Skoči na vsebino

REGISTRACIJA SAMO ŠE ZA BOGATE!!!!


XRV-rider

Priporočene objave

Včlanite se v IPA klub in imate v Kranju na adriaticu vsi 50 % popusta...je pisalo na njihovem HP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali obstaja kakšna varianta, da prenesem kupone avtomobila na motor?

seveda jih lahko preneseš, ne moreš jih pa potem nazaj na avto prenest. to pomeni ko si jih prenesel na motor tam tudi ostanejo. sam sem prenesel bonus 50% z avtomobila, ki sem ga prodal na motor in prav brez problema je šlo. možna je tudi kakšna varianta od kake stare tete, ki ti pač mora dati izjavo  (pisno) da ti kupončke podarja.

Kupone imam dvojne, ene z 45%, druge z 50% bonifikacije. Prve imam na avtomobilu, druge bi pa dal na motor, ker drugače mi bodo propadli (veljajo 3 leta, ne?) pa še fejst bi se poznala razlika v $$$, ker imam sedaj na motorju samo 5% bonusa. Motor imam registriran do nekje 9. junija, oni drugi kuponi pa so bili v prometu do 26.05.2001 .

Kdaj in na kateri zavarovalnici si ti prenesel kupone? Je kolega klical na zavarovalnico Triglav glede prenosa kuponov in tam so rekli, da se to ne da edino, če napišem neko prošnjo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IPA ? misliš na štrunfe ?

Mislim da bo o njem kaj več vedel Cacy! Mislim da imajo tud svojo stran!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včlanite se v IPA klub in imate v Kranju na adriaticu vsi 50 % popusta...je pisalo na njihovem HP.

IPA... international police association... :idea: :arrow:

Lahko postanes clan le, ce si v policijskih vrstah in posedujes izkaznico :wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včlanite se v IPA klub in imate v Kranju na adriaticu vsi 50 % popusta...je pisalo na njihovem HP.

IPA... international police association... :idea: :arrow:

Lahko postanes clan le, ce si v policijskih vrstah in posedujes izkaznico :wink: 8)

Ali če imaš VIP :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včlanite se v IPA klub in imate v Kranju na adriaticu vsi 50 % popusta...je pisalo na njihovem HP.

res je...50 % popusta je že mojih in motor registriran v garaži renči in čaka,da ga spustim z verige...

velja pa popust samo v paketu z avtom (ali kakim drugim zavarovanjem) in potrjenim članstvom za letošnje leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas na doloceni zav. kljub temu da si odjavil za pol leta priznajo visji popust naslednje leto...  

Katera zav.je tako poštena. :lol: Hitr povej. :x

TRiglav - sej so ze drugi napisal ... sam da potrdim se 1x :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TRiglav - sej so ze drugi napisal ... sam da potrdim se 1x :wink:

Kako zdaj - sta dve alternativi - Adriatic z ono IPA izkaznico ali pa Triglav ali kako? :shock: Verjetno Triglav tudi z IPA clanstvom? Sklepam, da ima jih ima precej zavarovane motorje pri Triglavu, torej bi to s popustom kljub odjavi ze kdo prej "opazil" :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako zdaj - sta dve alternativi -  

Adriatic z ono IPA izkaznico

Yep. Adriatic Kranj only.

ali pa Triglav ali kako?  :shock:  Verjetno Triglav tudi z IPA clanstvom?

Nope!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice - kakšne so zavarovalnine v Öustriji?

zajebane.....zakaj?

Za referenco :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včlanite se v IPA klub in imate v Kranju na adriaticu vsi 50 % popusta...je pisalo na njihovem HP.

Jep, gremo vsi v ta IPA. Kje se včlanim?

PS: a ker sem že cca. 800 jurjev kazni splačeval, a dobim VIP (in svoj policijski motor PRESS)? :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako zdaj - sta dve alternativi - Adriatic z ono IPA izkaznico ali pa Triglav ali kako?  :shock:  Verjetno Triglav tudi z IPA clanstvom? Sklepam, da ima jih ima precej zavarovane motorje pri Triglavu, torej bi to s popustom kljub odjavi ze kdo prej "opazil" :?:

Ne, alternativ je veliko več. Slovenica, Maribor, Tilia...

Po čem sklepaš, da jih ima veliko pri Triglavu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, alternativ je veliko več. Slovenica, Maribor, Tilia...

Mislil sem prav na to posebnost - da dobis naslednje leto bonus kljub odjavi motorja ... to ocitno ni pravilo. Nekaj prejsnjih postov se je dalo razumeti tako, kot da je to na Triglavu:

Pri nas na doloceni zav. kljub temu da si odjavil za pol leta priznajo visji popust naslednje leto...  

Katera zav.je tako poštena. :lol: Hitr povej. :x

TRiglav - sej so ze drugi napisal ... sam da potrdim se 1x :wink:

Po čem sklepaš, da jih ima veliko pri Triglavu?

Lahko da imam napacno informacijo, ampak menda so najvecji ... verjetno imajo podoben delez tudi pri motoristih. Vsekakor niso kr-ena mala zavarovalnica, ce bi bilo to res, da dobis bonus kljub odjavi motorja, bi se hitro razvedelo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avto Triglav ima poseben dogovor z zavarovalnico Adriatic in sicer če kupec Aprilie prenese svoje avtomobilsko zavarovanje na Adriatic in pri Adriaticu zavaruje še motor, se mu za motor prizna takšna bonifikacija, kot jo ima za avto. To je bilo baje v veljavi že lansko leto in velja tudi letos.

Kaj podobnega bi se lahko spomnili tudi ostali uvozniki (Odar, upam da si prebral tole...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gremo cel Motosvet k eni zavarovalnici bi se pa zihr loh zmenl za en popust kt se šika!!!! :D :D :D :idea:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi da je nekje eden napisal nekaj glede paketov zavarovanja (če imaš več stvari pri njih zavarovano).

A pol moram jest povedat da imam vse pri njih zavarovano pa bo ceneje :shock: :?:

(avto april,motor maj,življensko zav. mi pa itak od OD trgajo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gremo cel Motosvet k eni zavarovalnici bi se pa zihr loh zmenl za en popust kt se šika!!!! :D :D :D :idea:

Ciao,by Pero

....ze dve leti vam to govorim....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blade - pa oni ti hočejo še vse drugo ponudit - zavarovanje stanovanja/hiše, pa firmo, pa tko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gremo cel Motosvet k eni zavarovalnici bi se pa zihr loh zmenl za en popust kt se šika!!!! :D :D :D :idea:

Ciao,by Pero

....ze dve leti vam to govorim....

Kja pa koga pol še čakamo :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas na doloceni zav. kljub temu da si odjavil za pol leta priznajo visji popust naslednje leto...

Katera zav.je tako poštena. :lol: Hitr povej. :x

Jep, meni tudi priznajo bonus, čeprav ga odjavim. Zavarovalnica Triglav, točneje poslovalnica Ljubljana nasproti avtobusne postaje :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Velenju, sploh ni možen prenos bonifikacije iz avta na motor!

A ni nekakšnega skupnega pravilnika zavarovalnic, al se bo res treba peljat v Ljubljano!

O kakšni priznavi dodatne bonifikacije ob samo polletnemu zavarovanju pa sploh nočejo čuti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem na uho ujel, da se na Integralu tehnični pregledi na Jesenicah da prenesti bonus z avta na motor, z motorja na avto pa ne.

To mi je povedal sorodnik od uslužbenca ki tam dela. Bom vsekakor probal izkoristiti to šanso, zgleda pa, da je precej odvisno na koga naletiš za okencem in kakšne volje je!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nikoli, res nikoli se ne pogovarjajte o tem na šalterjih, poišči zastopnika zavarovalnice in se pomeni z njim, v vsakem kraju jih je kup. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O prizanju pupusta kljub odjavi .... v mislih sem imel to pot ... preko osebnega zastopnika ---> uradno tega itak ne-smejo narediti. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!