Skoči na vsebino

vožnja brez dokumentov


kocka

Priporočene objave

Glede na to da vedno ko se kam odpeljem pozabim doma dokumente, me zanima kaj ti lahko policaji nardijo, kazni in drugo?!

Pa seveda izkušnje??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem enkrat z avtom bil brez dokumentov, pa glih taktrat so me policaji ustavili cca 200m pred domom. Policaj je mal tečnaril, sem moral povedat podatke, pa je preverjal v centralo če res imam izpit itd...pol me je pa pustil. sreča :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... če nimaš dokumentov s seboj potem preverijo ... in če je vse v redu, jo odneseš samo z kaznijo ...

... če pa ti vozniško poteče in te dobi, potem pa ... :? ... kazen + še enkrat delat kompleten izpit ... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne, Easy.

Samo denar ti vzamejo, tudi za drugo varianto. Ne vem pa koliko.

Za izničenje vozniškega dovoljenja so točno določeni razlogi in med njimi pretečeno vozniško dovoljenje pač ni.

Ne strašit ljudstva tukaj. :P :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sorry, ampak jaz sem dobil takšno informacijo ... in glede na vedno ostrejši nastop naših modrih angelov varuhov ter ureditve sodnega sistema je verjetno možno tudi to ...

... če pa živim v zmoti, potem se bom vsaj malo sprostil ... in ne bom več "strašil" ljudi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. če voznik ima veljavno vozniško dovoljenje in je le dokumente pozabil, potem je lahko kazen 5.000 sit

2. če je vozniku vozniško dovoljenje poteklo (potek veljavnosti) potem je kazen najmanj 90.000 sit in 3 do 5 kazenskih točk

3. če je voznik storil tak prekršek po katerem je z odločbo izrečena kazen prenehanja veljavnosti vozniškega dovoljenja, pa mora voznik ponovno opraviti vozniški izpit............... če modri angel dobi takšnega voznika, da vozi vozilo v času, ko nima vozniškega je tudi kazen 90.000 sit in 3 do 5 kazenskih točk.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če si voznisko preklical, cakas na novo in se vmes vozis? Kolko je potem kazen? Cist mozno da se bo kdo znasel v taki situaciji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če si voznisko preklical, cakas na novo in se vmes vozis? Kolko je potem kazen? Cist mozno da se bo kdo znasel v taki situaciji...

...če si VD preklical imaš o tem potrdilo, ki nadomešča VD do izdaje novega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je pa s kaznimi če si še mladoleten??

načeloma naje*** starši oz.skrbniki, ob prvem prekršku se ponavadi izreče opomin (ukor) redko denarna kazen, upošteva pa se tudi ali ima mladoletnik lastno premoženje,...lahko pa sledi tudi začasni odvzem mopeda...pač odvisno od teže prekrška

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!