Skoči na vsebino

STP Božič => TrgoAvto


Brrrm

Priporočene objave

Včeraj sem se v CE peljal mimo STP Božiča, prodajalca Yamah in Moto Guzzijev in Piaggiotov in Aprilij v CE in ugotovil, da so se napisne table spremenile. Sedaj v trgovini sedi Mercatorjev Trgoavto.

Na hitrico sem skozi izložbena okna videl belance dvokoles in verjetno tudi skuterjev. Za motocikle nisem prepričan, da sem jih opazil. Moram popoldne preveriti.

Ve kdo za ozadje spremembe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm iz celja...se dostkrat tm mim peljem..v vsakem primeru je lohk šlo samo na bolje! na slabše pomoje ni moglo iti - moje izkušnje.

Drugače pa so mu servis za Yamahe itak vzeli. Zdej ga ma uni, k ma tam blizu savinje trgovini..tam zram kitajske restavracije :>

Drugače pa če ga je res uzel Trgoavto pol vrjetno nebo več notr nobenga Piaggiota. Ker sm lih zdej hotu kupit novga Piaggio NRG pa sm klical na trgoavto pa so mi povedali, da letos nebodo več uvažal skuterjerjev Piaggio ampak bodo namesto njih Malaguti. Za piaggio se pa še ne ve, kdo jih bo uvažal. Skratka. Do maja ziher nebo novih piaggiov v sloveniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!