Skoči na vsebino

Iran 2018 "Kmetova online odisejada in čvek"


Kmet2

Priporočene objave

pred 17 minutami, Kmet2 pravi:

Iz naslonjača fotelja itak ni težav spljoh.

Prvo naredi v 48h 3200 km in potem piši o težavah.

Zadnja etapa je bila daleč od samih ac in tudi če so, so včasih nevarnejše kot magistralke oz običajne ceste, predvsem zsradi presenečenj, ampak ti si vse to prevozil in veš. 

Samo še kakšen Wisky in Motolower manjkata , da podata expertizo in smo zmagal:D

o AC ti pišem, teh 1400 do doma bo kar precej AC

996015340_povprena.jpg.2ce07abb7af56a85e565e4aff21e7244.jpg

Če sem v 13+ urah naredil brez divjanja in prekrškov 1085km po AC, ne bi smelo biti večjih težav ... seveda bi pa moral biti nek kvaliteten razlog za kaj takega ...

Se ne bom več oglašal tu not, nervozno postaja :) 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Snecer pravi:

o AC ti pišem, teh 1400 do doma bo kar precej AC

996015340_povprena.jpg.2ce07abb7af56a85e565e4aff21e7244.jpg

Če sem v 13+ urah naredil brez divjanja in prekrškov 1085km po AC, ne bi smelo biti večjih težav ... seveda bi pa moral biti nek kvaliteten razlog za kaj takega ...

Se ne bom več oglašal tu not, nervozno postaja :) 

 

Haha ni nervoze, ni panike.

Samo , narediti etapo , ki jo omenjaš spočit ali pa imeti za sabo 11.000km je razlika, moraš priznat.

Ali pa narediti 1700km in odspat 3h in odbit 1400 je spet razlika, samo to Snecer.

Drugače pa res ne vidim zakaj ne , šala mala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz se vprašam, z rezervo, ki jo še imaš:

zakaj ja?

Pizda uživaj do zadnjega :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

54 minutes ago, DAMI34 said:

jaz se vprašam, z rezervo, ki jo še imaš:

zakaj ja?

Pizda uživaj do zadnjega :D

 

Morda pa zmanjkuje dopusta in je zato gužva... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Kawalir pravi:

Morda pa zmanjkuje dopusta in je zato gužva... :hmm:

do nedelje ima čas, vsak dan 500km, pa je. Utrujenost je hud, zelo hud problem, jaz zihr ne bi zdržal. Definitivno bi zadevo razbil na manjše enote, ampak, kar Kmeta poznam........... :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 minutes ago, DAMI34 said:

do nedelje ima čas, vsak dan 500km, pa je. Utrujenost je hud, zelo hud problem, jaz zihr ne bi zdržal. Definitivno bi zadevo razbil na manjše enote, ampak, kar Kmeta poznam........... :D

 

Potem je @Kmet2 tako kot jaz: vedno vozim v enem šusu brez ustavljanja, razen, če me prisilijo v to. Zadnje čase moja teži, naj malo ustavim zaradi otrok. V ponedeljek smo bili v Gardalandu in jaz bi tistih 400 km "odrukal" v enem kosu, pa smo se vseeno ustavili dvakrat, nazaj grede pa samo še enkrat, ker so spali, ustavil sem se pa jaz še v Italiji na neki pumpi, da sem si kupil Red Bull, ker sem bil po celem dnevu laufanja na soncu že utrujen, pred mano pa še 300 km vožnje. Sem pa tudi že po 700 km delal brez ene same pavze, ampak sem bil sam v avtu. No, vem pa, da se vožnje v avtu ne da primerjati z vožnjo z mopedom. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kawalir pravi:

Potem je @Kmet2 tako kot jaz: vedno vozim v enem šusu brez ustavljanja, razen, če me prisilijo v to. Zadnje čase moja teži, naj malo ustavim zaradi otrok. V ponedeljek smo bili v Gardalandu in jaz bi tistih 400 km "odrukal" v enem kosu, pa smo se vseeno ustavili dvakrat, nazaj grede pa samo še enkrat, ker so spali, ustavil sem se pa jaz še v Italiji na neki pumpi, da sem si kupil Red Bull, ker sem bil po celem dnevu laufanja na soncu že utrujen, pred mano pa še 300 km vožnje. Sem pa tudi že po 700 km delal brez ene same pavze, ampak sem bil sam v avtu. No, vem pa, da se vožnje v avtu ne da primerjati z vožnjo z mopedom. :huh:

avto-motor, ni primerjave. (z avtom lahko odbiješ 2x več, pa si manj utrujen) Poleg tega računaj da sta že 20 dni na poti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slabo kaže pridet domov....

Če hoče naj razloži Dami, jaz sem ostal brez volje.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiram najn čvek:

 

"Ma tastar celo pizdarijo imam pred bolgarsko mejo, šu u kurac končnik, ki drži prve vilice skupaj, lufta cca 1cm, dodaj zvito felgo in odpoved stabilizatorja, kar je več kot 100kmh hoče razfukat prvi konec, udarci so terjali davek. Če se mi razpade odpade prvi konec in greva garant po tleh."

:(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, Kmet2 said:

Slabo kaže pridet domov....

Če hoče naj razloži Dami, jaz sem ostal brez volje.....

Kaj, te čaka toliko položnic z vožnje, ali si tako padel v bližnji vzhod, da te je minilo priti nazaj v to vukojebino? :) V tem pogledu te razumem. Kadar sem šel v Bosno za dlje kot 3 dni, sem se kar težko spet vrnil nazaj. Bolj greš proti jugu, bolj očitna je kulturna razlika, in če ti takšna potegne (meni potegne), se je potem težko spet asimilirati v našo "trdo" kulturo, polno tekmovanja, podhebavanja in egotripčkanja. Verjamem, da tega dol nisi doživel in to je precej težko pustiti za sabo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kawalir pravi:

Kaj, te čaka toliko položnic z vožnje, ali si tako padel v bližnji vzhod, da te je minilo priti nazaj v to vukojebino? :) V tem pogledu te razumem. Kadar sem šel v Bosno za dlje kot 3 dni, sem se kar težko spet vrnil nazaj. Bolj greš proti jugu, bolj očitna je kulturna razlika, in če ti takšna potegne (meni potegne), se je potem težko spet asimilirati v našo "trdo" kulturo, polno tekmovanja, podhebavanja in egotripčkanja. Verjamem, da tega dol nisi doživel in to je precej težko pustiti za sabo. 

tehnične težave ima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

Citiram najn čvek:

 

"Ma tastar celo pizdarijo imam pred bolgarsko mejo, šu u kurac končnik, ki drži prve vilice skupaj, lufta cca 1cm, dodaj zvito felgo in odpoved stabilizatorja, kar je več kot 100kmh hoče razfukat prvi konec, udarci so terjali davek. Če se mi razpade odpade prvi konec in greva garant po tleh."

:(

 

gremo po njega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

gremo po njega?

sem mu že povedal, da lahko računa. Hehe zaenkrat bo nadaljeval previdno, vsaj v EU naj se zvleče, če se bo luft povečeval in postalo nevzdržno, bo asistenco uporabil. Ne vem sicer katero ima, a najcenejša te mora za vsaj 400€ šlepat, premium, te ki imamo sedaj (SAVA) pa do 3000€

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gremo! Kaj je to, cca 1.000 - 1.500 km? Glede na napisano in izkušnje z MS, če zdaj štartamo, bi tam do torka al srede že mogli bit nekje tam.. :?

Stari, srečno, pa držim pesti, da bemfa zdrži in vaju varno dostavi! Thumbs up! 

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni v redu situacija, ne znam linkat videa iz Mesengerja, ampak homokinetični zglob prvih vilic (telelever) ima ful lufta in trese krmilo za popizdit.

Tak da raje vidim, da prideta cela pa brez mopeda domov, oziroma z vlečno službo.

Je pa tik pred Bolgarsko mejo

1856385096_Breznaslova.thumb.png.4b18924498e76c4815323646f9409594.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, DAMI34 said:

ne znam linkat videa iz Mesengerja

Ne moreš. Lahko ga downloadaš, pa naložiš na YouTube, recimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, GO_Tomi pravi:

Ne moreš. Lahko ga downloadaš, pa naložiš na YouTube, recimo.

ti bom kar prtscr nardil :P

1077150147_Breznaslova.thumb.png.dec88486d7f81c4139f5c00259fd9131.png1788155406_Breznaslova1.thumb.jpg.98b023f7f8e58ef34431ed3706439517.jpg

  • Žalosten 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

ti bom kar prtscr nardil :P

1077150147_Breznaslova.thumb.png.dec88486d7f81c4139f5c00259fd9131.png1788155406_Breznaslova1.thumb.jpg.98b023f7f8e58ef34431ed3706439517.jpg

pa kaj si dal slike od Dojca....

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Snecer pravi:

nek servis da iščemo v bolgariji? 

sem že gledal,pa kaj ko pišejo samo v cirilici.....skor use ze pozabu:book:

je pa Mobile care tud v bolgariji

dsc performance-Sofia

Bmw m car Plovdiv,ta ti je blizu

Popravljeno . Popravil lukec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trenutno na meji z Bolgarijo.

1716890629_Breznaslova.thumb.jpg.be7dd5afb391973916c9a312a4010826.jpg

pred 46 minutami, lukec pravi:

pa kaj si dal slike od Dojca....

Dojc ja, ampak brez niplnov, da bi mast not našprical, pa da bi bil mir nekaj časa :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Nemo mislim da dobr pozna Furius Pando iz BjBikers. Tip je Srb, ki živi u Sofiji in voz GSA.  A ga kontaktiramo, on bi znal pomagat.

Popravljeno . Popravil Frenk 67
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Frenk 67 pravi:

@Nemo mislim da dobr pozna Furius Pando iz BjBajkers. Tip je Srb, ki živi u Sofiji in voz GSA.  A ga kontaktiramo, on bi znal pomagat.

Napiši Kmetu info na messenger. Tenks, če bo rabil, bo javil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!