Skoči na vsebino

REGISTRACIJA SAMO ŠE ZA BOGATE!!!!


XRV-rider

Priporočene objave

Kaj menite o cenah registracije naših konjičkov!

Ali ste ZA, da nekega lepega dne zapeljemo pred parlament in pokažemo naše nezadovoljstvo? :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj menite o cenah registracije naših konjičkov!

Ali ste ZA, da nekega lepega dne zapeljemo pred parlament in pokažemo naše nezadovoljstvo? :evil:

hm..jaz za letošnje cene ne vem..a že lansko leto me je bolela glava :evil: . Predvsem me moti, da ne moreš dobiti nobenega bonusa če nimaš motorja registriranega celo leto :x :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

registracija - zavarovalnice nas bodo oskuble,... kot vsako leto....

Obstaja varianta:

zavarovanje je treba vzet na obroke in to preko položnic.... pol pa malo zamujaš... pošiljejo ti opomin, malo počakaš in plačaš, pa naslednjo položnico enako....

tako pride konec sezone odjaviš in poračunaš....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, res bo treba it čim prej v akcijo. In sicer v parlament lobirat. Al pred parlament? Al kako že?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj menite o cenah registracije naših konjičkov!

Ali ste ZA, da nekega lepega dne zapeljemo pred parlament in pokažemo naše nezadovoljstvo? :evil:

Ja pizda - zdaj bo pa vsak za vsako stvar, ki mu ne bo všeč, štrajkal pred parlamentom? Jaoooooo................

No, če že pred parlament, potem samo še čakam, da kdo predlaga proceduro "đinđič"... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, res bo treba it čim prej v akcijo. In sicer v parlament lobirat. Al pred parlament? Al kako že?

Dejmo združit - štrajk za 3M+registracije+zavarovanje+proti avtomobilistom+proti temu, da so cene pri nas za hondo višje od cen v tujini + da Ducati nima zastopnika pri nas +proti temu, da moramo za pivo plačevat ... :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: predlagamo, da se zmenimo s kamionarji in kmeti, bodo še šleparji in lojtrni vozovi zraven... pa se zmenimo da sploh nobenih registracij ne bi blo... Aja, bi poklicali še zdravnike (lahk oštrajkajo za plače), pa carinike, policaje, novinarje, bivše TAM-ovce in podobne ciljne skupine in ustanovili štrajk pod geslom "V SLOGI JE MOČ, PA TUDI V MOTORJU"... ?

:evil: :evil:

Edino pazit mormo, da ne bodo poslanci z nami skupaj štrajkali, ker potem smo opleli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj menite o cenah registracije naših konjičkov!

Ali ste ZA, da nekega lepega dne zapeljemo pred parlament in pokažemo naše nezadovoljstvo? :evil:

Ma kakšen parlament ... pa saj se je neki tacga (motoristi pred parlamentom) dogajal že lani, pa so vrli politiki nekaj obljubljali, pa s tem pol (spet) ni blo nič! Lahko sicer napravimo kakšno promenado pred parlamentom, da se kej dogaja, ampak pomagalo pa ne bo. Mogoče bi blo bolš, če se za kakšen dan "postavmo" pred zavaralnice - saj so te itak država v državi.

Ok, recmo, da je motorist za zavarovalnico bolj rizična skupina - sam še vedno mi ni jasno zakaj ne dovolijo registracije za npr. pol leta?!? Če motor odjaviš, ni bonifikacije pa še cca. 45 jurjev (v mojem primeru), ki mi jih vrnejo ob koncu sezone (ko moped odjavim) imajo capini na razpolago brez obresti za pol leta (vem, da obresti ne bi bile hude, gre za princip). Popizdiš! Ko si jim pa ti dolžan pa znajo obresti hitro zračunat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kakšen parlament ... pa saj se je neki tacga (motoristi pred parlamentom) dogajal že lani, pa so vrli politiki nekaj obljubljali, pa s tem pol (spet) ni blo nič!

Kako moreš reči, da ni bilo nič narejenega ... nov zakon nova pravila opravljanja izpita ... to je bila glavna zahteva ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako moreš reči, da ni bilo nič narejenega ... nov zakon nova pravila opravljanja izpita ... to je bila glavna zahteva ...

saj veš - "samo da se štrajka, pa da se bunimo zaradi cen, pa smo zdravi..."

:twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejmo združit - štrajk za 3M+registracije+zavarovanje+proti avtomobilistom+proti temu, da so cene pri nas za hondo višje od cen v tujini + da Ducati nima zastopnika pri nas +proti temu, da moramo za pivo plačevat ... :evil:

Kaj se repenčiš, dejstvo je, da nas zavarovalnice odirajo! :evil:

Sem pa tudi jaz proti "mitingom"! :twisted:

Si pa žal ne mormo velik pomagat! Če bi delala tržna načela, bi se recimo organiziralo x-tisoč motoristov, pa šli od zavarovalnice do zavarovalnice pa iskal najugodnejšo ponudbo za zavarovanje teh x-tisoč motorjev! Ker pa temu ni tako, si idejo lahko za klobuk zataknemo (al pa kam drugam :twisted: )!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker pa temu ni tako, si idejo lahko za klobuk zataknemo (al pa kam drugam :twisted: )!

A si mislil na konec prebavnega trakta mogoče ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:?

Kaj menite o cenah registracije naših konjičkov!...

Za letos sem ze opravil s to dolznostjo :roll: :idea: :arrow:

1. 170 KM in 2.5ccm :shock:

2. 37 kw in 600ccm; :shock:

cez 2 meseca pa se

3. 140 KM in 2.5ccm :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:?

Kaj menite o cenah registracije naših konjičkov!...

Za letos sem ze opravil s to dolznostjo :roll: :idea: :arrow:

1. 170 KM in 2.5ccm :shock:

2. 37 kw in 600ccm; :shock:

cez 2 meseca pa se

3. 140 KM in 2.5ccm :shock:

Nisem vedel, da je treba daljinsko vodene modelčke z 2.5ccm tudi registrirat in da so tako močni .... :shock: :twisted:

BTW ... ccm = cubic centimeter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:?

Kaj menite o cenah registracije naših konjičkov!...

Za letos sem ze opravil s to dolznostjo :roll: :idea: :arrow:

1. 170 KM in 2.5ccm :shock:

2. 37 kw in 600ccm; :shock:

cez 2 meseca pa se

3. 140 KM in 2.5ccm :shock:

Nisem vedel, da je treba daljinsko vodene modelčke z 2.5ccm tudi registrirat in da so tako močni .... :shock: :twisted:

BTW ... ccm = cubic centimeter

Hocko hvala 8) sam mi ni znesla se una na2, mas pa prov, mogoc ce bi napisu ccm2 bi blo mogoc bols za koga k itaq ne loci od ccm... Za tise k pa vejo za kaj gre je pa tudi brez 2 prov razumljiv :wink: :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... AMPAK, MENE ŠE VEDNO MOPED PREDRAGO STANE

Čuvajte tekovine revolucije!

... hja saj mene tudi ampak registracija v celotnem strošku ne pomeni bistvene postavke ... lahko ga pa pustiš parkiranega in neregistriranega v garaži ali pa kar prodaš ... jebi ga ... imaš drag hobi 8)

kar se pa praskanja nalepke tiče ... s fenom gre lažje ... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. 170 KM in 2.5ccm :shock:

3. 140 KM in 2.5ccm :shock:

hmmmm...... ce to prracunam na "mojih" 1157 ccm ......bi moral bandit imeti 64.792 KM :shock:

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hocko hvala 8) sam mi ni znesla se una na2, mas pa prov, mogoc ce bi napisu ccm2 bi blo mogoc bols za koga k itaq ne loci od ccm... Za tise k pa vejo za kaj gre je pa tudi brez 2 prov razumljiv :wink: :idea: :arrow:

:shock: Kaj naj bi bilo pa ccm2 ... :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. 170 KM in 2.5ccm :shock:

3. 140 KM in 2.5ccm :shock:

hmmmm...... ce to prracunam na "mojih" 1157 ccm ......bi moral bandit imeti 64.792 KM :shock:

:lol:

Nism preracunavu, sam se mi zdi da'b tale tvoja rec kurla benz k satan :shock: :D :wink:

pa da ne omenjam da'b mogu Savo Kranj kupt za gume :idea: :arrow: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ccm (cubic centimeters) = cm² (centimeter kvadrat) :arrow: .....eno ali drugo :wink:

a tko gre to ... moj motor ima potem prostornino 750 kvadratnih centimetrov :shock: :?: :wink: ...

ccm = cm3 in ne cm2 ... mislim pa da Max misli kaj drugega al ne al ja al kaj ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2500 ccm ali 2500cm (na 3) ali "dvataužent petsto kubov" ali 2,5 litra :lol:

pri višini cene registracije pa se strinjam le z že ugotovljenimi dejstvi, da reveži z več kubiki in manj konji plačujejo (mo) previsoko zavarovalno premijo

zakaj gre lahko npr pri avtomobilih na konje?(retorično vprašanje) $$$

ali kdo ve, na katero osnovo v sosednji tujini izračunava premijo (I,AUT...), kubatura, moč?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!