Jump to content
  • Sign Up

There's nothing here yet

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Ris
    • raza
      Bolj je zanimivo to, da najdeš napravo, ki uporablja NTU karte pa nima doživljenskega posodabljanja.   Aja, oni šparovčki, ki so v Luisu kupovali poceni Zumote s prednaloženo zahodno Evropo (24 držav) in bi se zdaj radi po jugi navigirali, pa se jim na južni in vzhodni strani kure svet konča. Za take so open verzije kart, ki so še bolje posodobljene kot uradni zemljevid. http://garmin.openstreetmap.nl/        http://garmin.opentopomap.org/      Na tej strani je tudi možnost povleči fajle za v MapSource inštalirat. Je pa malo več dela, ker gre država za državo po izbiri.
    • RobiRoberto
      Moja draga mi je kupila torbico za okrog pasu" s tovarniško napako", katera seveda ni ovirala namestitve torbice okrog pasu, vendar ker sem "picajzlast", sem mojo drago včeraj prosil, če mi bo danes popavila "tovarniško napako", vendar ker sem tudi siten  , in tudi ker sem pravilno sklepal da je pritrdilni trak torbice "iz plastike"  , sem "tovarniško napako" pravkar popravil kar sam, ker sem vedel da ne bo treba šivati, ampak bo čisto zadostoval kar vžigalni za "čike" ...   Taki se ne rojevajo več ...  
    • DAMI34
      dobra za nasmejat     Zadrega s karanteno   Uredništvo rubrike N. N. je iz zaupnih virov izvedelo, da je bilo včerajšnje srečanje med premierjema Slovenije Janezom Janšo in premierjem razširjene slovenske obale Andrejem Plenkovićem sprva načrtovano v dvorcu Trakoščan v hrvaškem Zagorju. Prednost naj bi Plenković dobil, ker je zmagal na zadnjih volitvah in se spodobi, da zmagovalec pripravi žur. Zapletlo pa se je, ker je uradni slovenski govorec za covid in druge pereče zadeve Jelko Kacin premierja seznanil z dejstvom, da bodo morali ob vrnitvi v Slovenijo z računi dokazovati, da so bili le na Hrvaškem, ne pa morda tudi v »rdeči« Bosni. Znano je, da Plenković na svojih zabavah gostom ne pusti plačevati zapitkov, tako da bi Janša ostal brez računa, s katerim bi dokazal, da je obiskal le Hrvaško. Ker je imel s seboj tudi notranjega ministra Aleša Hojsa, ki je zlil kar nekaj žolča na policijo, bi se mu prav lahko zgodilo, da bi ga pripadnik policije, prestreljene s kadri globoke države, kar tako, iz »inata« napotil do zdravstvenega inšpektorja, ta pa bi ga razveselil z odločbo o karanteni. In tako je kraj srečanja postal Otočec … https://www.dnevnik.si/slovenija#2
    • Kričač
      Zanimivo se mi zdi, kako se v teh časih še vedno vam da ukvarjat s temi gmap fajli in odklepanjem, ter prenašanjem img v napravo. Predvsem zanimivo je to, kako imajo nekateri hude motorje, nima pa 600€ za eno gps napravo z LM varjanto. S temi točkamio na poti so pred leti bile težave ja, ker si jih imel pri Zumo350, če se ne motim samo 30 na razpolago. Potem so to nekako rešili, če se prav spomnim, da ti je pot z več točkami samodejno razdelil na dve datoteki. Pri 390tki pa nikoli nisem naletel na težave z preveliko število točkami, čeprav vidim , Snečerjev post, da še vedno obstaja omejitev.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!