Jump to content
  • Sign Up

There's nothing here yet

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• smasher
      Ja res, mene vsake par let zamika da bi šel severneje, na nizozensko ali finsko, samo kaj ko sm len Bil sem tam nekaj časa sej je lepo ampak, je v Sloveniji lepše, nonstop majo "lublansko vreme" 🤣, tako da če bi živel v močvirni kotlini bi lažje spokal, obale pa ne menjam za hladno in vlažno vreme pa tudi če bi dobil malo več pri plači. Drugače pa lahko gledamo na našo državo kot lepo babo, dokler je tiho, ko slišiš kaj ima v glavi je katastrofa. Pri nas je enako čudovita pokrajna, ljudje večinoma OK, pol pa slišiš "predstavnike ljudstva" pa te vse mine.  Kaj je že naslov te teme? 
    • izibajker
      A kar tkole, brez lesenih boxov, jih transportirajo. Najbolje da tule gor objaviš treking nambr, da bojo feni lahko sledili onalajn.
    • BOBO RACING
      .....tudi v dežju za SSC fantje hudo dobro letijo!! SSC WET.mp4
    • franc
      Edino dejansko učinkovit sistem, je da vse skupaj razstaviš, speskaš (zbrusiš do "zdravega" ) in potem "naprej" . Po mojih izkušnjah "konverterji" delujejo le začasno (prej ali slej udari skozi) , kdaj se to zgodi pa je odvisno kako dobro je narejeno (in verjetno od kvalitete "konverterja" ) . Je pa bistveno boljše kot brez. lp
    • VS800
      DAj ne pravi draME
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!