Jump to content
  • Sign Up
  1. J.a.m.e.s

J.a.m.e.s

2. Marko P.

Marko P.

3. SuNa

SuNa

4. hitrii

hitrii

5. jskrablin

jskrablin

6. amateur

amateur

7. skalaprava

skalaprava

8. Bostjan L

Bostjan L

9. Joker

Joker

10. HyperJack

HyperJack

11. markII

markII

12. gtgs

gtgs

13. dog66

dog66

14. Akito

Akito

15. maus

maus

16. ligenjček

ligenjček

17. MiNa

MiNa

18. Quest

Quest

19. aders

aders

20. RobiRoberto

RobiRoberto

21. DAMI34

DAMI34

22. NX650

NX650

23. mladench

mladench

24. Anajram

Anajram

25. gasperX

gasperX

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Snečer
      Dilema pri Garmin Oregonu 600, ki je star 7 let in še vse deluje brezhibno. Ali novega ali pa popraviti, zamenjati gumijaste gumbe, ki so v teh letih in v vseh pogojih dobesedno "prepereli". Dobijo se nadomestno neoriginal gumbi, s poštnino v slo okoli 32 EUR. https://www.willhaben.at/iad/kaufen-und-verkaufen/d/ersatz-garmin-oregon-600-600t-650-650t-ein-aus-gummi-tasten-387515992/ Montaža ni prezahtevna, v navodilih se omenja fen, a moja guma se je kar zdrobila   Zdaj bo držalo do konca dni oziroma do dneva, ko naredijo konkretno posodobljen model  (700ka to pač ni). V glavnem, da se popravit in naprava spet deluje dalje...  
    • ProdriveR
      Tudi meni je @J.a.m.e.s zrihtu zelo zelo ugodno polico. In vse preko neta. Pa tudi pohvale zavarovalnici sava, sem rabil asistenco in je šlo vse neverjetno hitro, tako da same pohvale (zaenkrat ). 
    • albin
      Ima kdo sekaksne rezervne dele za takega loncina? Rabim dele za fergazer 
    • VS800
      LIh en mau pa more bit NO
    • MiNa
      Še en film v stilu Korzika 1999. Tale je še starejši, iz leta 1996, komaj leto po koncu "norije" na Balkanu. Tudi tukaj lahko zapišem "Vse podobnosti igralcev (naturščki) z resničnimi osebami so zgolj naključje..."😁   Glavne vloge: BMW R650 (SuNa & MiNa) Yamaha XTZ660 (Damjana & Dejan) Yamaha TDM850 (Mojca & Miran) Posneto z VHS mini kamero (ne spomnim se modela) digitalizirano z vmesnikom na I5 računalniku.  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!