Skoči na vsebino

Ukradena Yamaha R1


cyc

Priporočene objave

v torek okoli 13.30 do 14.00 me je v LJ dohitel in prehitel (bil sem z avtom :evil: ) tip z yamaho R1, ki bi lahko ustrezala opisu.

motor je bil brez sprednje maske in luči, z originalnim (saj zgledal je tako) avspuhom in brez tablice. postal sem pozoren ker tip ni zgledal kot mehanik ali motorist, bil je star okoli 20-25 let, okoli 170-180 cm, v rjavih hlačah, neki platneni jakni, BREZ ČELADE in v supergah. aja pa ni bil kak zapečen čefur ampak vsaj po videzu, zdrav klen slovenski dečko. no ni bil ravno omara tako, da bi se ga dalo brez težav "porihtat" če se izkaže da gre za iskani motor.

dohitel me je na dvopasovnici od BTC-ja proti centru in nato proti tistemu rondoju kjer so žale (ljubljančani povejte bolj natančno lokacijo). zavil je proti bežigradu žal pa nisem mogel za njim (gost promet) čeprav ni vozil ravno hitro in tudi ni zgledal kot kak vešč motorist. no vglavnem stvar je zgledala sumljivo.

upam da ne zbujam upanja zaman in da boste ljubljančani mogoče kaj več zvedli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Proti Bezigradu?? Uf, moj konec, bom gledal  :shock:  :shock:  :evil:

Moj tud. Bom gledal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jst sem tega istega vidu tudi na Tržaški ko je šel mimo elektro faxa!Spredaj brez maske,brez čelade....sumlivo!!Kaj več pa nisem videl kajti videl sem ga skozi okno med predavanjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

OK zadnjič videl na litijski pri štepanjcu (v smeri proti sostrem) eno belo-MODRO R1... gor nek napol blondino, brez čelade, bolj omara kot ne. Superge pa majčka pa to... nič od opreme... a je šel samo kdo od vas mal preluftat zadevo al so že unga štrihnl...

Aja, tablice ne sploh. Sej jest tud ne tablice sploh, ampak če ne grem lih samo do štacune, dam vedno pixno gor.

Da me nebi kdo tepu... :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse, ki ste videli Yamaho R1 v Ljubljani. To se bil jaz, in kot prvo motor ni plav ampak bela perla in rdeca. Brez prednje maske in lampe (še neregistriran), izpuh ni orginal ampak arrow. Vsi, ki ste videli ta motor na Litijski,Trzaski to sem bil jaz. Aja pa zdj mam maske gor pa samo desno lampo. Franci obzalujem ampak ni pravi motor katerega vi iščete, upam pa da ga najdete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Kranju sta bile ukradeni dve yamahi R1 :( .Ena je rdeče barve (nov motor), ter modra letnik 2002 (6000km, amortizer krmila W.P., Akrpovič, YEC drsniki na okvirju, nastavki za stojalo na zadnji vilici). Za vsako informacijo smo vam hvaležni :)

Šternovi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoda skoda....pa kdo so to.....bom gledu fulll ce vidim povem takoj.,.... :blink:

LP, rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Za vse, ki ste videli Yamaho R1 v Ljubljani. To se bil jaz, in kot prvo motor ni plav ampak bela perla in rdeca. Brez prednje maske in lampe (še neregistriran), izpuh ni orginal ampak arrow. Vsi, ki ste videli ta motor na Litijski,Trzaski to sem bil jaz. Aja pa zdj mam maske gor pa samo desno lampo. Franci obzalujem ampak ni pravi motor katerega vi iščete, upam pa da ga najdete.

Ja bratec, da te ne bo kdo pomotoma preganjal. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!