največ znali povedati fantje iz podforuma za skuteriste. Verjetno imajo vse naštudirano, kako se pride čez tehnične .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse se da uredit, tudi če je bilo vse ven pobrano. Sam sicer ne vem točno kako. Mislim, da ti bodo največ znali povedati fantje iz podforuma za skuteriste. Verjetno imajo vse naštudirano, kako se pride čez tehnične .) :beer2:

HVALA :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse se da uredit, tudi če je bilo vse ven pobrano. Sam sicer ne vem točno kako. Mislim, da ti bodo največ znali povedati fantje iz podforuma za skuteriste. Verjetno imajo vse naštudirano, kako se pride čez tehnične .)

:worship: :worship: si pa imel prav... še slikovno so mi pokazal, kaj , kje, kako... sem uredil. Res imajo naštudirane blokade.. :OK: :OK: hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!