Skoči na vsebino

Moje izkušnje - Arhiv


RobiRoberto

Priporočene objave

Robi - če greš na svoj shranjen zemljevid, se ti zgoraj pod imenom Google izpiše tole:

Navodila za pot - - - Moja mesta - - - - - - znak za tiskanje - - - - in na desni znak za povezavo (podoben ležeči osmici - znaku za neskončno)

na sliki spodaj označen z rdečim okvirjem:

post-32884-0-21551300-1322685594.jpg

Če klikneš na ta zadnji znak za povezave (ležečo osmico) se ti odpre novo okence iz katerega lahko prekopiraš povezavo - link do tvoje karte - nekaj v stilu: "http://maps.google.com/maps/myplaces?hl....."

post-32884-0-64450700-1322685657_thumb.jpg

To bi moglo delati :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keiko, :wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub:

Kako malo (?) je treba, da se komu polepša dan ...

Toda kar treh (?) odgovorov na moje obvestilo o predlagani invalidski upokojitvi še vedno nisem dobil :blush::blush::blush: . Veliko stvari sem pozabil, tega mi pa nikakor ne uspe ... :blush::blush::blush:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) samo da je ratalo :OK:

Saj si že zadnjič nekaj spraševal, ma ti nisem znala pomagat, zato nisem nič napisala, včeraj pa sem lahko .)

Joooj delaš skomine s temi kartami :kva1: kje je še pomlad... :surrender:

Obvestilo pa tudi že bo - upam, da ti sporočijo kaj pozitivnega!

Popravljeno . Popravil Keiko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obvestilo pa tudi že bo - upam, da ti sporočijo kaj pozitivnega!

To obvestilo bo samo predlog za invalidsko upokojitev, ki ga mora "obdelati" še ZZZZRS (?), za kar so mi delovne terapevtke na oceni delovne sposobnosti na Soči, že obljubile pomoč pri pisanju pritožbe ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače se pa Roberto ne "igra" samo z majhnimi "igračami" temveč tudi z malo večjimi !!! S "projektom" izdelave modela jadralnega letala DG 300, z razponom kril 4 m, sem pričel že pred sedmimi leti, vendar ga verjetno prav zaradi mopeda nisem dokončal ... Včeraj sem, do sedaj narejeno, ponovno zložil skupaj in izgleda tako ...

post-12027-0-06403500-1322817272_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V zraku pa izgleda tako ... :OK:

Mogoče je zanimivo to, da je ta video objavil (?) modelar + mopedist, ki me je na modelarskem forumu že "opzoril", da na Motosvetu redno spremlja mojo temo .. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz ene skrajnosti (4 m), v drugo (cca 15 cm). Dopoldne sem pričel sestavljat plastično maketo lovskega letala Meseršmit 109 (piši kao što govoriš !!!), pri izdelavi katerega je treba biti zelooo pozljiv, predvsem zaradi velikost njegovih sestavnih delov ... :blush::blush::blush: Uspelo mi je sestavit trup, mogoče popoldne še kaj ???

post-12027-0-82366300-1322827247_thumb.jpg

post-12027-0-17211200-1322827257_thumb.jpg

post-12027-0-12888700-1322827264_thumb.jpg

post-12027-0-17052900-1322827273_thumb.jpg

post-12027-0-02234600-1322827279_thumb.jpg

post-12027-0-28597800-1322827285_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med današnjim britjem sem se zopet spomnil, kako je moja hčerka :wub: , ponavadi ob sredah, prihajala na Sočo, da me je obrila, ker takrat moja pretrgana ramenska (?) mišica še ni bila zaraščena in se nisem mogel obriti sam ...

Spomnil pa sem še nečesa in uspelo mi je tudi najti v mamini kopalnici. Sedaj to uporablja moja mama, ko jo moja draga umiva. Ko sem bil še na Soči (prvič !!!) in tudi takoj po vrnitvi z nje, pa je na tem "fotelju" morala umivati mene, ker na nogah še nisem bil dovolj stabilen (?) ... :blush:

post-12027-0-38027000-1322904369_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maketa Nemškega lovskega letala iz druge svetovne vojne, z "nazivom" (?) Messerscmitt Bf 109 G-10 je končana ... :OK::OK::OK:

slika3875.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... je končana, kar je v zvezi s sestavljanjem, vendar me čaka še barvanje ................................, ko si bom upal ... :blush: Vse potrebne barve imam že "na zalogi", saj mi jih je nesebično poklonil nekdo z modelarskega foruma in če se ne motim, je tudi mopedist ??? :grupni:

slika3878.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maketa Nemškega lovskega letala iz druge svetovne vojne, z "nazivom" (?) Messerscmitt Bf 109 G-10 je končana ... :OK::OK::OK:

slika3875.jpg

Robi pozdravljen jest sem se tud prpravu,da bom sestavu en model F4U-5 corsair pa me zanima a jih ti barvaš ko so sestavljeni ali že sproti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nice Robi!

Se spomnim že kar nekaj let nazaj ko sva to s starejšim bratom skupaj počela. Pa vedno me je hotel pretepst ko sem mu nagajal :OK: !

Prilepi slikco končanega, ko pač bo :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa me zanima a jih ti barvaš ko so sestavljeni ali že sproti

Barvam ga že sestavljenega. Tudi sam sem že razmišljal o tem, če bi bilo mogoče bolje pobaravti vse sestavne dele še "v kompletu", vendar je bil sedaj zame že to velik uspeh, da sem ga sploh kar v redu sestavil, in tudi glede barvganja najbrž (?) ne bom nezadovoljen, ker če samo pomislim na to, kakšne "vaje" sem na začetku delal pri delovni terapiji na Soči = na stopnji otroškega vrteca ... :unsure:

Bom pa vprašal še na Modelarskem forumu, kako se "streže" tem stvarem ???

"Divji" ... .) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa me zanima a jih ti barvaš ko so sestavljeni ali že sproti

Tak odgovr sem dobil na modelarskem forumu ... :grupni:

P.S. Makete se vedno barva po sestavi, izjema je zgolj vgradnja »steklenih« delov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je ratalo danes dopoldne ... :010 :010 :010

.)

post-12027-0-30988800-1323091764_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ti Robi si res en velik UMETNIK.....

Al boš kakšno smrekic

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno me špijuniraš, ker sem pravkar objavil ... ;-)

Umetnik + Umetnica ... ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bova enkrat ob kofetu razmislila in kaj skup ustvarila.... :lol:

Robi sem ti hotela napisat, če boš kakšno smrekico z bunkicami ustvaril...

............namesto bunkic lahko narediš mini motorčke....

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smrekico naredimo vsako leto. Še vedno se spomnim, da sem bil jaz zmeraj zadolžen za "razsvetjavo". Če je bilo tako tudi lansko leto, pe se ne spomnim ... Verjetno mi niso dali predloga za ... penzijo, samo "na lepe oči" ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja želja je bila, da bi se v Komendo 1 x pripeljal kar s kolesom, toda v kolenu mi še zmeraj škriplje za p.... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak odgovr sem dobil na modelarskem forumu ... :grupni:P.S. Makete se vedno barva po sestavi, izjema je zgolj vgradnja »steklenih« delov.
rOBI HVALA ZA ODGOVOR BOM JEST TUD NA KONCU BARVAL VIDIM,DATI GRE DOBRO OD ROK,KO BOM KONČAL POŠLJEM SLIKO :OK::yea1:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!