Jump to content
  • Sign Up
  1. KyoKon

KyoKon

2. Miha X

Miha X

3. SuNa

SuNa

4. Keiko

Keiko

5. maus

maus

6. IF7

IF7

7. hitrii

hitrii

8. Ćale

Ćale

9. Schultz

Schultz

10. MiNa

MiNa

11. markII

markII

12. skalar36

skalar36

13. Janezs

Janezs

14. Mia

Mia

15. vuk76

vuk76

16. Quest

Quest

17. DXR16

DXR16

18. sohen

sohen

19. J.a.m.e.s

J.a.m.e.s

20. mladench

mladench

21. Kmet2

Kmet2

22. pik1

pik1

23. notranc

notranc

24. izibajker

izibajker

25. The Lakl

The Lakl

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• marincspeedshop
      Ce se nemotim morajo biti zmiguci 18cm narazen.
    • amateur
      Robi lahko nardiš krožno pot, pa pojdi poleti, ko bo +35C, se boš kopal v Nadiži pa tudi v Idrijci ali pod železniškim mostom ali pa na Kurnku. Boš lažje prenesel 7 ur vožnje.
    • jokl81
      E, po cca. 25 letih ponosni lastnik dučeta, s2r 800, belo-rdeč. Zanima pa me, če bi kdo vedel kaj povedat o "tail-chop-ih". Na netu sem našel: https://www.ducatimonstertailchop.com/collections/ducati-monster-fender-eliminator-tailchop-gen1/products/tail-chop-integrated-taillight-combo Tega bi se kar lotil, ampak ne vem, ali naši "organi" prebavijo npr. žmigavce, integrirane v štop lampo itd. Kolikor jaz vem je treba samo pazit, da je nosilec za tablico fiksen, pod kotom najmanj 30st.
    • Vin
      V kakšnih izrazito kolesarskih mestih, kot so Dunaj, München ali Amsterdam, kjer kolesarijo kot na Tour de France, je teh spletov okoliščin toliko, da se enostavno moraš ustaviti pred prehodom in to tako, da z ogledalom in pogledom pokriješ cel potreben vidni spekter. Tour de France počasi prihaja tudi k nam. Morali se bomo naučiti voziti s kolesarji. Zdaj pač peljemo malo na pamet, ker se obremenjujemo s tem, da bodo sicer za nami živčni.
    • Vin
      Glede na izkušnje, organ ne bi nič povedal, samo par žaljivk bi navrgel. V policijski šoli jih ne učijo odgovarjati, samo spraševati.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!