Jump to content
  • Sign Up

There's nothing here yet

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Nja
      Brčk čmrčk pravi, da sta rukola in špinača super, kletka odprta 24/7 pa tudi.  zdaj se pod nadzorom in s pregrado spoznavata z mulcem.   
    • mladench
      Sta si že odgovorila. Kdo je boljši voznik, gremo lahko izmerit na dirkališče, na cesti pa ni noben boljši od mene, le več si upa riskirat (na račun sebe IN drugih). Je pa res, vzmetenje, pomagala, gume, poznavanje cestne relacije in to da se ti nekaj časa ni zgodilo nič, te samo opogumlja...  Jaz se sploh ne obremenjujem več z drugimi in probam voziti svoj tempo. Če smo s tempom tam tam, ok, če ne pa se vidimo na cilju    
    • thumper
      malo pazi , da ne bodo sosedje italjani..ker ne bodo več prišli nazaj domov..
    • thumper
      šele zdaj sem se spomnil enega solidnega "začetniškega" motorja - NC700/750 ... no pa guzzi V7 in seveda triumph street twin . ta dva boš tudi z lahkoto porinil čez 3-4 leta v račun za nekaj večjega z relativno malo izgubo vrednosti. 
    • GucciSLO
      Ne vem kaj je zate višjega ranga. Z mojim meni tudi vse živo dogaja v ovinkih. To, da imam bele členke na rokah ne pomaga. Kohones omenjaš... jap. Tudi jaz jih preprosto nimam dovolj in grem raje malo bolj na ziher. Pa, da sem izpit v zrelih letih delal verjetno tudi ni najbolje.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!