Skoči na vsebino

REGISTRACIJA SAMO ŠE ZA BOGATE!!!!


XRV-rider

Priporočene objave

Glede zamujenega roka odjave in plačila 10.000 SIT ob ponovni prijavi (kot je pisalo v Večeru):

Januarja sem dobil obvestilo UE, da moram odjaviti motor. Naslednji dan sem ga odjavil, deponiral tablico in plačal 850 SIT.

Danes sem ga registriral, dvignil tablico in plačal 3.670 SIT za takse in prometno. Če se ne motim, se ob vsaki registraciji plača takso 850 SIT, torej mi je država ukradla 3.670 SIT. Verjetno je za mopede enako.

Nova tablica pa 1600 i kusur za novo promentno...pa še v vrsti ne rabiš stat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi cest se veliko manj uniči z motornim kolesom kakor avtom ali kombijem.

...

Zavarovalnice sigurno vodijo evidenco o tem komu so morali iz kakšnega naslova izplačati in kje so kaj pokasirali. Če bi mi imeli te podatke, bi lahko presodili ali je naša želja po nižjem obveznem zavarovanju upravičena ali ne.

Moj Bog... sej res, zakaj se tega prej nismo spomnil. Stavim, da nas zavarovalnice nikoli ne bi odirale, ce bi le uvidele kako ne-fer so.

Te lahko kdaj obiscem v tvojem svetu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nova tablica pa 1600 i kusur za novo promentno...pa še v vrsti ne rabiš stat

Kusur za novo prometno - 2.550 SIT plačaš ne glede ali kupiš novo tablico ali dvigneš staro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priznam......sem bogat..... vozim 1200 kubicni motocikel......cisti luksuz....... in uzivam v vsaki voznji. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš, jaz sem bolj skromen, zgolj 1130 ccm :P

dooh......imas samo 27 ccm manj. :roll: :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj češ. Trgovci z novci. Ko kupuješ zobno pasto, ti na tablico napišejo ceno 499 tolarjev in mislijo, da so te prepričali, da si kupil zobno pasto za 400 tolarjev.

Ko ti prodajajo stroj, nanj napišejo 1150, čeprav ima revše zgolj 1130 ccm.

V obeh primerih: Nek budale navale :wink: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh....bi imel raje,da pise na stroju in v papirjih 999 ccm...... (1470ccmkitforbanditspress :twisted: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..pol sem pa vseeno vzela čist osnovni paket.. upam, da me to "šparanje" ne bo drago stalo..

lp GREENNINJA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..pol sem pa vseeno vzela čist osnovni paket.. upam, da me to "šparanje" ne bo drago stalo..

lp GREENNINJA

moj odvetnik za odškodnine pravi ... na motor vedno z AO+ ... se 100% izplača !!! Mu verjamem, saj ima veliko izkušenj z odškodninami ...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..pol sem pa vseeno vzela čist osnovni paket.. upam, da me to "šparanje" ne bo drago stalo..

lp GREENNINJA

moj odvetnik za odškodnine pravi ... na motor vedno z AO+ ... se 100% izplača !!! Mu verjamem, saj ima veliko izkušenj z odškodninami ...

....pod pogojem,da vsake toliko let lahko kaj "iztrzis" in sam ostanes v kolikor toliko _popravljivem_ stanju....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..pol sem pa vseeno vzela čist osnovni paket.. upam, da me to "šparanje" ne bo drago stalo..

lp GREENNINJA

moj odvetnik za odškodnine pravi ... na motor vedno z AO+ ... se 100% izplača !!! Mu verjamem, saj ima veliko izkušenj z odškodninami ...

....pod pogojem,da vsake toliko let lahko kaj "iztrzis" in sam ostanes v kolikor toliko _popravljivem_ stanju....

seveda ... ampak že enostaven padec pri minimalni hitrosti, ko si samo malce potolčen in pomodričen, ti povrne 10-letno vplačilo ... (tadejževepress) ... da ne govorim o zlomu roke ali noge ... para do neba :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak ccm se placa.......razredov kot taksnih ni vec; € 0,27 na ccm stane ta spas.

In pol govoris da so zavarovalnice v A zajebane... po hitrem izracunu me pride zavarovanje v Avstriji 57.566,16 SIT v Sloveniji pa 126.000 SIT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak ccm se placa.......razredov kot taksnih ni vec; € 0,27 na ccm stane ta spas.

In pol govoris da so zavarovalnice v A zajebane... po hitrem izracunu me pride zavarovanje v Avstriji 57.566,16 SIT v Sloveniji pa 126.000 SIT.

uppss :oops: ....fak,sem mislil da se gre samo za davek.... to je namrec € 0,27 ,ce placas letno vnaprej.gre se 1/2 letno,kvartalno in mesecno placilo.potem pride zraven se premija za zavarovanje.se opravicujem.sem nekaj zamesal.

v glavnem za B12 je letno cca. € 435.- z vsem,od tega je davka cca. € 313.-.in ja,se vedno trdim,da so zavarovalnice zajebane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali obstaja kakšna varianta, da prenesem kupone avtomobila na motor?

seveda jih lahko preneseš, ne moreš jih pa potem nazaj na avto prenest. to pomeni ko si jih prenesel na motor tam tudi ostanejo. sam sem prenesel bonus 50% z avtomobila, ki sem ga prodal na motor in prav brez problema je šlo.

Dejti mi povedat kako se da to izvest. A je to dostopno navadnim smrtnikom al samo VIP.

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj registracija samo za bogate? Saj je lahko tudi za revne, pa suhe, debele, pravkar obubožane itd.

Edini pogoj je, da imaš dovolj denarja. Pač otroci ne bojo kako leto hodili v šolo, da se bo atek lahko z motorjem vozil in vsi bodo zadovoljni, ata in otroci, še posebej pa žena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj registracija samo za bogate? Saj je lahko tudi za revne, pa suhe, debele, pravkar obubožane itd.

Edini pogoj je, da imaš dovolj denarja. Pač otroci ne bojo kako leto hodili v šolo, da se bo atek lahko z motorjem vozil in vsi bodo zadovoljni, ata in otroci, še posebej pa žena.

A si danes mal za štose ?

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš, jaz sem bolj skromen, zgolj 1130 ccm :P

Jaz bi tožil BMW, pa zavarovalnico, državo in merodajni sistem, ki je dovolil, da so me tako opeharili (R1150PRESS)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj registracija samo za bogate? Saj je lahko tudi za revne, pa suhe, debele, pravkar obubožane itd.

Edini pogoj je, da imaš dovolj denarja. Pač otroci ne bojo kako leto hodili v šolo, da se bo atek lahko z motorjem vozil in vsi bodo zadovoljni, ata in otroci, še posebej pa žena.

Sicer pa otroke prodaš v Italijo, pa lahko že skoraj kupiš kak nov motorček a ne? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!