Skoči na vsebino

Montaža gum v času covid19


MdAzz

Priporočene objave

Glede na to, da so vsi vulkanizerji z odlokom zaprti me zanima, če ima kdo varianto zmontirat gume v domači garaži na območju Ljubljane.

Da se ne boste zgražali - ne bom se vozil, bi pa rad motor toliko sestavil, da bo mobilen in to brez gum pač ni. Seveda razumem, da bi storitev potekala skladno z vsemi ukrepi kar se da upoštevajoč vse uzance o protivirusnem delovanju. Pomoči bom vesel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, MdAzz pravi:

Glede na to, da so vsi vulkanizerji z odlokom zaprti me zanima, če ima kdo varianto zmontirat gume v domači garaži na območju Ljubljane.

Da se ne boste zgražali - ne bom se vozil, bi pa rad motor toliko sestavil, da bo mobilen in to brez gum pač ni. Seveda razumem, da bi storitev potekala skladno z vsemi ukrepi kar se da upoštevajoč vse uzance o protivirusnem delovanju. Pomoči bom vesel.

res da ne rabimo posebej take teme, razen če bo Korona postala vsakoletni štandard.

Na lepe učke ti marsikdo doma v garaži od vulcotov zmotira. Brez računa.

Masko na gobec, rokavičke ne roke in se zmeni. folk ma poln kurac karantene.

In da ne izpadem pameten:

nekje 7 pekarn sem danes dostavil (med nimi tudi velika imena) noben qurac nima nobene zaščite, ker se lastnikom gladko jebe.

  • Zmeden 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil pri treh vulkanizerjih, pa nobenega ne poznam, da bi mi sploh odprl. Vsi trije so imeli listke na vratih  in zaprto. Zato sprašujem, če kdo pozna kakega, ki bi bil vsaj v delavnici, da mi to gor natakne. Ne rabi niti centrirat, če se preveč zamudi. Ampak na peš se pa ne mislim lotit gum natikat, ker ni glih simpl, sploh brez da feltne popraskam...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!