Skoči na vsebino

Kaj je z Aprilijino predstavitvijo na Grobniku


FalcoR

Priporočene objave

11 maj - petek. v obvestilu je napaka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zohi ce boa dol se javi jes bom tudi.

srebrna nolan x-901 in crn kombinezon (ha ha edini bom)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom tudi dol, pripeljeva se skupaj s FalcoR (on s Falco, jaz s svojim modrim drkacem)...

Na kufru nalepka www.motosvet.com, crna jakna, crna Schuberth Concept celada...

Ocitno bomo imeli pravi reunion tam dol...

Noise Data

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno sem se vrnil iz grobnika ampak sorry noise in falcoR nisem prebral odziva zato smo se očitno zgrešili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drek, pa smo se res zgrešili... Kaj si že rekel da voziš?

No, gleed na to da si se pripeljal nazaj, smatram, da nisi ti tisti ki se je razbil s svojim rdecim Ducatijem na stezi...

Mimogrede, kako ti je bilo všec?

Noise Data

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In fantje, kako ste se imeli?

Upam, da ste še vsi celi. Namrec lani, ko smo šli z motorkultom v Munchen na motoristicni sejem (vsaj mislim da smo takrat), smo gledali razne kasete in je bila tudi ena iz Grobnika, ko so se tipcki preseravali po zadnjem biciklu. Potem mi je pa en ocividec takratnega preseravanja povedal, da je pa en tipo v kratki majici in kratkih hlacah ubrisal po tleh in totalno posnel kožo - zzzeeelllooo nic prijetnega.

Sicer pa, sej vi mi delujete kot pametni decki .

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je blo? Tko-tko, sej je blo kar cool. Malo se je že na zacetku zavleklo ker so se neki avtomobilisti preseravali, potem pa se je v prvi rundi "samostojnih" voženj, po cca 20min, en z Ducatijem razletel po stezi (nekaj ga rama fuka, nic hujšega upamo!), v glavnem, cca uro in 15 minut je bilo vse zamaknjeno.

Sicer pa je blo dost ljudi, najvecji interes pa so zbujali ta novi modeli, Futura, Capo Nord, Mille in Falco, pa jasno, Pegaso i.e....

Noise Data

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Pegaso je tudi men zelo prisrcna stvarca, je pa res, da ne pridem z nogami popolnoma do tal, stojim na prstih. Ampak drugace mi je pa všec!!

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pupa,

so nacini in poti,da se tudi visoka zivina spusti nizje.visina motorja ni "vec" razlog za manjse med nami,da ne bi vozili zazeljenega.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam in mi je tudi prodajalec povedal, da se da zadeva za par centimetrov znižati, ampak so mi bajkerji rekli, da je dobro za prvi motor nekaj nižjega, ker še nimaš obcutka in se lahko zlahka prevrneš na semaforju. Sicer sem se pa jaz tako ali tako zapicila v ER5.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, ta novi Pegaso je obcutno nižji, jaz na svojem sedim normalno (recimo da imam 3/4 stopala na tleh), pri ta novem pa sem imel še malo pokrcene noge. Vse skupaj deluje kompaktnejše in manjše, nedvomno Aprilia s tem piha na dušo tudi ženskam...

Noise Data

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja shit smo se ocitno zgresili, pa nisem tisti z ducatijem. jaz nisem bil z svojim motorjem ( kawa ZR7) ker mam sprednjo kolo gladko in nebi na grobniku testiral ce lahko polagam z gumo ki ma 16.000 km. drugace pa me je motla guzva, pa nimam rad da spustijo na progo vse, tiste hitre in tiste ki so prvic na stezi- se mi ne zdi najbolj varno ker eni cudne linije ovinkov vozijo pa nikoli ne vem ce bo slo mino al me bo zaprl.

drugace pa mi je bilo lani dosti bolj vsec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, zdej ko sem te videl na tisti strani ki si mi jo poslal vem kdo si... Tisti ki je vedno najbolj glasen v okrepcevalnicah, sej ne, se hecam, videl sem te že v Cerkljah, ko ste nekaj vneto razpravljali o boxer-mašinah in sem se te zapomnil.

Škoda da nisi prej povedal kdo si , pa ni panike.

Glede Aprilie pa so bile vožnje res malo neorganizirane - kar gasa na stezo, pa sploh ne veš kdo prileti mimo in kdaj... BMW-jev koncept v Cerkljah mi je bil dosti bolj všec - glede TESTNIH voženj, jasno - inštruktor pred skupino, skupina za njim, nekaj elementov varne vožnje ...

Glede dirkaških ("samostojnih") ur pa itak vemo da se kej takega ne da naredit...

No sej, mogoce bo pa na drugem dnevu (junija) kej boljše ...

Noise Data

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo Pervy!

Maš prav, da ne bi smeli spustiti starih mackov in novincev skupaj na stezo. Jaz sem bil prvic in sem skozi moral paziti, da me nebi kakšen "Rossi" napicil. Druga stvar, ki bi jo lahko povedali ob prijavi je, da s cestnimi gumami nimaš kaj delati na stezi. Jaz sem se vozil 28 min, oprijem ME3 je bil fantasticen potem mi je pa pri zaviranju po cilni ravnini zacela plesati rit motorja. Ko se je tisti z Ducatijem stresu sem šel v bokse na pavzo in zgrožen ugotovil, da skoraj nimam vec profila na gumah, ki so se ocitno zacele tajati.

Zanima me ali sem jaz naredil kaj narobe ali je alsfalt res tako zelo grob. (pritisk v gumah je bil 2.3spredaj 2.5zadaj)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noise data: OK zdaj ko ves kdo sem se boma pa res mogla kdaj srecat, edino na drugem dnevu me verjetno ne bo, ker bom do takrat te motorje ze zvozil pa se v grciji bom 80%. hja mogoce pa sem res bol glasen za sankom ampak taki smo stajerci.

falcoR: ej grobnik je smrt za gume in ce si bil 28 min na pisti je to za gumo zelo dobro. drugace pa je res problem ce si prvic, ker vem ko sem sam prvic vozil sem rabil kar dolgo da sem linije in mesta zaviranja nastudiral in da sem upal sploh dobro odpret gas. mislim da sem te videl in sploh ni zgledalo pocasi ampak proti dirkacem ki ze leta in leta tu vozijo ne gre (sem videl lani)! se vidimo na kaki pijaci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy!

Se bomo z Noise Datom kdaj zmenili in se bomo skupaj kam peljali. OK?

Glede brzine je pa tko, da ko sem vozil sem mi je zdelo kar v redu ko sem pa gledal posnetke pa nisem bil prav prevec zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK falco ni problema sem vedno za kako "furo" ampak bolj turisticno ker ceste niso grobnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Glede brzine je pa tko, da ko sem vozil sem mi je zdelo kar v redu ko sem pa gledal posnetke pa nisem bil prav prevec zadovoljen.

Folk, dejte rect FalcoR-ju, naj nam pošlje svoj filmcek - ga bom skompresiral na MPEG-4 in mislim da 15 minut (kolikor je dolg tvoj ZMONTIRANI FILM) ne bo takšne panike, tam okrog 1 mega?

Bomo potem skupaj ocenili kako je dirkal na Apriliinem petkovem Grobniku... ...

(mater sem tud en kmet, provociram enga ki si je upal it s svojim Falcom na stezo, jaz pa si s Falcom (motociklom, ne s FalcomR) še peljat nisem upal )...)

Noise Data

PS: Grobnikov asfalt je baje med bolj grobimi, kolikor sem slišal - Pervy sigurno bolje ve...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK Noise Data, problem je v tem ce ti pošljem v DV formatu ti bom UL cca.2 dni (4GB), Lahko pa probam skompresirati v DivX samo kolikor sem jaz testiral to ni pretirano uspešen pri HiSpeed Motion scenah (cuka). Rajši mi povej ce veš za kakšen dober MPEG1 compresor. ki je tudi spodobno hiter. Sem že probal z MPEG enkoderjem, ki je vgrajen v MediaStudio Pro 5.2 pa ni bogve kaj.

Sorry, ker je tole zdaj cist off topic ampak kaj moremo druge rubrike ni.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NO JA, NE MISLIT DA JAZ TO TAKO DOBRO POZNAM. sem ze vozil, pa sprobal grobnik, pa se fajn mel, ampak nisem pa eden od tistih ki so cele vikende dol. je pa asfalt res grob ampak to v pozitivnem smislu ker ful drzi.

PS: saj nebi mel nic proti ampak moje finance so preslabe, da bi motorje navijal, pa gume kupoval,.....

pol pa se sebe in motor sraufal, ker vem da bi prej ali slej naredil totalko....

pac hocem vedno vec in vse ma eno mejo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!