Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up
  1. Cavallo

Cavallo

2. Bostjan L

Bostjan L

3. ligenjček

ligenjček

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• swinson
      Na motorju so trenutno montirane gume Mitas Touring Force. Gume so kar dobro držijo za moj stil vožnje.Po 7000 km sta gumi na 50%.Letno naredim cca 8000 km.Drugače pa motor je izredno lahek za vozit, ima majhno porabo goriva in pohvala konstruktorjem DCT menjalnika ker imam  občutek ,da mi menjalnik bere misli v katero prestavo bo treba zamenjati.Slabosti so ker ima spredaj ima samo 1 veliki  zavorni disk. Pri normalni vožnji zadostuje pri bolj dinamični pa zmanjka zavorne moči.Po treh letih mi je izdihnil original Yuasa akumulator.Tudi japonci niso več kar so bili.
    • DinDiin
      Ampak je ni.  In se kar napihujejo, verjetno zaradi tega, da se ljudje bojijo. ce ne, bi bil kaos ja. Ovce so cist lepo obvladljive trenutno.
    • Whiskey
      Tudi meni zgleda kot čigumi. Nalimal sem uradni text UKC Ljubljana. Predvidevam, da ni #FakeNews. Tudi sam nisem zasledil, da bi kak cajtng obljavljal o nesrečah. Asfalt je še mrzu, ceste bolj prazne, roka na gasu se mal bolj zasuka ... pol si pa hitro v malinah. Novinarji so tudi po večini doma. Bo treba pogledat še na 112. Zaradi "turistov" se že razmišlja o omejevanju gibanja na občino bivanja. A je to treba? Komentom politke se pa iz principa izogibam.
    • Ella
      Ta naša si šotor naredi😂 20200320_155947_1.mp4
    • thumper
      Tisto s plus kablom na masa kabel ne priporocam..nekaj ostane v kondenzatorjih in lahko tudi zmesa racunalnik..
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!