Jump to content
  • Sign Up
  1. DinDiin

DinDiin

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• DAMI34
      ej, kje so zdej tiste silne okužbe SLO turistov, ki se vračajo z dopusta, ko so jajca in ščege...namakal v CRO morje? Sprašujem za prjatla....
    • DAMI34
      lej, 90% svojga sem voznik 4 kola. Torej, zadevo tudi tako gledam. Prepotentnež, ki gre na mopedu na pole pozišn, ali kolisar, ki gre po desni do rdeče na semaforju, oba nista element tveganja. Simpl. Tudi mulc, ki me nažge pri polni črti čez ovinek, me boli đoka zanj, če je to storil brez da je kdo (jaz ali nasproti vozeči) moral kaj reagirati. Vsekakor me pa moti, počasna vožnja turist ali pa prifi kolesarjev, kjer jih zagledaš kot goske razvrščene po celem vozišču, ko prideš čez ovinek. Ali se jim jebe za lajf? Potrobiš, ne reagirajo. Itak da se ne mislim stiskati mimo v stilu, ako bog da...grem raje kak meter ali več na nasprotni pas. Zavirati pa tudi nočem na mrtvo. Kdo me je večkrat ogrozil v lajfu, pa mam kam 1ali 2 miljona km v riti? Piciklisti. Motoristi bolj malo, skoraj 0. Moj smrtni in največji prometni strah, je še vedno, da ne bom opazil wosla na biciklu ali wosla, ki peš kolovrati po cesti ni se mu ne bom uspel izogniti. Da ne govorim o picikl nočno/večernih cvetkah. Motoristi smo pussiji napram njim, mah qurac, pusuji smo že napram planincem v sandaličkah ps. sem včasih redno vsak dan bicikliral. od 30-50km na hribolascu...vem o čem govorim, tut v kanal me je kamion ruknil.  
    • tomash
      Vem za en dober odsek. Malo vzhodno od kraja Seui (cestaSS198) odcep levo u hribe. cca 40km makedama, ki gre severno oziroma severozahodno. Link z google maps ne prime. Če te zanima ti poššljem na ZS    
    • VS800
      ALla ja, kr dobr ze je iz drekca putegNU
    • DAMI34
      pa zgleda da z nižjo ceno bencina tudi večjo svinjarijo tankamo. Nam je služben kombi crknil. Vzrok voda v filtru. Pa niti 15kkm po servisu.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!