Jump to content
  • Sign Up

There's nothing here yet

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• thumper
      odbij si ga pa jim propade opcija.. 
    • thumper
      domžale-mengeš -kočevje - dvor - ivančna -po ac domov.. 175km ..zajajil slabe pol urce..  v smuki kangoo radar , iz smuke ven proti dvoru 2 police avta in laser meril iz smeri dvora.. hvala deauvillki za opozorilo in hvala ostalim za upoštevanje (xx-a v dvoru na križišču upam da si uštekal mojo 5-ko za km je - čeprav jih je skoraj 10 samo se mi je zdelo toliko )
    • thumper
      zato ne govorijo "schtrudhl" ampak rečejo "jabolcni zavidek"..
    • blazboss
      Ventilator se mi vkljuci pri 105. Najvecji problem mi je ko spusti hladilno tekocino pri viski temeraturi.. slisi se tudi kot da bi tekocina vrela. to zelim odpraviti..?  Katero hladilno uprabljate? Ingine ice je ok?
    • Mavti
      Včeraj pozno popoldne pa spet na skuter,ko se oblečem že dežuje, pa tebi manjka nekaj koleščkov ma cel menjalnik ti manjka v glavi, slišim domaja zakaj pa potem stotine evrov za dežno opremo, da doma propada. Ja, če že nujno moraš na pot mi pa nesi ročno uro na servis,reče ata, da zamenjajo baterijo,no saj mi je že nekaj tednov težil s to petintrideset let staro uro.Aja pa paradižnik prinesi za nedeljsko solato še slišim in že me ni več Štart v močnem nalivu in smer Ljubljana ,tam na 902 prelazu gledam nazaj ,dež uliva gledam naprej  absolutno čist črno No v Ljubljani dam uro na servis in kupim paradajz, kaj pa zdaj,pred trgovino dež ne pada več, pogledam radarsko sliko in glej tam ob morju je še jasno.Ja nič smer Koper spet Od Vrhnike naprej suho in za tren oka Koper je tu ,sem med potjo sklenil ,da bom slikal njihovo betonsko ladjo če druge ne bo no imel sem srečo  v pristanišču  se je vlačilec ravno spravil v pogon ,da povleče trgovsko -kontejnersko ladjo imena Jaguar iz pristanišča ,meni zelo zanimivo za pogledat  ,domačinom verjetno ne Ko odhajam so tu že prve dežne kaplje in stemnilo se je , na avtocesto in proti domu ,tam pri Nanosu dež preklopi v naliv  proti Postojni še pojača,nato na sosednjem pasu slišim gasilska vozila  napolno peljejo  , taktat pa na mojem pasu  že zastoj ja nesreča,  za tren oka so se ti isti gasilci že pripeljali po našem pasu in samo malo pred mano-nami je en voznik precenil črnega BMWja in ga malo preoblikovalvsa čast in kapo dol pa mojim-našim kolegom gasilcem(PGD Cerknica), da v takih razmerah tako pomagajo Ko se peljem proti Črnivcu902  vremenski fronti že pojenjajo moči pa sem pojačal tempo ,ni nič drselo (prej v Ljubljani sem bil kot na ledu).No skuter je sedaj ves usran jaz pa dobre volje Odličen izlet je bil  prilagam par slik Huda ura servis slabo je slikano vlačilec na delu lepa jadrnica Luka koper betonska ladja škocjanski zatok Paradižnik ,ki smo ga že pojedli
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!