Skoči na vsebino
a79

Slike dnevnih vozenj ali izletov

Priporočene objave

a79

Zdi se mi, da se sodelujoci na MS forumu veliko prevozimo po SLO cestah in cestah po tujini. Zanima me, katere slike oz. znamenitosti se po vasem mnenju najveckrat pojavljajo med vtisi vozenj?

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
DAMI34
Pravkar, a79 pravi:

Zdi se mi, da se sodelujoci na MS forumu veliko prevozimo po SLO cestah in cestah po tujini. Zanima me, katere slike oz. znamenitosti se po vasem mnenju najveckrat pojavljajo med vtisi vozenj?

Malce bolj pojasni namen teme, da popravimo naslov, pa da bo jasno, kaj se bo tu počelo. Ker v nasprotnem so to več al manj vtisi z voženj, ki pa že obstajajo.

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Snecer
pred 10 minutami, a79 pravi:

hrana

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
a79
pred 1 uro, DAMI34 pravi:

Malce bolj pojasni namen teme, da popravimo naslov, pa da bo jasno, kaj se bo tu počelo. Ker v nasprotnem so to več al manj vtisi z voženj, ki pa že obstajajo.

Misljeno je v smislu, d bi napisali, kje se najveckrat slikajo, oz kaj se skozi leta najveckrat pojavlja v osebnih albumih... 

Npr, sam najveckrat slikam in napopam v vtise Soco, pa avion v Beli krajini, pa Petra Klepca,.... Ce se ti zdi nesmiselno, pac zbrisi.

Popravljeno . Popravil a79

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
DAMI34
pred 15 urami, a79 pravi:

Misljeno je v smislu, d bi napisali, kje se najveckrat slikajo, oz kaj se skozi leta najveckrat pojavlja v osebnih albumih... 

Npr, sam najveckrat slikam in napopam v vtise Soco, pa avion v Beli krajini, pa Petra Klepca,.... Ce se ti zdi nesmiselno, pac zbrisi.

Ne ne, nisem tako mislil, ni mi bilo čisto jasno.

Jaz najraje slikam: Jadrankooo

potem pa itak okolica, razni gradovi, znani ovinki itd..

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Pridružite se debati

Objavljate lahko takoj in se šele nato registrirate. Če ste že registriran član, se prijavite, da bote objavljali s svojim računom.

Gost
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaša prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Zadnji brskalci   0 članov

Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.

• Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!