Jump to content
  • Sign Up
  1. ALEŠ M

ALEŠ M

2. markII

markII

3. skalaprava

skalaprava

4. KyoKon

KyoKon

5. skofk

skofk

6. skalar36

skalar36

7. CINDAPP

CINDAPP

8. The Lakl

The Lakl

9. Scarabeo 500

Scarabeo 500

10. Ella

Ella

11. Akito

Akito

12. vuk76

vuk76

13. MPeco

MPeco

14. Joker

Joker

15. hitrii

hitrii

16. notranc

notranc

17. Dark

Dark

18. Luka66

Luka66

19. RobiRoberto

RobiRoberto

20. a79

a79

21. DAMI34

DAMI34

22. BIF

BIF

23. mladench

mladench

24. Raavi

Raavi

25. Quest

Quest

• Recently Browsing   3 members

• franc
    • defolt
    • BogyX

• Zadnje objave na forumu

• RobiRoberto
      Ker me mišice na obeh nogah bolijo "non/stop", sem sebi in moji dragi oblubil, da ta teden s kolesom 0,0 km, hoja pa samo kar bo nujno potrebno. Če se bolečina v tednu dni ne bo umirila, potem je zanjo krivo kaj drugega (prekrvavitev ???), zato bom moral, po kar dolgem času, zopet do moje osebne zdravnice, ki me je nekoč vprašala, če me poleg "mrzlih nog" (tudi pri takih temperaturah bi na kavču najrajši imel obute" nogavice), nogi tudi bolita ...  
    • jskrablin
      Malo pa so ga živci zmatrali v prvi vožnji... ne bi se rabil lih tako gnati za Coldenhoffom na začetku. Sam kdo se bo tega spomnil čez leto ali dve, nihče. Prvak na nivoju vseh ostalih iz HRC - pomoje se večini ljudi niti od daleč ne sanja kak uspeh je to.
    • Andrejcer
      Isto se je meni dogajalo pri Tracerju 900 letnik 2016, verigo sem pa redno čistil in mazal. Pri XSR 700 letnik 2017 je veriga še vedno, kot nova, vse gumice na mestu, +8k prevoženih.  
    • Roger G. Jagger
      Tebe ze od predlani nisem videl....sploh pa do letos to ni bil problem!  
    • jskrablin
      En krog Lj, Vrhnika, Unec, Rakov Škocjan, Unec, Pokojišče, Vrhnika, Lj včeraj. Nekaj čez 100km za sprostitev. Kolker le gre po makedamih seveda. Obenem sem malo računal še porabo tegale vibratorja... nazadnje sem ga nalil do vrha (28 litrov kesl), včeraj je kazal na bencinski ~ 360km in not je šlo 19 litrov bencina. Se pravi tam okoli 400 km brez skrbi, pol pa je počasi treba začeti misliti na bencinsko, če sem kje malo bolj bogu iza nogu. Očitno blizu 500 km/kesl dosega pri teh mopedih kr realno pričakovati. 690 prej pa lučka pri 180 km  🤦‍♂️
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!