Skoči na vsebino

Motoristične revije viška.


mat

Priporočene objave

A ni čudno, da Max-a danes ni nič tu gor????????? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :wink:

Pupa z jezika si mi vzela, že od včeraj popoldan ni več Maxovega nabijanja na forumu. A ma kdo še kakšno igračko zanj, ko mu bo ta dolgočasna postala. Lucy, a bi se ti še mal potrudila :wink: :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa z jezika si mi vzela, že od včeraj popoldan ni več Maxovega nabijanja na forumu. A ma kdo še kakšno igračko zanj, ko mu bo ta dolgočasna postala. Lucy, a bi se ti še mal potrudila :wink: :wink: :lol:

Max nima nobene take igračke ampak je bolan :cry: Da je situacija resna, ste pa že sami ugotovili - se mu ne da z nobenim pogovarjat, niti na forumu. Sem pa prepričana, da bo "izostanek" uspešno nadoknadil takoj, ko bo malo boljše volje. :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa z jezika si mi vzela, že od včeraj popoldan ni več Maxovega nabijanja na forumu. A ma kdo še kakšno igračko zanj, ko mu bo ta dolgočasna postala. Lucy, a bi se ti še mal potrudila  :wink:  :wink:  :lol:

Max nima nobene take igračke ampak je bolan :cry: Da je situacija resna, ste pa že sami ugotovili - se mu ne da z nobenim pogovarjat, niti na forumu. Sem pa prepričana, da bo "izostanek" uspešno nadoknadil takoj, ko bo malo boljše volje. :twisted: :twisted: :twisted:

Še dobro, da je lahko pohitel po revije... :x :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Max nima nobene take igračke ampak je bolan  :cry:  Da je situacija resna, ste pa že sami ugotovili - se mu ne da z nobenim pogovarjat, niti na forumu. Sem pa prepričana, da bo "izostanek"  uspešno nadoknadil takoj, ko bo malo boljše volje.  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Še dobro, da je lahko pohitel po revije... :x :x

A odpremo "Kje je Max? part deux/II." ? ? ? :) :lol: 8) :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa prepričana, da bo "izostanek"  uspešno nadoknadil takoj, ko bo malo boljše volje.  :twisted:  :twisted:  :twisted:

A temu ti rečeš uspešno?

Vseeno, naj se lepo pozdravi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A temu ti rečeš uspešno?

Vseeno, naj se lepo pozdravi!

Hojla, I'm back… Shock…. 8)

With magazines in my pack…. :roll: :idea: :arrow: :lol:

Ze druga tema o meni na tem forumu… :oops: Sem kr pocascen… :idea: :wink:

See ya… :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Max, kdaj jih prineseš v OLP in jih pustiš komuni motosvet?  :?

Wishful thinking IMHO :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D  Max jih je res v vulvota pobasal, pa rekel naj vas nekaj gleda, te revije so njegove. :D  :D ...

Mat HVALA… 8)

Najprej bi se rad zahvalil mat-u, da je uposteval moje stanje in tudi zato, da je pocakal kljub temu, da sem 3x (mogoce celo veckrat – mat popravi prosim) zastavil, da pridem iskat in me ni bilo :oops: , ker me je pac vedno zvilo. Potem pa sem imel eno neodlozljivo obveznost (na mojo sreco) v matovi blizini in mimogrede se skocil k njemu po obljubljene revije :idea: . Hkrati pa sem spoznal se enega zelo kul motosvetovca vec, jeahhhh… :D Pa se nic ni hotel sprejet v placilo za revije. Niti vrocine in gripe ni hotu je reku, da ma ze svoje zadost :twisted: .

Upam, da se kmalu zmenmo za kako furco, sevedi pa 'Vam' (ti :wink: ) zelim, da se tudi sam cimprej pocajtas od prehlada.

Se so motosvetovci k drzijo besedo… 8) Sem se pac prvi odzval na njegovo povabilo in on je to zagovarjal pred vami 8) 'zvermi'… :twisted: :D svaka cast.. moz beseda, ni kej…Ucite se od njega… :!: :idea: :arrow: :D

P.S.: Me veseli, da sem lahko pomagal pri pospravljanju po svojih moceh... :mrgreen:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Max nima nobene take igračke ampak je bolan  :cry:  Da je situacija resna, ste pa že sami ugotovili - se mu ne da z nobenim pogovarjat, niti na forumu. Sem pa prepričana, da bo "izostanek"  uspešno nadoknadil takoj, ko bo malo boljše volje.  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Lucy, tudi tebi HVALA 8) , da si korektno in natancno opisala polozaj v katerem sem bil.

Brez tebe in tvojih obvestil bi lahko stvar izgledala, kot je napisal Hanzi... :wink: Zal nekateri ne morejo iz svoje koze (G. podatek, ipd…) in so zadevo sprejeli, kot osebno :?: zalitev in to izlili preko foruma :shock: , namesto na PM, z izbranimi besedami s cmokom v grlu. Get real…Life goes on….and me with it. 8) :D :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno se ne upa tle oglasit, oziroma nas ne j... 5% :?

He, he, he, Hanzi, ti saljivec… :wink: :twisted:

Ne, ni res, da vas nisem j…5% :cry: , je pa res, da mi je, zadnjih par dni postalo slabo :cry: ob pogledu na monitor, male crke, pa tikovnica….jao… :shock: .

Zato pac nisem dnevno tako natancno sledil forumu, sorry samo tako je pac blo… :idea:

No offence in beri dalje (ce hoces, dobis revije med prvimi – efkors emidiatlij after me :wink: :lol: :lol: :lol: 8) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Max jih bo v Vulvota nabasal :)

:D Max jih je res v vulvota pobasal...

Phaaaaaa….

Mat in sym… đst hint: ne mislita iste piksne na stirih biciklih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh se ne zavedaš, kaj si stran vrgu. Dostikrat so prav revije starejšega letnika bolj dragocene, ko iščeš kakšne podatke ali kakšen test starejših motorjev. Škoda.

Pa sej jih ni stran vrgo, ce je pa samo zenko ubogau 8) in jih uskladiscu pri dobrih ljudeh. :D

Drgac pa, kar se tice uporabnosti starih motoristicnih revij lahko samo recm, de pridejo prav samo tistim, ki majo motor starejsega letnika ali zbirateljem starega papirja. :wink: :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni čudno, da Max-a danes ni nič tu gor????????? :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :wink:

Pupa z jezika si mi vzela, že od včeraj popoldan ni več Maxovega nabijanja na forumu. A ma kdo še kakšno igračko zanj, ko mu bo ta dolgočasna postala. Lucy, a bi se ti še mal potrudila  :wink:  :wink:  :lol:

Bom poskusil obema v istem postu odgovorit :shock: 8) :D :

Pupa ti si scre, ka si fsaj prva tak zgodi opazla, da falim tu gor na forumu… 8) 8) 8) sej mi bo se nerodn… :oops: :D

Luji a bo vredu… :wink: mislm glede stevila postov… who can blame you… :angel: you are one and the only, one original Loui.. :mrgreen: stay that way… 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A odpremo "Kje je Max? part deux/II." ? ? ? :) :lol:  8)  :twisted:  :twisted:

Aj, jaj jaj… :lol: To bi bla ze tretja tema o meni na temu forumu… 8) Zdej mi je pa ze ornk nerodn… :oops: :oops: :wink: :idea: :arrow: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

max,ko jih prebereš-jih dobi naslednji itd.

No zdej pa se najbolj pomembno, kar vas tudi najbolj zanima.

Ah ja, sm mogu najprej odgovorit na vase spostovane poste, celo tebi sym. :wink:

Revije nameravam prelistat in poiskat tisto, kar me zanima. Ko nameravano opravim, kar sploh ne bo lahko, bom revije mal posortiral (so pac zelo pomesane :!: ).

Potem ponudil avtorjem najbolj prijaznih postov v doticnem topicu 8) . (beri: meni naklonjenih, saljivih, dobronamernih, izvirnih in oh in sploh, da ne nastevam dalje 8) :D ) (zdej se pametnjakovici tolcejo po glavah… :twisted: ).

Nakar jih nameravam sezgati… :shock: . Ne, ne, ne placi G. podatek tudi ti prides na svoj racun, ker vem, da znajo bit revije res, ja no, kako naj recm… :roll:

A ja, kot si sam skromno napisal: ...saj vsi vemo, da so drage… :idea: :arrow:

In ves G. podatek, nic mi sedaj bolj ne zastira pogleda, kot stiri stene in da se se ne morm pelat z motorinom :x . Klinc, zdravje je prvo in ker nimamo vsi takega statusa, kot ti :roll: , mormo vozit vcasih mal of the course (iz zacrtane smeri :idea: :arrow: ).

Evo sm se res potrudu in poizkusil odgovoriti na vasa ugibanja in zelje… 8)

Pa kako je pasal po tolkem casu, ufff…. :D :D :D

No se tipkamo… Zdej pa navalite, pa po men :oops: :?: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

max,tejk it izi 8) ..... saj ves,se naenkrat prevec naprezati tudi ni zdravo :wink: .... da te ne zvije slucajno spet :roll: ...... bi te spet pogresali..... yeah right :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lucy, tudi tebi HVALA 8) , da si korektno in natancno opisala polozaj v katerem sem bil.

Brez tebe in tvojih obvestil bi lahko stvar izgledala, kot je napisal Hanzi... :wink: Zal nekateri ne morejo iz svoje koze (G. podatek, ipd…) in so zadevo sprejeli, kot osebno  :?: zalitev in to izlili preko foruma :shock: , namesto na PM, z izbranimi besedami s cmokom v grlu. Get real…Life goes on….and me with it. 8)  :D  :idea:  :arrow:

Max is kissing up to LuCy, :)

PS: se pa visoko ceniš, ko praviš, da bi kdo bil užaljen zaradi tebe? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdej pa se najbolj pomembno, kar vas tudi najbolj zanima.

Ah ja, sm mogu najprej odgovorit na vase spostovane poste, celo tebi sym. :wink:  

Revije nameravam prelistat in poiskat tisto, kar me zanima. Ko nameravano opravim, kar sploh ne bo lahko, bom revije mal posortiral (so pac zelo pomesane :!: ).

Potem ponudil avtorjem najbolj prijaznih postov v doticnem topicu 8) . (beri: meni naklonjenih, saljivih, dobronamernih, izvirnih in oh in sploh, da ne nastevam dalje 8)  :D ) (zdej se pametnjakovici tolcejo po glavah… :twisted: ).

Nakar jih nameravam sezgati… :shock: . Ne, ne, ne placi G. podatek tudi ti prides na svoj racun, ker vem, da znajo bit revije res, ja no, kako naj recm… :roll:  

A ja, kot si sam skromno napisal: ...saj vsi vemo, da so drage… :idea:  :arrow:  

In ves G. podatek, nic mi sedaj bolj ne zastira pogleda, kot stiri stene in da se se ne morm pelat z motorinom :x . Klinc, zdravje je prvo in ker nimamo vsi takega statusa, kot ti :roll: , mormo vozit vcasih mal of the course (iz zacrtane smeri :idea:  :arrow: ).

Evo sm se res potrudu in poizkusil odgovoriti na vasa ugibanja in zelje… 8)  

Pa kako je pasal po tolkem casu, ufff…. :D  :D  :D  

No se tipkamo… Zdej pa navalite, pa po men :oops:  :?:  :)

Maks, tebe pa res nekaj žre ... daj se mal pomiri, saj ti nihče nič noče ... Mal nabijamo, saj veš, kako to gre... Post-na-post ---> nabijanje. Nabijanje-na-nabijanje ---> Maks :)

No, pejt ležat pa čitat. Pa počasi beri. Pa vse preberi :) Če rabiš še kaj - jaz mam eno skladovnico v kleti: že rahlo plesnive Playboye, Marse in podobno, če češ ... 8) Se tudi kvalificirajo kot "motoristične revije" po mojem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zal nekateri ne morejo iz svoje koze (G. podatek, ipd…) in so zadevo sprejeli, kot osebno :?: zalitev in to izlili preko foruma :shock: ,

Žalitev???

Saj sploh ne gre zame. Revij imam preveč, da bi jih lahko sproti prebral... vem pa, da marsikateri motosvetovec te možnosti nima in bi bilo zelo fajn, da bi jih kdaj pa kdaj lahko še kdo drug prebral.

Problem je v tem, da ljudje mislijo, da so upravičeni do zastonj stvari, sami pa ne bi za nekaj skupnega nikoli prispevali. Greboti po domače. In prav zanimivo je brat tole temo in se vsake toliko nasmehniti... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne, ne placi G. podatek tudi ti prides na svoj racun, ker vem, da znajo bit revije res, ja no, kako naj recm… :roll:

A ja, kot si sam skromno napisal: ...saj vsi vemo, da so drage… :idea: :arrow:

ROTFL... You missed the whole point, dude... Glej zgoraj...

In ves G. podatek, nic mi sedaj bolj ne zastira pogleda, kot stiri stene in da se se ne morm pelat z motorinom :x .

V mislih sem imel nekaj drugega... Iz enega podjetja sprašujejo, če smo mi slučajno kaj (pre)več stvari pobrali... Pa se mi zdi, da sem slišal za enega takega tiča... :? :? :?

Klinc, zdravje je prvo in ker nimamo vsi takega statusa, kot ti :roll: ,

In kakšen status bi naj bil to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno se ne upa tle oglasit, oziroma nas ne j... 5% :?

He, he, he, Hanzi, ti saljivec… :wink: :twisted:

Ne, ni res, da vas nisem j…5% :cry: , je pa res, da mi je, zadnjih par dni postalo slabo :cry: ob pogledu na monitor, male crke, pa tikovnica….jao… :shock: .

Zato pac nisem dnevno tako natancno sledil forumu, sorry samo tako je pac blo… :idea:

No offence in beri dalje (ce hoces, dobis revije med prvimi – efkors emidiatlij after me :wink: :lol: :lol: :lol: 8) )

No sedaj se pa tudi jaz po 5 dneh bolniške tukajle javljam :cry: Je blo kar precej hudo prejšnje dni! Nisem pričakoval tko hudo! No sedaj je že malo bolje naslednji teden bo pa še bolje :wink:

Glede revij pa me trenutno zanimajo predvsem kaki AM ker vožnja motorjev bo zame vse bolj očitno nekja časa samo lep spomin :evil: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!