Skoči na vsebino

Po prezimitvi spet na motor


duhec

Priporočene objave

Če je en čas ko je nevarno, da padeš z motorjem je to na začetku sezone, ko si cel, kar se tiče vožnje z motorjem, "zakrnel", negibčen in nepripravljen, ter na koncu sezone, ko misliš, da že vse znaš in potem <pok>! :cry:

To je nekdo nekje (sam ne najdem kje) napisal in mi je ostalo za zmeri v glavi... samo očitno ne zadosti. In kaj se je zgodilo? V ponedeljek sm se po mescu dni odloču it mal z motorjem. To vreme je blo treba izkoristit, sm si mislu. Med vožnjo, 1 km od doma, ko sm si neki popravljal vizir ker mi je preveč pihalo, ko je neka gospa stala sredi relativno ozke ceste ker je zavivala na levo v neko ulico in zgodilo se je da jst te gospe nism vidu (vizir prekleti), šele nekaj metrov prej pri 60-70km/h sem jo opazil in stisnil bremzo (prvo). Verjetno so gume zgubile tisto "mehkobo", bremze so tudi primle nenormalno močno (verjetno od neuporabe) in mene je z blokiranim prvim kolesom ubrisalo po tleh.

Zdej, doma, z zlomljeno ključnico, razmišljam kako je bilo, kaj bi lahko bilo... :drinking: :cry:

Zato prosim vas, DEJTE PAZIT, ko se po dolgem cajtu usedeste na motor, vedite da niste pripravljeni kot septembra/oktobra 2002. Tudi ostali vozniki so že pozabili, da se po cestah vozijo tudi motorji.

To mnogi že veste ampak jst ful ne bi rad, da se to slučajno še komu zgodi, ker vedet, da je sezona šla v 3PM že marca res ni fajn.

Take special care. :angel:

Lep pozdrav

Duhec

ps: podobna tema je verjetno že bila nekje napisana, ampak v mojem 5 minutnem search-u po forumu nism nč najdu. Dejte premaknt temo, če treba, sam prosm, ne jo zbrisat. Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Duhec ... najprej ti želim čim prejšnje okrevanje in in čim manj stroškov s popravilom motorčka.

Res nam na začetku sezone manjka rutine, ki se vrne že po nekaj prepeljanih kilometrih ... res je tudi, da so avtomobilisti pozabili na motoriste ... najhuje pa je, da so cete trenutno v totalnem k***u in polne ostankov zimskega posipavanja.

Jaz se držim starega in dobrega pravila ... prvič v sezoni zajaham motorčka šele po prvem obilnem deževju, ki vsaj delno spere zaležano zimsko umazanijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, Duhec, čim prejšnje okrevanje želim.

Jaz se ostankom zimskih radosti v obliki peska izogibam tako, da se vozim po prometnih cestah (glavnih), kjer avtomobilska kolesa pesek hitro spravijo v kraj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zlomljena ključnica? au :(

koliko časa boš sedaj moral počivat pa ne boš smel motorja vozit?

Au ja. Predvsem au. Boli me za popi*dit odkar sm padu in ne popusti niti malo. :evil: :evil: :evil:

Dva tedna bom še mel oprt, pol pa pregled. Sej, doctor reku(citiram): "Ja, lepšega zloma nisi mogu naredit" Kao, da se bo hitro zacelilo. We'll see. :roll:

Motor jo je odnesu boljš k jst. Nima nč polomljenih kosti, samo "kožo". :D Tank nč pogrsan, zadnji del tudi nč, sam sprednji levi bok je... :silly: :arrow: :drinking:

In, ja IKE, verjetno je res tudi umazana, oziroma nečista (ker vidne umazanije ni) cesta kriva da mi je tko spodrslno. Damn. :?

LP duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Duhec ... čez en mesec boš nazaj na motorju ... brez problema ... drž se, uživaj doma, pa že motor očisti, ker imaš čas in ti ni treba v šolo/službo ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne se sekirat, krosisti že na naslednji dirki tekmujejo s polomljeno zaceljenimi ključnicami

ti pa le glej, da boš čim prej obrnil ključ v ključavnici od motorja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Padcem zgodaj v "sezoni" - če se začetku marca sploh lahko tako reče - pomojem niso tliko posledica "zakrnelosti", kot so posledica svinjarije, peska in hladne ceste.

Kdor na to ni pripravljen.......... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, sama sem lani ravno na danasnji dan registrirala motor in nazaj grede mickeno uzgala. :oops:

Zelo podobna situacija. Zenska je imela vklopljen smernik in je hotela zavit levo. Za njo pa ena neucakana motoristka z mislimi ze pri kacjih ridah. POOOOK!

Ni bilo panike, krstila nov kombinezon, mal je pocila sprednja strehca in zlomila rocko od prestav. :roll:

Verjetno bi se se izslo, krive so bile nove rokavice... :roll: :lol: :wink:

No, popoldne smo bili ze back on the road again... :lol:

Duhec drzi se, mi se ne damo kar tako... :D :wink:

Je pa res, ko se po doooolgem zimskem spanju spet vsedes na motor, si nekaj km mal lesen... :silly:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari pocajti se in thanX za opozorilo, tvoja letošnja sezona pa še pride, ... tko da cheer up in hvala Ku*** da ni bilo na tebi večje škode!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari pocajti se in thanX za opozorilo, tvoja letosˇnja sezona pa sˇe pride, ... tko da cheer up in hvala Ku*** da ni bilo na tebi vecˇje sˇkode!

In kar je se bolj pomembno- na motorju! :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja hvala vsem za... vzpodbudne besede. :oops: Me kar manj boli. Thanks. :splat:

Zdej bo treba počasi motor it pogledat... se kar bojim. Upam, da bo z okvirjem in vilcami vse uredu. :arrow: Poročilo sledi.

LP duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajej....ja duhec čimprej se pozdravi....in upaj, da ne bo več trdih pristankov...

Sem pa mislil, da se pri vas na goriškem sezona sploh ne konča se mi je vedno zdelo tako toplo, kadar sem bil na vašem koncu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, kaj prestajaš ker sem jaz dve sezone nazaj tud podobno ubrisu in zlomu ključnico.

Klinc pa stroški z popravilom, zlom presnet boli!!!

Plastiko boš že zrihtu, kosti pa zacelile.

Be soon back on the road :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja hvala vsem za... vzpodbudne besede. :oops: Me kar manj boli. Thanks. :splat:

Zdej bo treba počasi motor it pogledat... se kar bojim. Upam, da bo z okvirjem in vilcami vse uredu. :arrow: Poročilo sledi.

LP duhec

Za letos si vse padce ponucal tako da se to sezono nimaš več kaj bat!!!!!!!!!! :idea: Kaj pa če je vse res!!! :D

See u on the road again!! :roll:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!