Skoči na vsebino

Razpoka


Filip111

Priporočene objave

Prijatelj je kupu hondo 80 kros k je bla bol :cry: , med drugim je na pokrovu sklopke odkril razpoko prbližn 2 cm dolgo, pa me zanima kaj nardit (razen kupit novega pokrova, ki mora bit drag ko svinja saj je motor starejši letnik :roll: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ce prov zastopm je to pokrov motorja, ce je pol se da to povarit ( sam nej vzame dol nese k enmu ki se ukvarja s kovinami in mu bo zavaril, vecji problem je lahko ce je to kaksna postruzena stvar( da mora biti fino narejeno, potem bo vec komplikacij, ce je pa to samo zunanji blok bo pa popravljen mimogrede...)

LP, Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razpoko lahko tudi popravita z epoxijem, dobiš ga povsod, pokrov bo potrebno sneti oz. razdret mašino in zalit od znotraj. POVRŠINA NA KATERO SE TA ZADEVA NANAŠA MORA BIT POBRUŠENA IN ČISTA- NEMASTNA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Karkol boš že nardu, se zavedi de popravlena stvar ni 50% tok dobra ked nova!!!!

Zato ni vrag če ti nov kmal po "poštimanju" razpoke pokrov spet zazijov!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaksna pa je krosla a je bela? pa ker letnik? Ker jaz sem pred dolgimi casi prodal kroslo belo yamaho Cross 80, mislim da je bil motor letnik 93, prodal sem ga 95 z razpoko na bloku motorja, tam pri sklopki, ampak popravjeno in zavarjeno??

To se zgodi ce recimo odtrga ketno in jo ne odvije lepo da pade dol, ampak da se spredej pri zobniku navije ter odtrga blok...takrat je men to stern rihtov, so dobr zrihtal. Popravilo pa mislm da je bilo okrog 30.000 vem da sem placal 600DEM ampak je bila se menjava bata in ojnice, pa filtra s tem da sem dal bat in ojnico jaz...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je del nosilen (kar po moje pokrov ni), ga je treba zavariti (sam boš ugotovil da aluminija ne vari "vsak šlosar"), če pa ni nosilen, dobiš v Merkurju "tekoči alumunij", s katerim se da narediti čudo (upoštevaj pa navodilo Damjana T. - stvar mora biti maksimalno razmaščena). Lahko mi pošlješ tudi pm, ker imam z obema postopkoma dosti izkušenj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je del nosilen (kar po moje pokrov ni), ga je treba zavariti (sam boš ugotovil da aluminija ne vari "vsak šlosar"), če pa ni nosilen, dobiš v Merkurju "tekoči alumunij", s katerim se da narediti čudo (upoštevaj pa navodilo Damjana T. - stvar mora biti maksimalno razmaščena). Lahko mi pošlješ tudi pm, ker imam z obema postopkoma dosti izkušenj.

Kako pa naneseš gor ta tekoči al. in za kolk $$$ se ga dobi? Drugače pa je hoda letnik tam '89 tko da je rdeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je del nosilen (kar po moje pokrov ni), ga je treba zavariti (sam boš ugotovil da aluminija ne vari "vsak šlosar"), če pa ni nosilen, dobiš v Merkurju "tekoči alumunij", s katerim se da narediti čudo (upoštevaj pa navodilo Damjana T. - stvar mora biti maksimalno razmaščena). Lahko mi pošlješ tudi pm, ker imam z obema postopkoma dosti izkušenj.

Kako pa naneseš gor ta tekoči al. in za kolk $$$ se ga dobi? Drugače pa je hoda letnik tam '89 tko da je rdeč.

Sej 89-tega smo bili še "ta rdeči" - Honda je pa še danes :D :wink: .

Ti bom poslal telefonsko na pm - pa me pokliči, če hočeš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!