Skoči na vsebino

MK Srem Sremska Mitrovica (YU)


Lunardi

Priporočene objave

Zdravo!

V maju (09.-10.) se odpravljam V Sremsko Mitrovico na moto zbor. Vsi ki ste zainteresirani da gremo skupaj povejte. Sigurno zagotovljena dobra zabava.

Nadalje imam v planu se Skopje (MK) in pa Beograd (YU).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne!!, to je samo 500km pa se ne splača podaljšat vikend. Šlo bi se v petek okrog 12h, v nedeljo pa po pamet proti domu, tako da bi bili okrog 22h doma, pa seveda kakšen pirček bomo vmes spili (petek in soboto zvečer) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi pa celo šel zraven, če bo denarja kej, oziroma mislmi kar resno. Le ob 12h ne vem če bi že lahko odjadral, ker maksimalno šparam na dopustu za poletno potovanje.

Bi kr šou, za zihar pa ne vem. Sam za en pirček pa ziher ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi kr šou, za zihar pa ne vem. Sam za en pirček pa ziher ne.

Kdo pa govori o enem, kakšen je zame lahko tud deset (10), seveda na cilju. Denarja sem lansko leto v Bosni ponucal natanko 160 eur za pijačo, hrano, bencin, itd (4 dni). Če bi šel zraven lahko naredimo plan pa gremo po "šihtu" (15:00 oz. 14:00). Vse se da zrihtat. Žurka pa doli vsekakor bo!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej!! Naj te nikar ne skrbi. Zakaj imaš probleme zaradi vize. Imeti moraš uradno povabilo, nakar bom jaz zrihtal pri "neki" Srbski firmi da mi napiše poslovno vabilo. Lansko leto sem šel v Črno Goro se malovozit iz Dubrovnika pa preko Boke Kotorske do Svetog Stefana, pa če vrjameš alpa tud ne sem šel čez mejo brez vize na osebno izkaznico, kar so me mal popisal pa sem sel dalje.To dela vse "samo da je turističko". Za kle pa bom vse zrihtal če ne pri firmi pa pri prijatelju iz Sremske Mitrovice tako dani problem.

Če imaš še kakšne probleme glede vize (upam da ni problem denar) povej.

Pa ne oklevaj :roll: GREMOOOOOOO!!!

Sedaj se mi je javil še moj kolega z Monster 600 da bi šel zraven. Čim več tem bol!

Pa lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni bilo nazadnje rečeno o tejle vizi, da se jo dobi že na sami meji z YU in da naj bi bila cca. 4.000 SIT :?:

Kaj sedaj rabiš povabilo, da sploh prideš do vize ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vizo za CG ne rabis ze zadnjih 5 let, od lanskega leta se da pa tud z osebno...lastne izkusnje....za v Yu pa rabis vizo, katero pa dobis na meji-turisticno....20EUR, ampak jst nc ne garantiram...ker pr teh srbih nikol ne ves :lol:

LP

Gugo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zdej ste me pa dobl, ha ha ha...

Imam dobrega znanca ki ima "slovensko" firmo v YU pa se bom dobro pozanimal, da dobim informacije iz prve roke, in nato javim 100% kaj in kako. Človek ima izkušnje ker gre dol vsaj 3× mesečno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Oj

Lunardi vidim, da si uspesno zastavil akcijo... lepo. Zal me letos ne bo na tam zboru. Imas pa vsa pooblastila, da pozdravis ekipo iz YU, Makedonije ter na Bih mojstre mi ne pozabi. Kar se pa pircka tice pa po pameti, da ne bos spet v prijatlovem sotoru spal sam... :shock: he he. Uzivancija in previdno.

LP Dane

Dubai

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stvarca zelo mikavna.Če mi bo delo dopuščalo sem zraven.

Do konca meseca bom vedel, se slišimo, še prej pa bi bilo dobro, da se vidimo, glede na to da sem precej odsoten nimam pojma kdo je kdo od novejše garde.

lp

uzzy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DaNe ti bom že pokazal "pooblastila". Lepo se imej doli pa merki nase. Za vse ostale ki pa hočete v Sremsko Mitrovico pa takole:

Tisti ki imate 99% da greste oz. da gremo skupaj bi se dobili nekje v Aprilu da se vidimo in v živo vse pomenimo.

Jaz sem iz Kranja ni mi pa problem priti na "center" Slovenije da bi se dobil in domenil.

Na YU veleposlaništvu sem se pozanimal da potrebujemo:

-Garantni List (ki ga preskrbim jaz - dogovor po telefonu)

-Potni list

-5.000 sit

To je pa vse. Za garantno pismo pa bom še jaz potreboval potni list oz. bi se zmenili da vsi ki bi šli da se enkrat dobimo v Ljubljani ali Kranju.

Zdej pa dober premislite, potem pa se javite in povejte kaj in kako!!!

Pa veliko srečnih kilometrov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na YU veleposlaništvu sem se pozanimal da potrebujemo:

-Garantni List (ki ga preskrbim jaz - dogovor po telefonu)

-Potni list

-5.000 sit

Kaj je to "Garantni list" ? Poleti mislim it do Turčije preko Srbije, pa sem mislil, da je treba le na meji vizo plačat pa se peleš čez, vsaj tako sem razumel pred pol leta na spletnih straneh AMZS-ja.

A to pomeni da te mora nekdo povabiti ali kaj ?

Ali jo to kaj na novo zaradi umora žinžiča ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja garantni list je povabilo oz. dokazilo da greš dol z namenom in oni vejo s kakšnim :lol: . Jaz pa mislim (to se na veleposlaništvu nisem pozanimal) da za prečkanje države ne potrebuješ garantnega pisma in se vidi vse na vizi!!! TO MISLIM JAZ TAKO, se pa pozanimaj na veleposlaništvu YU.

Enostavno pokličeš 01 438 01 10 pa ti bodo vse povedal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem včeraj klical na veleposlaništvo Srbije in Črne Gore, pa ne vem če sem čist prov razumel (upam). Za obisk YU rabiš vizo, ki jo moraš sedaj kupiti v SLO in ne več na meji, za vizo pa rabiš:

- Garantno pismo (poslovno(osebno) povabilo od domorodcev),

- 5.000 SIT

- in najbrž še dokumente.

Sem pa vprašal (za potovanje) koliko pride viza, če preko Srbije le potujem v Bulgarijo, pa mi je rekel da pride 9.500 SIT icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Upam da tale zadnji del nisem prav razumel, ker kot sem prebral potopis v Motopulsu, je lani (poletje 2002) bila Viza, za prečkanje YU 6 € , dobil si jo pa brez problema na sami meji.

Mogoče so to le začasne sankcije v izrednih razmerah?

-----------------------------------------------------------------------------------

Smotan je pa to da ne vem kako bo kaj s časom, pa tudi vremenom čez en mesec, tako da na žalost še ne morem ziher reči ali bom šel ali ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja prav si slišal. Moj brat je šel lansko leto v Bulgarijo in je kupil pri nas vizo za prečkanje Yu v obe smeri (tja in nazaj), pa je dal 14.000 sit.

Jaz in kolega greva dol pa če bo toča, ha ha ha...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem klical na veleposlaništvo Srbije in Črne Gore, pa ne vem če sem čist prov razumel (upam). Za obisk YU rabiš vizo, ki jo moraš sedaj kupiti v SLO in ne več na meji, za vizo pa rabiš:

- Garantno pismo (poslovno(osebno) povabilo od domorodcev),

- 5.000 SIT

- in najbrž še dokumente.

Sem pa vprašal (za potovanje) koliko pride viza, če preko Srbije le potujem v Bulgarijo, pa mi je rekel da pride 9.500 SIT

Upam da tale zadnji del nisem prav razumel, ker kot sem prebral potopis v Motopulsu, je lani (poletje 2002) bila Viza, za prečkanje YU 6 € , dobil si jo pa brez problema na sami meji.

Mogoče so to le začasne sankci je v izrednih razmerah? ALi kdo ve kako drugače ?

----------------------------------------------------------------

p.s. se mi zdi da sem tole že enkrat tule objavu pa so me zbrisali. Prosim da ne, ker se tale stvar tiče tudi te teme in ne le Dubrovnika 03.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opazils sem da nekaterih objav ni na forumu, prav tako pa pravi tudi rok.

Za sigurno grem v Sremsko, če pa je še kakšen naj mi pošlje na e-mail ali pa me pokliče po telefonu. Dosegljiv sem zmareaj.

Lunar@siol.net

041 714812

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

No tako se malo pa bomo šli. Če je kdo še ki bi šel zraven naj se mi javi do srede 07.05.2003 na telefon (041 714812) ali pa na e-mail (lunar@siol.net) to pa zaradi vize.

Pa lep pozdrav :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost ne bom šel zraven, kljub želji. Mogoče grem pa na Jezero Modrac v BiH 24.5.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja na žalost :( . No boš pa na Paklenih vozačih B) , ki pa jaz nebom :unsure: , ker se bom pripravljal za Makedonijo (Skopje-MOTO BALKAN) 5. - 8. junija 2003. Bom pa še kle gor napisal točno ko dobim kaj več informacij.

Rok lepo se imej (namesto mene spij "kakšno" pivo) in pa predvsem srečno na cesti, pa kjer koli se boš vozil ;) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Ja fant ni kaj po pameti.... pozdravi mi ekipo dol. Za Roka pa splaca se it. Lani sem bil in je bilo bomba. Pa se plac je cool. Uzivancija B)

Dane

Erbil / Iraq

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja na žalost :( . No boš pa na Paklenih vozačih B) , ki pa jaz nebom :unsure: , ker se bom pripravljal za Makedonijo (Skopje-MOTO BALKAN) 5. - 8. junija 2003. Bom pa še kle gor napisal točno ko dobim kaj več informacij.

Rok lepo se imej (namesto mene spij "kakšno" pivo) in pa predvsem srečno na cesti, pa kjer koli se boš vozil ;) .

Mater v MK bi pa tudi šel, če bi mi zneslo. Letos namreč nameravam prevozit Turčijo (do mej Gruzije, Armenije, Irana in Sirije) pa moram mal na finance gledat (oz. gume in servis).

Od 5. do 8. junija bi imel celo čas, samo se mi zdi da bodo takrat sedanje gume bol zanič, nove bom pa kupil tik pred turo. Če bo zneslo v MK bi pa šel (jebemti cajt pa dnar).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdejle za prvomajske sem pa glih naredu turo za 2000 km ( Dubrovnik, Črna Gora do Albanije in čez BiH nazaj), ki me je olajšala za cca 55.000 SIT za 2 osebi, tako da se moram še malce finančno odpočiti.

( Modelatorji: ne morem (oz. ne znam ) spreminjati svojih sporočil )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!