Skoči na vsebino

REGISTRACIJA SAMO ŠE ZA BOGATE!!!!


XRV-rider

Priporočene objave

OZ, če pogledaš drugače. Tisti denar, ki si jim ga prikrajšal, ker si plačal samo polletno premijo jim plačaš z 20% obrestmi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to čist res?

Jaz pa tega sploh nisem vedu, ko sem šel oktobra, ko sem kupil motor na zavarovalnico in sem ga zavaroval le do aprila, ko mu poteče veljavnost nalepke :roll: Pa se mi je zdelo malo veliko glede na to da sem imel še kupončke od mopeda(5 ali 10 procent se mi zdi) in nisem imel razen sopotnika nič drugega dodatno sklenjenega.

Pa mi tega seveda niso nič omenili!Če bi to vedel bi ga itak za celo leto zavaroval :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in nisem imel razen sopotnika nič drugega dodatno sklenjenega.

Ljudje, a vi sploh veste, kaj vse zavarujete, ko plačate premijo? Očitno ne. Sopotnika namreč ni potrebno ekstra zavarovati, ker je že v osnovnem zavarovanju zajet. Povedano drugače: NEZAVAROVANJE SOPOTNIKA SPLOH NI MOGOČE; KER JE ŽE ZAJETO V TUDI NAJBOLJ BEDNO IN POCENI ZAVAROVANJE!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še eno vprašanje: kupil sem motor, ki je reg. do konca avgusta-a bom sedaj ko ga bom prepisal dobil zavarovanje do avgusta, ali do naslednjega leta???

Če si ga kupil pred kratkim je motor neregistriran in boš moral plačati celo zavarovanje.

Ker se po novem prodaja vozila neregistrirana.

Preostanek zavarovanja pa ostane lastniki da ga lahko prenese na svoje nasledje vozilo.

Kaj pa tehnični ki velja do avgusta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Burgy, tole s 70% so mi povedali lani spomladi, ko še ni veljal predpis o vračanju neizkoriščenega dela zavarovanja staremu lastniku vozila ob kupoprodaji. Kako izračunajo ceno (morebitni pribitki za "stroške obdelave"?) novemu lastniku, če gre za nekajmesečno obdobje do izteka, pa ne vem. Pri meni ni šlo za spremembo lastništva, le motor ima zaradi starosti tehnični na 1/2 leta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, koliko pa stane po novem reg. za 125 ccm???

Še eno vprašanje: kupil sem motor, ki je reg. do konca avgusta-a bom sedaj ko ga bom prepisal dobil zavarovanje do avgusta, ali do naslednjega leta???

Tvoj motor spada v skupino do 250 ccm.

Osnovno zavarovanje+voznik+zelena karta znese 30700 sit pa nekaj drobižov. :wink:

Tak so mi včeraj zračunali na ZM :?:

Narobe. 125ccm motor spada v razred 100-175ccm. Znesek, ki si ga napisal je pa pravi, amak za do 175ccm in ne 250.

Sicer pa ne sprašujte več koliko stane registracija za kakšen motor. ker to lahko zračunate na: http://www.amzs.si/amzstr/izracun/izracun.html

(zelo lušten programček)

:oops: Cena štima, ker so mi računali za mojga hexagona 150, jaz pa sem po tem malo kategije zmašal :oops:

UPS :!: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem danes zadevo registriral sem povprašal prijazno teto za pultom če mi lahko izračuna še kasko zavarovanje za moj motor!

Takole vrednost novega motorja TA Honda po podatkih je 1.600.000sit (matr so ažurni) in kasko tako znese NEVERJETNIH cca 230.000sit!!!!! :D :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :?: :idea: :roll: :twisted: :oops: 8) :lol: :lol: :lol: :D

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali obstaja kakšna varianta, da prenesem kupone avtomobila na motor?

Nema. razen, če poznaš kakega korumpiranega zavarovalniškega agenta al isi res trd pogajalec in si zavarovalnica resnično želi sodelovati s teboj .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je pa tukaj za razmislit?? Osebno se vozim od približno 15.4. do najdalje 20.10. To je pri meni rizično obdobje za zavarovalnico, da bom eventuelno naredil pizdarijo. Zato nikakor ne razumem, zakaj bi, za pridobitev bonifikacije, moral imeti motor registriran še pozimi, ko se ne vozim in stoji v garaži. ČE SEM BIL CELO SEZONO PRIDEN, NE VEM, ZAKAJ NEBI BIL "NAGRAJEN" Z BONUSOM!?!

Eee, bonus pač dobiš, ker pridno plačuješ celoletne premije... ne pa zato, ker nisi delal pizdarij. Če pak nardiš pizdarijo, pa imajo s teboj stroške in dobivaš malus, a ne...

in rizična skupina ni poletje, ko je vse okej, ampak zima, ko je cest zaledenela, a ne ?:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem danes zadevo registriral sem povprašal prijazno teto za pultom če mi lahko izračuna še kasko zavarovanje za moj motor!

Takole vrednost novega motorja TA Honda po podatkih je 1.600.000sit (matr so ažurni) in kasko tako znese NEVERJETNIH cca 230.000sit!!!!! :D :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :?: :idea: :roll: :twisted: :oops: 8) :lol: :lol: :lol: :D

Ciao,by Pero

Če vzameš večjo odbitno franšizo (do 8 odstotkov) lahko ceno kaskota znižaš za kakih 100 tisočakov... :) --> ampak takrat imaš v primeru nesreče sam večje stroške...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali obstaja kakšna varianta, da prenesem kupone avtomobila na motor?

seveda jih lahko preneseš, ne moreš jih pa potem nazaj na avto prenest. to pomeni ko si jih prenesel na motor tam tudi ostanejo. sam sem prenesel bonus 50% z avtomobila, ki sem ga prodal na motor in prav brez problema je šlo. možna je tudi kakšna varianta od kake stare tete, ki ti pač mora dati izjavo (pisno) da ti kupončke podarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravnikar sem opazil na AMZS strani, da nameravajo za nas pod-tri-letnike" uvesti dodatek v višini 20(!) procentov pri registraciji..

kukulele :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali obstaja kakšna varianta, da prenesem kupone avtomobila na motor?

Nema. razen, če poznaš kakega korumpiranega zavarovalniškega agenta al isi res trd pogajalec in si zavarovalnica resnično želi sodelovati s teboj .

Opa, to pa nebo res...

lahko preneseš, s tem da določeno obdobje ne smeš teh kuponov uporabit spet za avto. Kar tudi podpišeš na izjavi, ki jo moraš ob tem predložit.

Pol bi nekdo, ki ima reg. motorja spomladi ponucal 50% marca, za avto pa iste kupone septembra...

El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

možna je tudi kakšna varianta od kake stare tete, ki ti pač mora dati izjavo (pisno) da ti kupončke podarja.

...in pripisati, da si v bistvu večino časa vozil ti njen avto in tako ti pridobival bonifikacijo...jaz sem moral...

V sredo sem porihtal registracijo za TDM, stalo vse skupaj pod 70.000 sitnih, s tem da sem si kupil kar novo tablico za 1600 sit, ker mi ni bilo še za na občino v vrsto iti stat za uro in pol...bonusa 50%

LP, El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...nabiranje bonusa, pa polletna registracija, dejte mal razmislt preden klobasate...

Kaj je pa tukaj za razmislit?? Osebno se vozim od približno 15.4. do najdalje 20.10. To je pri meni rizično obdobje za zavarovalnico, da bom eventuelno naredil pizdarijo. Zato nikakor ne razumem, zakaj bi, za pridobitev bonifikacije, moral imeti motor registriran še pozimi, ko se ne vozim in stoji v garaži. ČE SEM BIL CELO SEZONO PRIDEN, NE VEM, ZAKAJ NEBI BIL "NAGRAJEN" Z BONUSOM!?!

Sicer pa se z tabo strinjam........komur je predrago, naj se sooči z dejstvom, da mu motorja noben ni vsilil, da ga mora imet.

Pri nas na doloceni zav. kljub temu da si odjavil za pol leta priznajo visji popust naslednje leto... :!: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes registriral. Vse skupaj s 10% bonusom za mišjo dlako manj kot 130.000 SIT :shock: :shock: :shock: :2gunfire: :snipersmile: :2gunfire:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas na doloceni zav. kljub temu da si odjavil za pol leta priznajo visji popust naslednje leto...

Katera zav.je tako poštena. :lol: Hitr povej. :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravnikar sem opazil na AMZS strani, da nameravajo za nas pod-tri-letnike" uvesti dodatek v višini 20(!) procentov pri registraciji..

kukulele :evil:

Jah, to smo mi, ki smo kot poklicani za odiranje :D

Ice - kakšne so zavarovalnine v Öustriji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravnikar sem opazil na AMZS strani, da nameravajo za nas pod-tri-letnike" uvesti dodatek v višini 20(!) procentov pri registraciji..

kukulele :evil:

Ja lele, spadas u rizicno skupinico, ki se jim rece zacetnik :? :idea: :arrow:

Pa u rizicno skupino motorist :roll: :?

God luck 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!