Jump to content
  • Sign Up
  1. Ella

Ella

2. amateur

amateur

3. notranc

notranc

4. Marko P.

Marko P.

5. Akito

Akito

6. a79

a79

7. NX650

NX650

8. skofk

skofk

9. ligenjček

ligenjček

10. Vito23

Vito23

11. Endlich

Endlich

12. Joker

Joker

13. Mavti

Mavti

14. Erik99

Erik99

15. skalar36

skalar36

16. Kugelschreiber

Kugelschreiber

17. hitrii

hitrii

18. sohen

sohen

19. Gonca

Gonca

20. MitcH'

MitcH'

21. CINDAPP

CINDAPP

22. DAMI34

DAMI34

23. SuNa

SuNa

24. raza

raza

25. izibajker

izibajker

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• luxsa
      Ce bi imel kardan takoj zamenjam. 😄
    • Snečer
      Glede na cene rabljenih GS pri nas, boš z lahkoto najboljšega novega SXa z vso opremo in še bo ostalo. Kaj čakaš?
    • smasher
      Ha ha jaz ki nimam TV, lagano v Trst v šoping center, en stric tam sprašuje če smo vidli kej amukino (nek razkuževalec), mi pa lagano kupovali merendine, panetone, in pašto...  Italija je rizična za viruse, v nemčiji so imeli 3 okužene pa ni bilo panike, ker se nemci bolj na daleč pozdravljajo, italjani pa vsakega izljubijo objamejo... In gre lahko okužba kr z eksponentno rastjo.  Kot eni pravijo, da ni panike, malo je panika, res da recimo povprečen človek preživi brez težav... ampak zdej nebi glih obsojal bolnikov ali starejših.  Malce črnega humorja, morda je kdo namensko sprožil virus da malce zmanjša procent penzionistov. 
    • DAMI34
      Situacija je taka: Danes sem ostal doma in ne grem v službo, itak zaradi Korona virusa, jbg neče on mene da hvata u Italiji (delam čez mejo) Tako sedaj v miru kadim 5. čik, ter drmam 4u rakijcu (preventiva) in mal študiram statistiko  
    • RobiRoberto
      Moja mama bo letošnji 90 rojstni dan v mesecu novembru dočakala kar v domači (moji) oskrbi ... DS IDRIJA:   ODKRBA 1  /  enoposteljna soba:  862 € / mesec       OSKRBA 1 dvoposteljna soba:  789 € / mesec DS IDRIJA:  OSKRBA 3B /  enoposteljna soba:  1.292 € / mesec      OSKRBA 3B dvoposteljna soba:  1.219 € / mesec
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!