Jump to content
  • Sign Up

There's nothing here yet

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• raza
      Na voljo je nova karta CNEUNTU 2021.10
    • RSV Mille
      ...bi si zaslužu 3, ne sam 2 okrog kepce butaste 🙈
    • la profich
      Danes na poti v službo zjutraj.. Prvo križišče na trzinski obvoznici ven iz Lj. Zavijal sem levo proti črnučam. Kot vedno prehitim na pasu za zavit levo kolono, in se postavim za prvi avto v vrsto, tako da nobenega ne ogrožam. Prvi avto spelje, potem sem jaz prvi v koloni in čakam na oranžno puščico za zavit levo, na kar se mi en z nekim starim avdijem zaleti v rit. Srečo sem imel, da sem bil z obemi nogami na tleh, da nisem v tisti gužvi padel potleh. Po prvih mimikah jaz njemu in on meni da kdo je fuknjen zapeljem za njim in ko vidi da mu sledim ustavi na avtobusni. Izstopi in reče da kaj se grem. Sem mu reku, da lahko kar takoj pokličemo policijo in preverimo kdo je kriv. Pa pol je začel, da kako mu grejo vsi motoristi na k*rac, da se povsod rinejo kjer se nimajo kaj...ko sem mu pa reku, da če se je treba zarad kompleksu nekomu v rit zabit in ga probat spravih potleh se je začel pa ven vlečt.. uglavnem motorju na srečo ni blo nič, za njegov avto je reku da ga ne briga kolk je razbit.. kaj se vse sreča na cesti danes. Mi je blo prav malo žal, damu nisem dal dveh okol kepe majmunu. 
    • Kiri
      Zdravo. Letos očitno ne bo nič s kakšnih daljših potovanj proti vzhodu, zato bova verjetno izkoristila dopust za raziskovanje "komšiluka". Sem malo brskal po forumu, pa nisem našel nič kaj dosti o Italiji, razen Sicilije, Sardinije in seveda Dolomitov. Imela bova cca 2 tedna časa, na Sicilijo se nama ne mudi, če bo pa šlo, pa tudi prav. Ima kdo kakšne konkretne predloge, kaj obvezno prevoziti, kaj preskočiti, kam je treba iti jest, kam spat in kam it čohat krave? Velika mesta naju pretirano ne navdušujejo, raje se zapodiva po kakšnem podeželju, hribih in bizarnih vuko*ebinah. Makadama naju ni strah, prav nasprotno...  V zameno za najboljši predlog se bom potrudil kakšen Peroni nazaj prišvercat  
    • Endlich
      Glede izgubljenega telefona mogoce ta link kaj pomaga.  https://www.monitor.si/clanek/kaj-storiti-ce-smo-izgubili-telefon/188408/
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!