Skoči na vsebino

Ukradena Yamaha R1


cyc

Priporočene objave

Tole se mi zdi ni najbolj po pravilih, ampak zaradi hitrosti sem kar takole dal, naj se potem umakne na ustrezno mesto.

V okolici Novega mesta je bila ukradena Yamaha R1 '99, lastnik je (bil?!) nas forumas franci. Motor v casu kraje ni bil registriran, izpusni lonec ima spet originalen (ne tak kot na sliki), vetrobran ima visjega od originalnega.

Ce kdo motor opazi, naj javi na 113 ali pa na njegov GSM 041/342204

Slika motorja:

yamaha_R1.jpg

Bo lastnik se kaj dodal, ko ne bo imel vec opravka s kriminalisti ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole se mi zdi ni najbolj po pravilih, ampak zaradi hitrosti sem kar takole dal, naj se potem umakne na ustrezno mesto.

V okolici Novega mesta je bila ukradena Yamaha R1 '99, lastnik je (bil?!) nas forumas franci. Motor v casu kraje ni bil registriran, izpusni lonec ima spet originalen (ne tak kot na sliki), vetrobran ima visjega od originalnega.

Ce kdo motor opazi, naj javi na 113 ali pa na njegov GSM 041/342204

Bo lastnik se kaj dodal, ko ne bo imel vec opravka s kriminalisti ...

Bom gledu :shock: .....ce ga vidim, ga bom ustavil, pa ga ruknu tja po go...bcu....sem tok jezen na te k...ce....so mi ravn vcerej vlomili v avto :cry: in vzeli od Chris ruzak( blo not : superge, hlace, majcka, kljuci) se dobr da ni blo kej vec not...tko da se glih dobre volje da ce ga vidim jih bo nasanku....

LP, Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ga je franci tud prodajal tko kot furija al iz kje je bil ukraden!

tem barabam bo treba res mal prste prikrajšat sicer bomo brez motorjev ostal! Če pa nam ne bo uspelo pa jim iz vsega srca želim da se jim z motorjem zgodi kaj takega kot se je meni! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grrrrrrrr .... vsako leto ista pesem

Če ga/jo vidim ... :evil: :!:

hanzi: se mi je zdel da imas neko sumljivo obleko na sebi ... jest sem mel tud tako .... pa jo tud unmu kradljivcu prvoscem :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ga je franci tud prodajal tko kot furija al iz kje je bil ukraden!

Ukraden z domacega dvorisca, menda je bil celo z avtom zaparkiran, tako da so ga mogli prenesti ( :?: ) ...

Ce se najde storilca/e, s ketno za gestel pripet pa gas, dokler je se kej gor na ketni :evil: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala cyc :!:

No motor so men ukradl :cry:

Šele zdej sem domou pršel k sem mal gledal naokoli pa nisem nič našel;(

Doma sem iz Šmarjete (pri šmarjeških toplicah)

Zdej res upam da se bo najdel motor, drgač bom znoru.

Če kaj zve kdo, naj me prosim pokliče...hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bomo tud na Gorenjskem pozorni na francijev motor.

Bomo tipa tko prebutal :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Franci:

Napiši, kakšne posebnosti je motor imel in kako ga bo najlažje spoznati (poškodbe, nalepke, neoriginalni deli, karkoli...). Na že objavljeni sliki sem na spodnjem spojlerju (preko izpuhov) opazil neko nalepko. Je še več takih podrobnosti?

Tudi stanje na števcu in kaka serijska številka, pa malo večja slika bi zelo pomagali.

V upanju, da se storilca najde, lep pozdrav

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa mal več: Št šasije: JYARN011000020053

Ni popraskan, je čisto na novo prebarvan, Gume so čisto nove(včeraj menal) Dunlop 207RR.

Števec je malo popraskan. Ima en ris par centimetrou dolg, ker je bil serviser neroden. Sedeža sta na novo prevlečena in ni gladko usnje kot pri originalu ampak mal grobo.

Pa hvala vsem :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si kaj razmišljal, kako so ukradli motor, a si ga prodajal, kdo so bili potencialni kupci, ki so si hodili ogledovat motor? Take stvari včasih tudi pomagajo. Želim ti in upam, da ga boš našel in to čimprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...No motor so men ukradl :cry:

Moje sozalje... :cry:

ja vem, da ni noben umru sam to je fejst hudo, da ostanes brez motorja pred sezono :evil: :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

frenk ne skrbet.....k ga dobimo ga bomo tku zje.... da si bo zapomnu. Kukr si reku, do Portoroža pol pa še motorje pucat :twisted: :2gunfire:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si omenu nove gume prejsen dan kdo je pa bil vse pri vukanizerju in kdo se je za tabo pelu do doma da je vidu kje si doma .to pogosto uporabljajo mal prestuderi,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

frenk pa tu sm ti jst, Nino :twisted: ....u salamoncu se nbne ne prodaja rablenih delu za yamaho R1 (nč sumljivega), še pregledujemo ostale stvari....upam da ga bomo hmal najdl. :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fak ne...to ne mores verjet...da j* mater takim budalam.

upam da ga boš najdu. Tut v MB bom gledal za takimi bike-i.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MOJE SOŽALJE :!: :!: :!:

Ne vem če je to glih tolažba sam pomoje ga bojo mal tišal pa v kakšnem grmovju pustil, tko da so predvideni stroški nova ketna, zobnik pa guma!!!

Bi blo pa faj kakšnga lopova dobr nabutat :twisted: , da bi v cajtnge prišlo, mogoče bi se pol tud ostali mal zamislil!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sočustvujem Franci!.....če ga pa slučajno kje vidim pa obljubim, da ga

bom namazal s katranom in povaljal v perje! Srečno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Močno upam, da ga dobiš nazaj, če vidim takoj sporočim.

Matr zdej bom pa res dal tistih 20 jurju za ketno, bo vsaj malenkost bolj ziher.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!