Skoči na vsebino

Moje izkušnje - Arhiv


RobiRoberto

Priporočene objave

Mogoče bi si takrat življenje lahko "drugače nastavil" in doživel še mnoooooooogo več lepih trenutkov ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi pogreša Robertota, takšnega  :OK:  kakršen je bil pred 45 + leti ... :blush:

 

img4409.jpg

 

"Kriza srednjih let" ...  :hmm:

 

Ej "ta star" ne počni tega, jaz sem zadnjič računal, kolk časa že smučam, pa je šla cifra čez 40 in sem takoj nehal ha, ha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grupni:     ...   HVALA vsem ...

 

 

:blush:  :blush:  :blush:  :blush:  :blush:    ...   Na žalost si "plusov" nisem prislužil v temi  On the Roa & Off-Road ...

 

post-12027-0-00325600-1362040433_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Vsem mojim Motosvet prijateljicam in tudi drugim bralkam moje teme: Čestitam za današnji praznik.

 

 

vrtnice.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj so iz KC-ja pripeljali domov mojega "tasta" v zelooo boljšem stanju, kot so ga tja odpeljali, po vpašanju idrijskega zdravnika njegovim najbližjim (tudi moji dragi) ali naj ga odpejejo na KC v Ljubljani,  ali bi rajši videli, da bi umrl doma ... :blush:

V zelo boljšem stanju so ga iz KC pripeljali, ker so mu "vgradili" (?) srčni vspodbujevalec, kasneje pa bojo opravili še dodatne preiskave, glede njegove sladkorne bolezni ... :grupni:

Tudi zdravniki so samo ljudje, toda vseeno bi bilo za nekatere boljše, da bi si izbrali drugačen poklic  ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TV prenos prvega teka slaloma iz Kranjske Gore  =  tudi z mopedom sem se vozil mimo "cijne arene"  =  kam ???  =  avtokarta Slovenije  =  verjetno ne v Rateče  =  temveč čez Korensko sedlo  =  v Beljak  =  kam naprej oziroma po kaj v Beljak  =  v LOUIS ...  :OK:  :OK:  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi Roberto letos more padt :kava: 

 

...... vse lepo v teh spomladanskih dneh....

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi vse najboljše :beer2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... Robi, tud jest ti želim lep praznik .... :beer2:

:010

 

 

 

ps..

.... ampak torto imaš pa hudo ....  :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi- Roberto

 

Vse najboljše tud od mene :friend2:

 

Bodi kralj svoje delavnice še naprej...ustvarjaj in SEBE in nas razveseljuj s svojimi maketami še naprej...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem HVALA za čestitke.

 

Zakaj smo bili včeraj na kosilu samo trije ??? Zato ker je morala moja draga pred kosilom k svojim staršem domov, vendar se od svojega očeta ni mogla več "posloviti", ker ga že ni bilo več ... Tudi srčni vspodbujevalec mu ni mogel več pomagati ... :blush:

Jutri bi moral imeti pregled pri "svojem" zdravniku na Polikliniki, vendar sem ga "telefonsko" že preložil na prihodnji mesec ... Nekaj podobnega čaka še mojo drago ki naj bi imela pregled v sredo, vendar bo morala sedaj še "na Komunalo" (?) na "dogovor" glede pogreba ... Par dni nazaj, ko je dobila napotnico za pregled mi je dejala: "Ali je kje na tem svet še kaj, kar se mi še ni zgodilo ???" ... :blush:  :blush:  :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zadnjem "pregledu" pri psihijatrinji, prejšnji teden - točno na moj rojstni dan, sem ji povedal, da me še najbolj zanima, ali sem z glavo res "treščil ob tla" zaradi neprilagojene hitrost, ali mogoče zaradi možganske kapi, ker so vse moje posledice nesreče "identične" (?) možganski kapi. Na mojo žalost mi je odgovorila, da tega odgovora ne bo  mogla pokazati nobena preiskava ... :blush:  :blush:  :blush:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bodi kralj svoje delavnice še naprej...ustvarjaj in SEBE in nas razveseljuj s svojimi maketami še naprej...

 

Prejšnjo sredo (?) mi je "moja" psihijatrinja rekla, da sta moje novoletno darilo zanjo (vrtnico ???) doma "vzela pod drobnogled" tudi oba njena "moška" in ga  "ocenila" kot VRHUNSKI IZDEK ...  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse kar je iz duše narejeno je VRHUNSKO....

 

Sem ponosna da tvoja lesena vrtnica in črn konjiček krasita tudi mojo sobo...

 

Ne bi bilo slabo, če bi se odločil svoje izdelke predstaviti javnosti.

Tam v Idriji je sigurno kakšno umetniško ali turistično društvo, ki bi te vzelo pod svoje okrilje in ti omogočilo razstavo v vašem kraju...????

PREMISLI, to bi bilo ZELO DOBRO zate!!!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BB, razen maket in daljinsko vodenih (RC) letalskih modelov naredim vse za darilo in gre takoj ko je narejeno od doma ...

Ker nisem že precej časa nič "stokal in jokal" moram to narediti danes, še za včeraj malo ... Včeraj sem se počuti zelooo slabo, bolelo me je "srce" in pri hoji po stanovanju sem mislil,da bom moral uporabljati pohodne palice, ker me je ves čas "vleklo naprej" in sem se bal, da bom padel "na nos" ... Ker sem čutil bolečine "okrog srca" sem si izmeril pritisk in "pritiskomer" (?) je pokazal 153 / 101 ... Če se zadeva do torka ne bo izboljšala, se "bom naročil" pri moji zravnici, ker očitno nekaj ni v redu ... :blush:  :blush:  :blush:

Težave s stabilnostjo imam tudi danes, tako da me je bilo med delom v delavnici kar ves čas malo strah in sem se raje vrnil nazaj v stanovanje ... :blush:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi se res odločil za predstavo svojih izdelkov, bi to skoraj sigurno naredil na URI SOČA, kjer bi uslužbenci in bolniki še najbolj znali oceniti, koliko "so vredni" moji izdelki, ker razen tistih, ki berete to temo  :grupni:  skoraj nihče drug ne ve, "kako daleč nazaj sem se po nesreči vrnil" .. :blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja pot iz Idrije do Postojne je trajala kar 3 leta, 6 mesecev in 19 dni, ker sem se včeraj popoldne "prisedel" v avto "svojega nečaka", ki je v Postojno šel iskat mojo drago, katero je tja odpeljal že zjutraj, "na manjši zdravstveni poseg" ... Skoraj ni mogla verjeti, da me je zagledala ... :inlove:

Od mesta "na vrhu rid", kjer sem "zadnjič" obrnil s kolesom, in naprej proti Postojni je bila cesta zame zopet popolnoma neznana, čeprav sem jo vedno uporabjal za "mojo pot proti morju"... Spomnil sem se edino tega, da mora biti nekje odcep za smučišče "Kalič" (?) in res smo se peljali mimo tega odcepa ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!