Skoči na vsebino

Moje izkušnje - Arhiv


RobiRoberto

Priporočene objave

Kdor ne vpraša, ne bo nikoli vedel, oziroma ne bo vedel do takrat, ko bo tudi sam to doživel. Tako mi je odgovoril nekdo na modelarskem forumu, ki je kolensko protezo dobil "po starostni zaslugi" ...

 

Roberto !
V enem mesecu se mi je rana povsem zacelila. 9. maja sem bil operiran, 12. junija sem bil pa že v toplicah. Tam pa intenzivna terapija, domov pa brez bergel.
L.P. VOJC

 

:grupni:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KEIKO, če še kdaj "pokukaš sem notri". Mislim, da sva se nekoč že "pogovarjala" o tvojem forumskem vzdevku in spominjam se samo še to, da je vzdevek povezan z Japonsko. Včeraj popoldne med gledanje NAT GEO WILD je bila beseda KEIKO omenjena in danes sem jo vpisal tudi v googla in ta mi je povedal, da nisi samo "srečnica" ampak tudi "krvoločna" ... .)

 

KEIKO

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je za jutri "napovedan ranč", sem najprej dal polnit 3Mov accu ...   :010

 

img7888.jpg

 

Ker imam vse potrebno ...,   :010

 

img7892.jpg

 

img7889.jpg

 

..., sem najprej preveril pritisk v vseh treh gumah ..., :blush:  :blush:  :blush:

 

img7890.jpg

 

..., kateri je bil pri vseh 1,5 b ali manjši :blush:  in ker v navodilih piše, da je potreben pritisk napisan na gumah  =  Roberto tega tudi s pomočjo svetilke ni videl :blush:  , sem vse tri dopolnil do 2,2 b, ker mi je ta vrednos "od nekje znana" ...

 

img7891.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes napovedani "ranč" sem si spremenil v ...

 

 

:worship:

 

img7915.jpg

 

 

V ponedeljek naročim še eno stekleno polico ... :OK:

 

:grupni:

 

img7916.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja včerajšnja napaka zaradi "več dejavnikov" ... :blush:

 

img7916.jpg

 

... je danes "z uporabo več dejavnikov" že odpravljena ... :grupni:

 

img7917.jpg

 

img7918.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se včeraj nisem s 3M-om odpeljal na ranč ??? Zato ker je cesta proti Tolminu precej prometna in bi bilo moji dve preveč strah zame, in zato je bilo mene strah danes,  ko sem se po preeeej ožji cesti odpeljal v Idrijsko Belo ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi Roberto je danes otvoril svojo BICYCLE / MOTO / TRIEM sezono ...

 

 

:worship:

 

 

img7919.jpg

 

:worship:

 

Pri "mojem obračališču" so se iz smeri Klavž pripeljali trije mopedi z LJ registrsko tablico. Mogoče "kdo od tuki" ??? :OK:

 

img7920.jpg

 

:worship:

 

img7921.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda je bilo včerajšnjih 25 km zelo prijetnih in brez napora, ker je 99 % naredil triem sam, zato je bil pa današnji "prvi stik" s sobnim kolesom čisto druga stvar, ker je bilo 10 min že kar preveč, zaradi precej velikih bolečin v "sprednjih" (?) stegenskih mišicah, še malo večje bolečine v levem kolku in še najmanjše v poškodovanem desnem kokenu ... :blush:  :blush:  :blush:

 

img7922.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kadar se peljem v Idrijsko Belo in nazaj, vem da bo to 22 km, oziroma 25 km, če "podaljšam" še do svojega "obračališča". Tudi na sobnem kolesu si želim "zastaviti določen cilj v km", če bo "njegov računalnik" po menjavi baterij še vedno delal, drugače ga bo v svoje roke dobil "naš ta mlad" !!!  :yes:

 

img7930.jpg

 

img7931.jpg

 

:blush:  :blush:  :blush:

 

img7932.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogled skozi "severno okno" našega stanovanja ... :notworthy:

 

img7933.jpg

 

Približno 2,5 € ... :notworthy:

 

img7934.jpg

 

Minuta ali dve "menjave" = zopet dela... :notworthy:

 

img7935.jpg

 

... in tudi zopet kaže ... :grupni:

 

img7937.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes mi je uspelo "sedeti" na sobnem kolesu 15 minut in to bom poskušal ponoviti še pred kosilom in še popoldne  pred začetkom "mojih TV programov" ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Zato ker tudi takrat ko "gonim" razmišljam o tem, kako bom nadaljeval s sestavljanjem maket, kljub temu, da sem pravkar eno končal, ker sem že pred nekaj dnevi začel sestavljati tudi drugo ... :blush:

 

img7949.jpg

 

img7954.jpg

 

redarows3.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se ne motim je to model bitanske kraljeve flote.. RED AROWS? ... rdeče puščiče po naše...

Pred enim tednom sem začel brat tvojo zgodbo....kapa dol pred dosežki... VELIK BOREC in takšen ostani tudi naprej...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil si dodati da je to letalo HAWK od Red Arrows, katere mislim, da sem videl vsaj dvakrat, prvič na "mitingu" ob obletnici "frecce tricolori" nekje v "bližnji Italiji" in drugič še na mitingu v Cerkljah ... :grupni:

 

red-arrows.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Zakaj si kolo ne postaviš pred TV? Meni je tako bolj "zanimivo" .

lp

 

Včeraj zjutraj 15 minut, pred kosilom 10 minut, zvečer 5 minut in danes zjutraj zopet samo 5 minut, ker me preveč boli levi kolk, desno koleno in tudi levo koleno, zato bom popoldne poizkusil še, koliko sploh lahko še prehodim z berglami, ker mi "kombinacija umetno koleno + inv. voziček" NIKAKOR NE USTREZA ... :blush:  :blush:  :blush:

 

 

Dokazano je, da je sprehod najboljše

zdravilo proti depresiji.

Namreč, če se boste dovolj

dolgo sprehajali,

boste izstopili iz te države.

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

"... nekje v "bližnji Italiji" ..."

 

 

= Google + frecce tricolori = wikipedija = RIVOLTO air force baze = Google Maps + Google Earth ... .)

 

rivolto1.jpg

 

:worship:

 

rivolto2.jpg

 

:worship:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Google + italijansko slovenski slovar + FRECCE  =  tribarvne puščice ... :worship:

 

freccetricoloririat2011.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam pa jaz nekje v arhivu... Slike z letalskega mitinga mb, ko so bli tam.. Celo en dan si lahko čisto zraven stal teh rdečih puščič... Mislim da je blo v četrtek... Drugače pa kako je kaj koleno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem se vrnil s "sprehoda" do "moje prve obratne točke" in ugotavljam, da me levi kolk sedaj bolj boli kakor koleno, med hojo pa me je še najbolj bolel živec (ali kita) v desni nogi, ki je bila poškodovana med sestavljanjem mojega kolena in se njena bolečina očitno pojavlja samo med hojo ...

 

Če bi s "sprehodom" čakal do jutri, sliki najbrž ne bi bili tako "čisti", ampak bolj "vodeni" ... :blush:

 

img7960.jpg

 

img7961.jpg

 

:blush:

 

img7962.jpg

 

:blush:  :blush:  :blush:

 

img7963.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roberto na letalskem mitingu v Rivoltu brez "takratne" Minolte  =  NOT POSSIBLE !!! Toda kje "so končale" te slike ??? In kdaj je bil Roberto v Rivoltu ? Mogoče "bom" izvedel na modelarski strani modelarja iz Vipave. Bilo je leta 2005  :notworthy: , toda njegove slike "so zaščitene" (?) in se jih ne da shraniti z njegove internetne strani, zato sem v googla vpisal air show rivolto 2005, kliknil na slike in jih tudi nekaj takoj shrani na namizje. Iz spomina mi še vedno ni "ušlo", da je bil na tem mitingu prisoten tudi vsaj eden avstrijski (?) drachen ... :OK:

 

1rivolto2005.jpg

 

3rivolto2005.jpg

 

dracken.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker mi danes dež ni zmočil objektiva ... :notworthy:

 

img7977.jpg

 

... sem podaljšal včerajšnjo hojo še približno za isto dolžino koz včeraj, čemur je pripomoglo tudi to, da me danes "živec ali kita" v desni nogi ni bolela ...  :grupni:

 

img7978.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi Roberto je danes otvoril svojo BICYCLE / MOTO / TRIEM sezono ...

 

Očitno ZPIZ še vedno preverja smiselnost moje upokojitve, ker je danes "iz neznanega naslova" na moj mail prispel ta nedeljski posnetek ... .)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!