Jump to content
  • Sign Up
  1. Someone12

Someone12

2. J.a.m.e.s

J.a.m.e.s

3. VS800

VS800

4. hitrii

hitrii

5. a79

a79

6. RobiRoberto

RobiRoberto

7. SuNa

SuNa

8. Rdeči

Rdeči

9. Anajram

Anajram

10. Joker

Joker

11. MiNa

MiNa

12. NX650

NX650

13. skofk

skofk

14. avtomoto

avtomoto

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• DAMI34
      odstopm prednost Mausu, on ma sam še en petek, jest vsaj 2   v soboto, v soboto in potem 14 dni, vse ti vrnem za nazaj. No ta črna se ne mara slikat (babe nečimrne) ma jo bom že naflintal Plan je: izležavanje do bolova pašman, ugljan, most, tvrđava novigradsko more oziroma izvor Krupe, manastir in most zaljubljencev Biokovo in skaywalk....  
    • ligenjček
      kot sem napisal ne z 2 ne z 4 valjnikom ne bo zgrešil, saj ni prevelike razlike. Budget je morda večji, znanje pa definitivno ni, manjši motorji pa so okretnejši, in lažje odpuščajo napake.
    • Tex
      ?? Kaj se te to sami neki gospodje v "zrelih" letih/veterani slinijo.. A krepke mladine pa na forumu ni?? 🤣 Je rekla, "lepo ga pozdravi nazaj".. Zgleda da enega, zdaj pa se vidva zmenta kak pa kaj..  Ma vsaka čast, da se ji da.. Pri nevemkolkih stopinjah, ko z mene teče na vseh koncih, ona še vedno nasmejana veselo slika, selfija.. Na koncu sem ponavadi samo še v boksarcah, pa tak nič ne pomaga.. Os vročine se mi že "jajca kuhajo"!  No, še dobro, drugače tak nobene slike ne bi imel.. 🥰
    • Tex
      ?? Kaj se te to sami neki gospodje v "zrelih" letih slinijo.. A krepkih mladine pa na forumu ni?? 🤣 Je rekla, naj pozdravim nazaj.. Enega, zdaj pa se vidva zmenta kak pa kaj.. 
    • gospodar
      zdravo zanima me f6b 2013-17 vrlik sem 165 in ali je dovolj nizki sedež, nikjer ne uspem da bi naredil kak kilometer  lp
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!